Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Якраз на прикладі попереднього поста видно що бидловство від гаманця не залежить, шо ''сарай'' шо ''чобіток'', обидва г@ндони.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... бо ж треба в магазин сходити, а зайвих 5 кроків - ноги вихитаються!

(зупинка громадського транспорту на вул.Львівська)

post-5266-0-69924600-1411541801_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну або ще так

в салоні прапорець Укр.напів з євро. Цікаво чи в європі він так паркує авто?

post-20524-0-48135200-1411758326_thumb.j

post-20524-0-55623500-1411758328_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну або ще так

в салоні прапорець Укр.напів з євро. Цікаво чи в європі він так паркує авто?

Мудак однозначно!! тим паче видно, що є куди(вліво) прийняти!

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно придумали ! Може нам так замутити ?

В #днепропетровск водителей, которые плохо паркуються, не называют представителями лгбт. Им привязывают калорадскую ленту.

https://twitter.com/ZelenyukArtem/status/515447128572063745

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно придумали ! Може нам так замутити ?

В #днепропетровск водителей, которые плохо паркуються, не называют представителями лгбт. Им привязывают калорадскую ленту.

https://twitter.com/...447128572063745

ага, а потім автомобілі конфісковують... колорадська лєнта то є огидне, недопустиме явище на даний час в Україні. Свідомість, ось що треба добавляти водіям незалежно від регіону та політ.поглядів, а не "лєнточки"...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами колеги, На Київському майдані, що в Луцьку, розтрощили авто у якого в салоні лежав російський прапор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами колеги, На Київському майдані, що в Луцьку, розтрощили авто у якого в салоні лежав російський прапор.

щось слабо віриться, по новинах мали б таке показати чи хоча б якійсь огласці представити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами колеги, На Київському майдані, що в Луцьку, розтрощили авто у якого в салоні лежав російський прапор.

колега сам бачив чи йому теж хтось сказав? Якщо бачив, то що навіть жодного фото не зробив?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гольфік ( або щось подібне) стояв в його дворі, спочатку по спускали колеса, на наступний день розбили фару, коли я його бачив не було жодного скла і стояв на ободах, на минулому тижні вже його не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гольфік ( або щось подібне) стояв в його дворі, спочатку по спускали колеса, на наступний день розбили фару, коли я його бачив не було жодного скла і стояв на ободах, на минулому тижні вже його не було...

Вандалізмом попахує. Хоча якщо то ярий сепаратист то така його доля.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це була девятка таз, номера Суми

висіла колорадська стрічка

попросили зняти, незахотів

пробили колеса, а потім ще пофарбували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А ось ще один, місцевий, а те що збоку кишеня для парковки, напевно не замітив - мені тре я й став

post-9-0-84364900-1412712850_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він мудак...

Ги, то не мудак, а ... . Карочь, в ачєчях, бландінка, фся фігня.

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіант "я стояв, а фсі остальні повиїжали" не проканає. Я йому (9994) мєдальку "Автобидло" дав би ще ;) .post-13697-0-29586300-1413223188_thumb.j

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіант "я стояв, а фсі остальні повиїжали" не проканає. Я йому (9994) мєдальку "Автобидло" дав би ще ;) .post-13697-0-29586300-1413223188_thumb.j

Мене завжди дивувало, те що на таких машинах типу кадік, віварик і тп, купляють собі понтові номери і іздять як хочуть і паркуються як олені. Це що типу зараз такі машини крутими рахуються???? Хай вже той в центрі з крутими номерами, але і машина відповідна... А то панти не зрозумілі зовсім...

А наклейочки типу я олень і паркуюсь як хочу, давно планую надрукувати десяток-другий. У нас під підіздом кожен вечір таких паркувальників 6-7 сто пудів є.. Все завтикую пофоткати..

Тільки би на такому матеріалі якомусь би десь друканути, щоб відклеіти нуу дуже тяжко було би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивувало, те що на таких машинах типу кадік, віварик і тп, купляють собі понтові номери і іздять як хочуть і паркуються як олені. Це що типу зараз такі машини крутими рахуються???? Хай вже той в центрі з крутими номерами, але і машина відповідна... А то панти не зрозумілі зовсім...

Муділо - він і в Африці... . І неважно на чому він їде ;)

ПС. Для тих хто невторопав (це не стосується Nikitamega). Перед Ладою стояла Джиллі, паралельно розмітці (хто не вкурсі - це означає рівно до розмітки). А далі - "картіна маслом".

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадик стал как стал. Непонятно кто из трех больший мудак 09 занявшая соседнюю стоянку задом, белый Берлинго (или шо там) всунувший морду на соседнюю стоянку. Куда деваться Кадику Стать по полосе посредине - опять мудак :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...