Перейти до змісту

Давайте разом замовимо Next пiд мiнус 20 %


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

Давайте разом зробимо замовлення на http://www.next.ua/ru

вiльне мiсце на 1 398 грн по цiнi сайту  - 20 % = 1 118.4 заплатите

можна на меншу суму вибрати i на бiльшу

за подробицями - в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо дитячого одягу, то навіть з -20% ціна виходить дорожчою, ніж на подібні стовідсотково брендові товари в магазині "Стильні дітЛашки" у торговому центрі "Буратіно", а якщо там ще й на мене зіслатися - то мінус 10% гарантовано :)

Так, реклама, але переконаний в якості й ціні того, що рекламую. Вже не одна мамочка казала щось типу "ой, якби знала, що тут цю куртку Zara можна купити за стільки - то з європейського сайту не замовляла б, бо з доставкою вийшло майже те саме по грошах і ще й розмір не підійшов".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Yarchik сказал:

Щодо дитячого одягу, то навіть з -20% ціна виходить дорожчою, ніж на подібні стовідсотково брендові товари в магазині "Стильні дітЛашки" у торговому центрі "Буратіно", а якщо там ще й на мене зіслатися - то мінус 10% гарантовано :)

Так, реклама, але переконаний в якості й ціні того, що рекламую. Вже не одна мамочка казала щось типу "ой, якби знала, що тут цю куртку Zara можна купити за стільки - то з європейського сайту не замовляла б, бо з доставкою вийшло майже те саме по грошах і ще й розмір не підійшов".

 

дякую за підказку

обовязково зайду в цей магазин і подивлюся на ціни і які товари представлені

я Зару купую в Польщі переважно

але на Нексті якість краща ,ніж в Зарі

принаймні тих речей,що я купую

моя дитина вже формулює своі смаки в одязі , зараз у нас в фаворитах є деякі персонажі

і на Нексті з ними є одяг ,а на Зарі - нема

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

Щодо дитячого одягу, то навіть з -20% ціна виходить дорожчою, ніж на подібні стовідсотково брендові товари в магазині "Стильні дітЛашки" у торговому центрі "Буратіно", а якщо там ще й на мене зіслатися - то мінус 10% гарантовано :)

Так, реклама, але переконаний в якості й ціні того, що рекламую. Вже не одна мамочка казала щось типу "ой, якби знала, що тут цю куртку Zara можна купити за стільки - то з європейського сайту не замовляла б, бо з доставкою вийшло майже те саме по грошах і ще й розмір не підійшов".

 

Що ж ти раніше мовчав? Де банери реклама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, luxeon сказал:

Якщо ще актуально то напишіть

компанію знайшла

маю ще один купон

мені потрібна річ приблизно на 568 грн ,точно не пам'ятаю ціну

якщо навибираєте до 2 000 грн щоб разом було - то купимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо цін на Нексті та в магазинах

зайшла в "Стильні дітлашки " ,наприклад,кофтинка коштує від 210 до 265 грн

я на Нексті якраз замовляла за 602 грн 2 шт - і мінус 20 % - виходить по 240 грн

це з мультяшними героями,вони зазвичай дорожчі - на сайті бачила від 200 грн ...

щодо асортименту, особисто я замість Картерс під час розпродажів закупляла б Gymboree,Gap і тд - якість,дизайн значно кращі

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, luxeon сказал:

Тобто на 1500 без знижки??

568 грн необхідне мені

1 432 грн вибирайте по ціні сайту,до оплати  1 432 - 20 % = 1 145.6

якщо виберете на 1 500 ,то буде 1 432 - 20 % +68 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, kroha сказано:

Щодо цін на Нексті та в магазинах

зайшла в "Стильні дітлашки " ,наприклад,кофтинка коштує від 210 до 265 грн

я на Нексті якраз замовляла за 602 грн 2 шт - і мінус 20 % - виходить по 240 грн

це з мультяшними героями,вони зазвичай дорожчі - на сайті бачила від 200 грн ...

 

В "Дітлашках", якщо на мене зіслатися, буде мінус 10%. Тобто, якщо дотошно рахувати, то кофтинка буде в діапазоні від 189 до 238 грн. :)

 

Джимборі було, не пішло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається в мене ідеальна дитина. нам треба зараз все яскраво синє. і пофігу на бренди. в маму вдався)) 

для мене головне, щоб більш менш натуральна тканина і було зручно. 

в "дітлашки" заглядала. мені сподобалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, lanima сказал:

здається в мене ідеальна дитина. нам треба зараз все яскраво синє. і пофігу на бренди. в маму вдався)) 

для мене головне, щоб більш менш натуральна тканина і було зручно. 

в "дітлашки" заглядала. мені сподобалося.

некст брендом назвати трохи важко

от Шанель - так

 

у кожного своі критеріі

вам важливо більш менш натуральна тканина і зручність, я за виключно натуральну тканину (крім флісу на зиму) і гарний дизайн

тому у нас не було і нема джинсів і джинсового одягу

от платтячка краще за Зару не зустрічала ,так пошиті - одягнеш не налюбуєшся

і є своі фаворити по кожному пункту гардеробу

наприклад,украінські речі Бембі дуже програють навіть Картерсу ,не говорячи вже про інших

я переконувати нікого не збираюся - кожен оцінює речі по своєму світогляду

вже тут колись мені кричали ,що коляску яку я хочу - непотрібна ,є маса дешевих ,класних

а я прокористувалася два з половиною роки і зразу зрозуміла,чому вона стільки коштує і багато разів переконувалася,що зробила правильний вибір

і навіть ті родичі,які не розуміли таку покупку під час експлуатаціі свою думку змінили

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зараз займаюся пряжею. привожу тільки якісну італію. так от. речі зі 100% шерсті ( якісної шерсті. кашеміру, ангори, яка, лами) дуже вимогливі і делікатні. градус вправо градус вліво і валянок на виході) я ще можу випрати вручну кілька кофт на вихід. але прати вручну всі речі для сім"ї. то не для мене подвиг. тому краще щось менш натуральрне і менш вибагливе в догляді.і. речі з натурального льону постійно  мнуться хоч носи утюга з собою. чистий хлопок зсідається після прання..100% натуральне не завжди добре.штучні волокна в невеликих кількостях додають полотну міцності, еластичності, пластичності, та й просто іноді ізюминки. наприклад якби  шкарпетки були зі 100% бавовни, вони протерлися би вже на другий день. не кажучи пр те, що резинка нічого не тримала би і вони постійно сповзали би з ноги. таких прикладів безліч можна навести.

про ваш вибір каляски читала.. і повністю тоді схвалювала. якби в мене  в свій час була можливість, теж брала би таку саму. до цих пір згадую ті незручні дубові колеса своєї(

для мене одяг це засіб захисту від навколишнього середовища. в першу чергу комфорт. . тепла кофточка з секонда за кілька гривень грітиме абсолютно так само, як і якась модна за кілька тисяч. в світі є безліч набагато цікавіших речей, на які варто витрачати свої кошти і час. 

трохи перефразовуючи  скрябіна,  яка різниця звідки твої кеди, якщо ти гуляєш в них по Парижу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Yarchik сказано:

 

В "Дітлашках", якщо на мене зіслатися, буде мінус 10%. Тобто, якщо дотошно рахувати, то кофтинка буде в діапазоні від 189 до 238 грн. :)

 

Джимборі було, не пішло.

я на ринок сьогодні  заглянула.. краще би не заглядала.. більш менш нормальна кофточка на пятирічну дитину від 300грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, lanima сказано:

я на ринок сьогодні  заглянула.. краще би не заглядала.. більш менш нормальна кофточка на пятирічну дитину від 300грн. 

Во-во. А багато людей свято впевнені, що на базарі - дешевше, ніж в торгових центрах. І йдуть на базар, переплачуючи за турецький мотлох дорожче, ніж за фірмову і якісну річ в магазині. От як їм це донести :)

 

Позаминулого року "Дітлашки" продавали шкільні форми від британської George. Гарно виглядали, до тогож тканина була з тефлоновою ниткою, дуже стійка до бруду і вологи. Піджак коштував 400 грн., а найдешевший хмельницький на ринку - 800 грн. І люди сумнівалися - мовляв, що ж це за фуфло за 400 грн., якщо на базарі вдвічі дорожче?

А потім купила одна мама, друга, помаленьку пішло.

І вже на наступний рік по форму масово йшли до нас, бо зрозуміли переваги і ціни, і якості.

 

Мабуть, в наш час, коли в "продажному" бізнесі здебільшого робиться націнка +100% і вище, важко буває повірити, що хтось може робити +20% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, lanima сказал:

я на ринок сьогодні  заглянула.. краще би не заглядала.. більш менш нормальна кофточка на пятирічну дитину від 300грн. 

особисто я не настільки багато заробляю,щоб купувати одяг на украінських базарах )

тому закордонні сайти - наше все

дивно,як сюди ще не набігли цінителі наших "Богданів і не кричать про "захист украінського виробника "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, kroha сказал:

особисто я не настільки багато заробляю,щоб купувати одяг на украінських базарах )

тому закордонні сайти - наше все

дивно,як сюди ще не набігли цінителі наших "Богданів і не кричать про "захист украінського виробника "

Ви речі купуєте б/в чи нові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, volks сказал:

Ви речі купуєте б/в чи нові?

більшість нові

але купую і бу в ідеальному стані

і нічого поганого в цьому не бачу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, kroha сказал:

більшість нові

але купую і бу в ідеальному стані

і нічого поганого в цьому не бачу

 

Оті я кажу, що потрібно більшість нове купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, kroha сказано:

дивно,як сюди ще не набігли цінителі наших "Богданів і не кричать про "захист украінського виробника "

 

а в цьому потреби немає. ви самі обісрете тему

4 годин тому, CosmoPilot сказано:

На наступній сторінці буде Порошенко, через одну - бляхи.

так на цій же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...