Перейти до змісту

Допоможіть з вибором бюджетного ноута


Рекомендовані повідомлення

Отож, є потреба придбати новий ноутбук. Є обмеження по коштах - до 7 тис грн .

Біглий аналіз в магазинах показав, що в бюджетному сегменті є ноути багатьох брендів (HP, DELL, Lenovo, Asus, Acer).

Є визначеність, що оперативка - 4 Гб, Вінчестер - 500 ГБ (це практично стандарт в усіх розглянутих ноутах).

Далі буду вдячний за поради і застереження:

- на якому бренду варто зупинити вибір (кілька років тому зустрічав погані відгуки про НР), чи на сьогодні якість усіх приблизно однакова?

- які процесори/материнки варто уникати?

Одним словом, потрібно ноут для простих завдань, але який проживе максимально довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним реченням про сучасні ультра бюджетні ноути.

Це такі пластмасові коробочки з начинкою від калькулятора які можуть неспішно запускати вінду, браузер і відосік на ютюбчику ну і протягом року (поки діє гарантія) не розвалюються якщо їх чим по менше відкривати/закривати.

Але що можна вимагати від девайса який коштує меньше 300 доларів.

ІМХО нові сучасні ноути до 10-11 кілогрн годяться тільки для того щоб пилюку збирати на вітрині магазину.

 

ТС якщо треба дійсно якісна річ дивись в сторону БУ 4-5 річних моделей DELL Latitude, HP EliteBook, Lenovo ThinkPad без дискретних відеокарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Litovets сказано:

Одним реченням про сучасні ультра бюджетні ноути.

Це такі пластмасові коробочки з начинкою від калькулятора які можуть неспішно запускати вінду, браузер і відосік на ютюбчику ну і протягом року (поки діє гарантія) не розвалюються якщо їх чим по менше відкривати/закривати.

Але що можна вимагати від девайса який коштує меньше 300 доларів.

ІМХО нові сучасні ноути до 10-11 кілогрн годяться тільки для того щоб пилюку збирати на вітрині магазину.

 

ТС якщо треба дійсно якісна річ дивись в сторону БУ 4-5 річних моделей DELL Latitude, HP EliteBook, Lenovo ThinkPad без дискретних відеокарт.

Дякую за пропозицію, але оскільки не вельми глибоко розбираюся в цьому залізі, то віддається перевага саме новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

Дякую за пропозицію, але оскільки не вельми глибоко розбираюся в цьому залізі, то віддається перевага саме новому.

 

Я ноутбуками не барижу і відповідно нічого не пропонував.

Моє повідомлення - це порада і застереження. Що яке за скільки купляти то, звісно, діло хазяйське. 

Своє бачення ситуації я описав, а далі "думайте сами, решайте сами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Litovets сказано:

 

Я ноутбуками не барижу і відповідно нічого не пропонував.

Моє повідомлення - це порада і застереження. Що яке за скільки купляти то, звісно, діло хазяйське. 

Своє бачення ситуації я описав, а далі "думайте сами, решайте сами"

Та я ж не на Вашу адресу писав. Мав на увазі пропонований в принципі варіант купівлі вживаного. Треба проводити огляд, тести різні. Не вельми у цьому шарю. Тому, що б добровільно не виставляти себе ... лопухом, розглядаю варіант купівлі нового з офіційною гарантією.

Хоча, .... хоча, якщо бууде продавець, який запропонує б/в варіант з достойними характеристиками і надасть гарантію на хоча б 6 місяців виключно у письмовій формі - варіант буде обов"язково розглянутий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому англійці  такі заможні?

Бо в них є приказка.  ,, Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві (нові) речі.,,

Найвигідніше  взяти бв нормального( хорошого ) ноута.

Ну а щоб мати впевненість , то треба за  це трішки заплатити додатково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Litovets сказано:

ТС якщо треба дійсно якісна річ дивись в сторону БУ 4-5 річних моделей DELL Latitude, HP EliteBook, Lenovo ThinkPad без дискретних відеокарт.

Підтримую! Нові ноути за такі гроші брати не варто. Краще щось з перерахованих, можна щось хороше на i5 з якісним корпусом, гарною матрицею і навіть SSD. На вигляд не всім ThinkPad'и подобаються, але у використанні - чудові апарати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Саня сказано:

Підтримую! Нові ноути за такі гроші брати не варто. Краще щось з перерахованих, можна щось хороше на i5 з якісним корпусом, гарною матрицею і навіть SSD. На вигляд не всім ThinkPad'и подобаються, але у використанні - чудові апарати.

Як і у випадку з вживаними авто, висока ймовірність натрапити на "кота у мішку", у якому за тиждень накриється матриця (і я виявиться, що вона вже була реанімована) чи материнка чи щось інше нецікаве вилізе. Повторюю - можу розглянути і б/в варіант, але у нас навряд чи знайдеться продавець, який дасть письмово оформлену гарантію на хоча б 3-4 місяці, в якій зобов"яжеться безкоштовно швидко (1-2 дні) усунути малу поломку, або без гіморою (до 10 днів) поміняє крупний вузол чи поверне кошти за ноут.

А купити собі "цяцьку", яка буде постійно тягнути гроші і не вилазитиме з ремонтів - немає бажання і грошей також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі згоден. Ризик є. Хочеш гарантію - доведеться переплачувати. Нові ноути в озвученому бюджеті - лайно.

У випадку з б/в хоч є ймовірність придбати хороший ноут. У випадку ж купівлі шанси стрімко прямують до нуля. На довговічність розраховувати точно не варто. Рік гарантії відпрацює, ще рік протягне - вже добре. Більше трьох років - сильно сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Саня сказано:

У випадку з б/в хоч є ймовірність придбати хороший ноут.

не з моїм "щастям"

5 хвилин тому, Саня сказано:

Більше трьох років - сильно сумніваюсь.

Не хочу зглазити, але практика показує інше. Все залежить як експлуатувати.

 

Загалом позиція дописувачів зрозуміла. На правду кажучи, купую не я особисто....))). Радити людині придбати б/в, який може "здохнути" на великі гроші, чи навіть на 200-300 грн у перший місяць користування - не можу. От так. Тому умова задачі незмінна - потрібно ноут ціною до 7000 грн з гарантією (письмовою від відповідального продавця).

Дякую за розуміння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Skorpio76 сказал:

у якому за тиждень накриється матриця (і я виявиться, що вона вже була реанімована) чи материнка чи щось інше нецікаве вилізе.

Матриці самі по собі не дохнуть, як виключення, хіба тільки з ламповою підсвіткою.

Материнки на платформі від Інтел без дискретної відеокарти також "серйозно" не дохнуть, тобто так що ремонт буде надто дорогим щоб бути економічно-доцільним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, Skorpio76 said:

Як і у випадку з вживаними авто, висока ймовірність натрапити на "кота у мішку", у якому за тиждень накриється матриця (і я виявиться, що вона вже була реанімована) чи материнка чи щось інше нецікаве вилізе. Повторюю - можу розглянути і б/в варіант, але у нас навряд чи знайдеться продавець, який дасть письмово оформлену гарантію на хоча б 3-4 місяці, в якій зобов"яжеться безкоштовно швидко (1-2 дні) усунути малу поломку, або без гіморою (до 10 днів) поміняє крупний вузол чи поверне кошти за ноут.

А купити собі "цяцьку", яка буде постійно тягнути гроші і не вилазитиме з ремонтів - немає бажання і грошей також.

а де у нас є магазин, що продає НОВІ ноути і який за 1-2 дні усуне малу поломку або до 10 днів поміняє крупний вузол...(ну далі по тексту) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Litovets сказано:

Матриці самі по собі не дохнуть, як виключення, хіба тільки з ламповою підсвіткою.

Материнки на платформі від Інтел без дискретної відеокарти також "серйозно" не дохнуть, тобто так що ремонт буде надто дорогим щоб бути економічно-доцільним.

якщо б/в ноути такі безпроблемні, тому чому тоді продавці не пропонують гарантій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Marshall сказано:

а де у нас є магазин, що продає НОВІ ноути і який за 1-2 дні усуне малу поломку або до 10 днів поміняє крупний вузол...(ну далі по тексту) ?

Буду вдячний за розмову по запрошених питаннях. Питання з новим і офіц гарантією - це 14 днів, істотний недолік і т.д. по ЗУ Про захист прав споживачів.

Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом колективна думка форуму зрозуміла. Нажаль не завжди є можливість купити нову річ середнього цінового діапазону (на який я особисто завжди намагаюся орієнтуватися) і не у всіх сферах ми є достатньо кваліфіковані, аби зробити фаховий, дуже продуманий вибір технічно складного товару у стані б/в.

Напевно будемо вважати тему закритою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Skorpio76 сказал:

якщо б/в ноути такі безпроблемні, тому чому тоді продавці не пропонують гарантій?

Як мінімум через те що зачасту в ноутах стаять такі детальки як жорсткі диски, які ну дуже бояться різного роду ударів і вібрацій.

Часом достатньо 1-2 раза необережно поставити ноутбук на стіл в той час коли йде читання/запис на диск і можна зробити з жорткого диска труп і як результат - фактично несправний комп.

Як висновок. Який продаван в здоровому глузді захоче брати на себе відповідальність за дії криворукого юзера.

 

Знаю одних людей яким 2-а рази мінали в ноуті вінта по гарантії, раз я міняв вже після закінченя гарантійного терміну і оце знову тре міняти.

 

А гамазики гарантійних зобовязань не несуть  і гарантійних ремонтів не роблять, а все шлють в офф-сервіси. 

Але це якщо ноут офіційно ввезений в Україну (не сірий) якщо сірий то скоріше всього шлють вже покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

якщо б/в ноути такі безпроблемні, тому чому тоді продавці не пропонують гарантій?

тому що беу це завжди ризики, тим більше зі складною електронікою. (їх так само несе і продавець).

покупець мусить усвідомлювати це, оскільки протилежна шалька терезів відносно доступної ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про ультра-бюджетні нові ноутбуки. Настільки низька ціна на них може бути обумовлена ще й тим що вони ввезені в Україну не офіційно без сплати мита, простіше кажучи контрабандним шляхом. 

А нормальної (офіційної) гарантії на такий товар нема від слова зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Skorpio76 said:

Буду вдячний за розмову по запрошених питаннях. Питання з новим і офіц гарантією - це 14 днів, істотний недолік і т.д. по ЗУ Про захист прав споживачів.

Дякую за розуміння.

мав на увазі як він зламається на 16-й день. ти ж хочеш письмову гарантію на 3 місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я, рік тому придбав б-у НР елітбук, 9470 (270 у.е.), користуюся з задовленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з особистого досвіду. Купувались два ноути - один б.в. Dell E6420 (i5/8gb/320 gb) за 180 у.о. та новий hp 250 g4 (сeleron/2gb/500gb) за 7200 грн., так от за рік часу в hp тріс корпус (корито), а dell як працював так і працює. Моя думка що краще взяти б.в. мерс ніж новий ланос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація  вирішується дуже просто.

Знаходиться  достойний ноут  бв  в районі 5-6 тис , пропонується продавцю зверху тисячу, якщо він випише гарантію.

І всі будуть задоволені.  

Дехто думає, що бв ноути( мобілки ) продають тому, що вони почали глючити -ну і бояться купувати їх.

Між тим є люди, котрі  продають техніку,бо просто купили новішу., хоча стара ще могла би служити і служити.

Найкраще ці деталі знає продавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...