Перейти до змісту

Що то за покриття на сходах біля Укртелекома?


fotlav

Рекомендовані повідомлення

Що за доска на сходах біля Укртелекома, на що вона кріпиться, і де таку в Луцьку замовити?

 

2.jpg

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, n_a_p сказано:

палубна доска може. подібну  в епіцентрі чи новій лінії колись бачив

ні не бачив, зараз в пошук задаю нічого сайт НЛ не видає, крім дерев'яних досок

1 година тому, AnryABC сказано:

AnryABC так найшов сайт виробника, але продажі у них тільки у великих містах, ще б найти представника чи постачальника у Луцьку.

1 година тому, n_a_p сказано:

n_a_p дякую хороший сайт все чітко описано. 

 

Народ дякую за швидкі відповіді.

Тепер я пригадав що мені раніше в інеті попадалась інфа про цей матеріал, але тут біля цього кафе збило з пантелику, що вона гладка без дрібних пазів, подумав що це щось інше. Здається з подібного матеріалу [суміш полімеру і деревини] зроблені лавки біля Променя. 

А взагалі хто що чув про цей матеріал в експлуатації є ще десь приклади в Луцьку, бо наскільки я пам'ятаю це  кафе недавно відкрилось, та і шкода що я ці сходи не побачив коли були морози і сніг щоб зрозуміти чи вони слизькі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю матеріал щоб покрити чимось бетоні вуличні сходи до вхідних дверей

давно тут на Борді створював тему, але вона так і залишилась без відповідей https://board.lutsk.ua/topic/186960-z-chogo-zrobiti-vulichni-shodi/

сьогодні побачив цей варіант з цими досками, реально сподобався, хоча це на смак

щось нове незвичне, бо дістала ця слизька вічно полопавша плитка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Все тему можна закривати,

по причині неадекватності цін на ці доски.

За стружку і полімер просять від 1000 до майже 2000 грн. за м.кв.  

Ще раз дякую всім хто кинув сюди навідну інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись також цікавився цим покривним матеріалом ))) як зацінили від 75 євро за квадратний метр, то відразу придумав інші альтернативні варіанти по адекватних цінах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я пару років назад на Світязі, на одній з приватних садиб Львівськіх олігархів. Так от, вони всю відкрити веранду вкрили штучною палубною дошкою. В перше літо ,(якраз коли я був) мали демонтувати, дуже токсичний запах при нагріванні виділявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.04.2018 at 23:00, Igor DMX сказано:

як зацінили від 75 євро за квадратний метр,

так отож, і це за "голий" кв.м. без лаг, кріплень заглушок і різних там планочок.

я в 2013році за м.куб. обробленого лісу  950грн. платив, а тут тільки за м.кв майже 2тис. грн.

On 10.04.2018 at 23:00, Igor DMX сказано:

 то відразу придумав інші альтернативні варіанти по адекватних цінах. 

Igor DMX якщо не таємниця то що саме?

бо наприклад в мене бетонні сходи, і я вже скільки часу, а все не можу знайти оптимального рішення чим їх покрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.04.2018 at 23:04, kayot сказано:

дуже токсичний запах при нагріванні виділявся.

дійсно, як і до всього штучного, до цього матеріалу теж багато питань виникає.

але серед багатьох мінусів, особисто я для себе виділяв перевагу, що за ним не потрібно в майбутньому під час експлуатації доглядати, і якщо в тіні то не сильно воно б там "фонило".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...