Перейти до змісту

Культура перевезень маршрутками


init

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

через тиждень ніхто й не згадає

 

до речі,я сьогодні іхала в якійсь маршрутці і так цікаво було написано ,щось на кшталт

вартість проізду однієї особи 5 грн

про дешевші ціни для школярів ні чічірк

так що обізнані просвітіть нас,то що там прийняли

яка офіційна вартість проізду для школярів

 

знайшла )

Цитата

Рішення було ухвалене із деякими змінами, які озвучив директор департаменту економічної політики Олександр Озінович. Зокрема, для пасажирів віком від 6 до 18 років вартість проїзду складе 2 гривні за наявності учнівського (студентського) квитка. Тариф у розмірі 4 гривні пропонується скасувати з моменту набуття чинності цього рішення, тобто з моменту його публікації у газеті “Луцький замок”.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Субота, їду на дачу - ситуація аналогічна - щоб сісти в 4-ку треба або бути телепатом, або стояти в спеку на зупинці, виглядаючи довбаного порушника, і туди, і назад...

GPS вимкнений на всіх 4-ках і далі... На тижні 1-2 з'являлися, на годинку, і ті були не за графіком. Агов, міськ(з)рада! ДЕ, Б..., РЕАКЦІЯ НА СКАРГИ ПАСАЖИРІВ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхала вчора в центр з 40-го маршруткою номер 47. 

Водій слухав Цоя. Ай ріспект))))

 

П.С. Маршрутки в Луцьку по 5 грн!!! я в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Forever Autumn сказал:

Їхала вчора в центр з 40-го маршруткою номер 47. 

Водій слухав Цоя. Ай ріспект))))

 

П.С. Маршрутки в Луцьку по 5 грн!!! я в шоці.

 

А мав би слухати Баха? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

А мав би слухати Баха? :)

Сепультуру:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим папірцем водій аргументує тарифи.

Причому водій не видає квитків. (А якщо нагадати, тикає мотком - типу, бери якщо тобі треба). Сперечається з пасажирами.

Тим часом, всі тупо їдуть і далі не буруть квитків.

Аргумент-водія.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу знайти оригінал документа на сайті міської ради.

Хто може поділитись лінком?

https://www.lutskrada.gov.ua/documents/pro-vartist-proizdu-v-avtobusakh-shcho-pratsiuiut-na-miskykh-marshrutakh-u-zvychainomu-rezhymi-rukhu

 

Пояснювальна записка.docЗведений розрахунок тарифу.xls

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.06.2018 at 12:18, AgentSmith13 сказано:

Субота, їду на дачу - ситуація аналогічна - щоб сісти в 4-ку треба або бути телепатом, або стояти в спеку на зупинці, виглядаючи довбаного порушника, і туди, і назад...

GPS вимкнений на всіх 4-ках і далі... На тижні 1-2 з'являлися, на годинку, і ті були не за графіком. Агов, міськ(з)рада! ДЕ, Б..., РЕАКЦІЯ НА СКАРГИ ПАСАЖИРІВ???

 

Вже прореагували. Д, Б!

У Луцьку тимчасово скасували маршрут №4

Сьогодні, 12:55
У Луцьку перевізник відмовився від маршруту №4.

Про це розповів виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Олександр Середа, - пише інформаційне агентство ВолиньPost.

«Підприємець Любов Зарецька написала заяву на відмову. У перевізника немає необхідних транспортних засобів, аби забезпечити перевезення», - зауважив Олександр Середа.

Відтак, у місті обіцяють оголосити конкурс на перевезення пасажирів за маршрутом №4.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, міськрада їй дала чортів за їзду не по графіку і без навігації, а вона в свою чергу, побачивши, що добитися мрії - 8 грн. до дач, як на Лаврівських, Суховольських і т.д. автобусах, тупо влаштувала наглий шантаж міста в розгар дачного сезону. Вчора \їдила на Промінь ОДНА 201-ша, набита, як бочка з оселедцями. 9а від продовження маршруту теж відмовляється, бабла хоче більше, а люди, як хочуть, хай так і їздять! Хіба проблема для НОРМАЛЬНОГО (з ЯЙЦЯМИ) керівника міста пригрозити "незгідним з лінією партії" розірванням договору? Але ж ні, ми потім, колись, якось проведемо конкурс.

Вищезгадані приміські і автобуси типу Демидівки, навіть порожні там не зупиняються (з Луцька - без питань, назад - ні). Чим їхати людям - ХЗ. Миздобули!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AgentSmith13    там все одна "кантора" ...  тобто всім є добре і міняти нічого не збираються.

можливо "укропівці" витіснять приватних перевізників, можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

201 з 4-кою традиційно гризуться. Доходило до того, що 201 не ходила взагалі іноді.

Доречі, перевізниця таки сцикнула, і 4-ки поїхали знову. GPS немає і далі. Мало міськрада втику дала, ой мало. Але якраз є шанс додати - ставимо на зупинці працівника транспортного департаменту і 2 муніципала, і все  - зайшли, "ДЕ GPS?", і ПРОТОКОЛ. І ШТРАФ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.06.2018 at 20:27, AgentSmith13 сказано:

Доречі, перевізниця таки сцикнула, і 4-ки поїхали знову.

Їздила до понеділка, вчора був на дачі - 4-ка не їздила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не їздить, міськрада розповідає про "МОЖЕ з 20-го 12-ка чи 9а поїдуть". Час власникам дач вчинити єдине, що на них впливає - перекрити трасу... Слова - не допомагають.

Бо їздити ОДНІЄЮ 201-ю (звичайний "Богдан") така кількість людей не може фізично, а автобуси лаврівські і т.д. нахабно не стають на дачах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

а автобуси лаврівські і т.д. нахабно не стають на дачах.

Тому що 98% там їздять вєтєрани умствєнного труда, рсукагаварящіє дєті вайни, яким по 60 років, які хочуть їхати або на халяву, або максимум за руппіісят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А водій сліпий, коли я його зупиняю? Ок, не подобається йому контингент на зупинці - то дає право на ігнорування пасажирів? Чи для знаходження клнсенсусу його треба догнати/перестріти на наступному рейсі і з доступними та зрозумілими всім п*здюлями побалакати на тему "як погано, коли через тебе, м*дака, люди спізнюються на роботу/автобус/просто стоять в спеку годину". Так воно плакатись почне і тут же поліцію викличе.

Як не прикро, але ЄДИНИМ вирішенням майже будь-якого питання є таки прищемити владі хвіст - перекрити дорогу, заблокувати вхід до міськради... Методів прищемлення вистачає. І ото якраз ті " вєтєрани умствєнного труда, рсукагаварящіє дєті вайни, яким по 60 років" пальцем в палець не вдарять, щоб щось зробити (зате на рахунок "дорого, на 2 грн., більше не дам, в мене посвідчення" - верещать, як сирена). Але поки мовчимо - і далі ситуація мінятися не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одиничка, щойно.

Нічого не кажу, а хочу просто розбавити трохи тему, щоб не було, що маршрутчики підарасюки, а пасажири святенькі.

IMG_20180614_152339359.thumb.jpg.c2dc70d19b76ec426a14bbb250a81230.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таке дивитися сумно, але, як я розумію, таких свиней не так і багато, та й спробуй покалякай маркером,чи поріж сидіння при людях... На моїх очах компанію малолітніх "художників" вигнали леддь не копнями. Ну, і в якому стані має підтримуватись автобус? Правильно, в охайному! Явно видно - не перший МІСЯЦЬ та маршрутка в такому стані їздить. Чи перетягнути ту тканину так аж захмарно коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, TARAS96 сказал:

Одиничка, щойно.

Нічого не кажу, а хочу просто розбавити трохи тему, щоб не було, що маршрутчики підарасюки, а пасажири святенькі.

IMG_20180614_152339359.thumb.jpg.c2dc70d19b76ec426a14bbb250a81230.jpg

пасажари то щось з чимось

сідаю вчора в маршрутку

повно вільних місць сидячих,заходить молода пані на задні двері,сідає і штурхає мене : передайте

на мою відповідь,що я не передаю : почала кричати що я ідіотка,щоб я іздила на таксі раз не передаю і так далі ...

сьогодні маршрутка теж була з вільними місцями спочатку, я поки розрахувалася,забрала решту - вільне місце лише перше

сідаю,далі все по накатаній-прохід до водія вільний ,але наші люди воліють передавати

ну я кілька разів передала а далі кажу ,що не передаю

знову почали возмущатися жіночки,я в одноі запитую чи я ій щось винна,раз вона вважає що я зобовязана передавати ...

каже ні , і далі язики чешуть

у мене питання до всіх цих людей,чому їхні мізки не думають :

наготуй гроші зазадалегідь , розрахуйся і проходь собі по салону

ні,ми чекаємо маршрутку,заходимо а тоді шукаємо гроші... і починається : передайте

в самих культури 0 ,а чогось хочуть від водіів

а водіі от завжди мені хороші попадаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, kroha сказано:

 

ні,ми чекаємо маршрутку,заходимо а тоді шукаємо гроші... і починається : передайте

в самих культури 0 ,а чогось хочуть від водіів

а водіі от завжди мені хороші попадаються

І мені водії ніколи не хамили.

От їздять незавжди так, як мені хочеться, але не хамлять)

 

 

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

На таке дивитися сумно, але, як я розумію, таких свиней не так і багато, та й спробуй покалякай маркером,чи поріж сидіння при людях... На моїх очах компанію малолітніх "художників" вигнали леддь не копнями. Ну, і в якому стані має підтримуватись автобус? Правильно, в охайному! Явно видно - не перший МІСЯЦЬ та маршрутка в такому стані їздить. Чи перетягнути ту тканину так аж захмарно коштує?

Восени ця маршрутка їздила з гарно обшитими сидіннями, синіми, що всередині.

Якщо ти кажеш,  "явно видно - не перший МІСЯЦЬ та маршрутка в такому стані їздить", то значить, що в цілому стані вона майже не їздила.

Я думаю, що перетягувати тканину щотижня\щомісяця якраз таки й захмарно коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, paksivatova сказано:

повно вільних місць сидячих,заходить молода пані на задні двері,сідає і штурхає мене : передайте

на мою відповідь,що я не передаю : почала кричати що я ідіотка,щоб я іздила на таксі раз не передаю і так далі ...

сьогодні маршрутка теж була з вільними місцями спочатку, я поки розрахувалася,забрала решту - вільне місце лише перше

сідаю,далі все по накатаній-прохід до водія вільний ,але наші люди воліють передавати

 

9712779_original.jpg

9712984_original.jpg

 

 

9713204_original.jpg

 

Нехай би в Києві спробували так зробити, як на першій картинці - багато нового про себе взнали б, а то й відчули б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...