Перейти до змісту

Згорів міліамперметр у тестері


lbladko

Рекомендовані повідомлення

Згорів міліамперметр у тестері (випадково подав на нього напругу). Чи можна поладити?  P1070303.thumb.JPG.8d6161e22d138a0e7325d021ac25e099.JPG
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить від того на якому діапазоні був увімкнений і що згріло. Там є запобіжник всередині, найчастіше він перегоряє при неправильному увімкнені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, усередині був запасний і тепер усе норм. Вже й забув, що колись туди його сам заклав щоб не згубився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть чи знаєте когось, хто ремонтує тестери в Луцьку? Є тестер UNI-T 50D в якому не працюють діапазони омметра.Запитував на ринках: хто продає електроніку, ніхто нічого не знає.

Буду вдячний за відповідь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Electronshik сказано:

Скажіть чи знаєте когось, хто ремонтує тестери в Луцьку? Є тестер UNI-T 50D в якому не працюють діапазони омметра.Запитував на ринках: хто продає електроніку, ніхто нічого не знає.

Буду вдячний за відповідь!

там або резистори по входу вийли заду або якщо їх там немає то все йде в проц і вихід заміна тестера....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Voronin10 знайшов схему. буду пробувати розібратись. Якщо нек зможу і не знайду буде шкода...тестера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

@Voronin10 знайшов схему. буду пробувати розібратись. Якщо нек зможу і не знайду буде шкода...тестера

удачі, все осилить ідущій....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...