Перейти до змісту

Перелік автомобілів, які є на розборці


fedot

Рекомендовані повідомлення

Скільки такі диски будуть коштувати?

Від 120 гривень (за стальні) до 1000 (легкосплавні) за штуку

Коли будуть дай знати. Можеш в лічку. Цікавлять лише стальні. Завчасно дякую.

Без проблем. Якщо матимеш можливість - заміряй відстані між болтами, може що підберу....Або взагалі - заїдь, подивимося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Потрібен задній склоочищувач (не щітка а сам механізм) для Fiat Doblo 2004р., 223 кузов. Є таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен задній склоочищувач (не щітка а сам механізм) для Fiat Doblo 2004р., 223 кузов. Є таке?

В мене нема. На Джерелах ніби Добло був, але в мене туди нема телефону на жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot ти на форумі писав що маєш на розборці БМВ Е39, там радіатор кондішина є? Мені все одно чи розбитий він чи ні. Якщо є то я б підїхав, глянув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot ти на форумі писав що маєш на розборці БМВ Е39, там радіатор кондішина є? Мені все одно чи розбитий він чи ні. Якщо є то я б підїхав, глянув.

Є, хоч ніби і всі цілі...Так що - 150 у.е. і він твій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на омегу Б 96рік треба АБС, моторчик задього дворніка, бачок для антифриза, фари хелла бажано лінзові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fedot, як буде раптом на розборці Mitsubishi Lancer X - обов"язково дай мені знати! Буде в нас могоричова справа! Пиши в лічку або в темі. Буду дуже тобі вдячний :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є для DAEWOO ESPERO 1997р. 2 літра тросик ручника правий. І якщо є то скільки коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на омегу Б 96рік треба АБС, моторчик задього дворніка, бачок для антифриза, фари хелла бажано лінзові

АБС - сам блок, чи датчик?

Бачок для антифризу є - 200 гривень

Моторчика немає - в мене на розборці універсала не було, але зараз ведуться перемовини про Омегу "Б" 100, ювілейний випуск, 99-го р.в. в універсалі, на шкірі і т.д. Якщо візьмемо - то буде і моторчик, і ксенонова оптика. Орієнтовно моторчик коштуватиме 200-250 гривень, пара ксенофар в зборі /з блоками, лампами, кабелями/ 700-800 у.е.

Звичайні фари без лінз теж є - 1200 гривень пара.

П.С. Нові фари під ксенон по HELLA коштують 4 000 гривень штука, без блоків і ламп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fedot, як буде раптом на розборці Mitsubishi Lancer X - обов"язково дай мені знати! Буде в нас могоричова справа! Пиши в лічку або в темі. Буду дуже тобі вдячний :)

Мушу засмутити - в найближчий рік не буде такого - в мене розборка по європейських модельках в основному...

На рахунок дисків - звернися до людей, які займаються японцями вже давненько, знаходяться вони як їхати з Площі Злуки в напрямку посольства Польщі...Там є поворотик такий - до Собору Петра і Павла веде...Так від початку повороту того по правій стороні десь за метрів 100 буде щось на кшталт СТО...Бокс там такий ніби як....Ото туди..

Чи є для DAEWOO ESPERO 1997р. 2 літра тросик ручника правий. І якщо є то скільки коштує.

Чи є - гляну завтра...Коштує 50 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на омегу Б 96рік треба АБС, моторчик задього дворніка, бачок для антифриза, фари хелла бажано лінзові

АБС - сам блок, чи датчик?

до 97го року АБС був 3х канальним(у мен 96й рік), потім 4х канальний, мені портібно замінти блок що стоїть під капотом, діагностика показуе що все працює а фактично АБС не працює, рекомендують замінти весь блок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на омегу Б 96рік треба АБС, моторчик задього дворніка, бачок для антифриза, фари хелла бажано лінзові

АБС - сам блок, чи датчик?

до 97го року АБС був 3х канальним(у мен 96й рік), потім 4х канальний, мені портібно замінти блок що стоїть під капотом, діагностика показуе що все працює а фактично АБС не працює, рекомендують замінти весь блок

Має бути такий блок. Ціна в межах до 120 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо тросик на ESPERO є чи ні?

Цитата(Daman @ 20-10-2008, 10:08)

Чи є для DAEWOO ESPERO 1997р. 2 літра тросик ручника правий. І якщо є то скільки коштує.

Чи є - гляну завтра...Коштує 50 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо тросик на ESPERO є чи ні?

Цитата(Daman @ 20-10-2008, 10:08)

Чи є для DAEWOO ESPERO 1997р. 2 літра тросик ручника правий. І якщо є то скільки коштує.

Чи є - гляну завтра...Коштує 50 гривень.

На жаль - немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересуют передние стойки skoda felicia 96 года.

Не було Феліції на розборці. Там Фольксвагенівська підвіска - знати б лише, з чого підходять стійки. Хоч, думаю, Вам потрібні самі вкладиші /амортизатори/.....Тоді можна щось підбирати.

цікавить зеркало до БМВ е39 з підігрівом (бажано робочим <_< )

Завтра подивлюся, чи є в наявності. Лиш прошу уточнити рік машини та яке треба дзеркало - ліве чи праве...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ручка ричага перемикання передач з дерев'яною вставкою, Е39 1997 р., механіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі, завтикав зразу написати - потрібно саме дзеркало (скельце), бумер 97 року, е39.. зеркало походу ліве, хоча там помойму всерівно - воно двостороннє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ручка ричага перемикання передач з дерев'яною вставкою, Е39 1997 р., механіка.

Plum, нема механіки - всьо продано.Орієнтовна ціна 20-25$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі, завтикав зразу написати - потрібно саме дзеркало (скельце), бумер 97 року, е39.. зеркало походу ліве, хоча там помойму всерівно - воно двостороннє

Хм...Дзеркала на Е39 є, але лише в зборі. Ціна 100-120$. Є варіянт таки поставити тобі скельце, але для того мусиш цією машинкою приїхати до нас на Глушець. То обійдеться тобі 50$ за скельце + пиво коллєзі за саму установку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки такі диски будуть коштувати?

Від 120 гривень (за стальні) до 1000 (легкосплавні) за штуку

Коли будуть дай знати. Можеш в лічку. Завчасно дякую.

Без проблем. Якщо матимеш можливість - заміряй відстані між болтами, може що підберу....Або взагалі - заїдь, подивимося.

fedot от розміри на диски:

радіус -16

кількість отворів та міжцентрова відстань - 5х114,3мм

виліт - 46мм

посадочний діаметр ступиці - 67,1мм

ПІДБЕРИ ЩОСЬ Я ПІД"ЇДУ ПОДИВЛЮСЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...