Перейти до змісту

Перелік автомобілів, які є на розборці


fedot

Рекомендовані повідомлення

В бампер одну з водійської сторони і ту на якій емблема. Треба саму пласмаску, залізко є.

В бампер немає - нова тайванська на ринку коштуватиме орієнтовно 50 гривень, а радіаторна продається лише комплектна. Ціна 250 гривень

На базарі дивився в бампер 35 грн але страшна і як на мене не дуже розміри збігаються, а радіаторна 90. Але там трохи пластик недуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

На базарі дивився в бампер 35 грн але страшна і як на мене не дуже розміри збігаються, а радіаторна 90. Але там трохи пластик недуже.

От тому оригінальні запчастини дорожче, хоч і б/в))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні передні сидіння на Ауді а6 1996 р.в.

Розібрали всі, сам машину чекаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні фари на 124-й мерседес 1989р., самі фари, без поворотів.

В Понеділок ввечері дам знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо 2 передних суппорта с шлангами в нормальном состоянии от Opel Astra 1994 г., они совместимые с Opel Kadett 1988 г. Именно от Astra.

Если что-то будет, маякни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо 2 передних суппорта с шлангами в нормальном состоянии от Opel Astra 1994 г., они совместимые с Opel Kadett 1988 г. Именно от Astra.

Если что-то будет, маякни.

050 903 22 72 - розбиралась Астра 95 р.в. 1,7 дизель.

Потрібні фари на 124-й мерседес 1989р., самі фари, без поворотів.

Нема фар в мене....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по слухам ручка на Рено мастер 2000р. на бокові двері коштує 300 грн...

назвіть хоч приблизну ціну, чи можливо хтось знає де її можна замовити? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по слухам ручка на Рено мастер 2000р. на бокові двері коштує 300 грн...

назвіть хоч приблизну ціну, чи можливо хтось знає де її можна замовити? :(

Не стикався з Рено, але ручка на бокові двері 300 гривень - цілком реальна ціна. Де замовити -я не знаю((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є електрокорректор на праву фару VW Vento?

Якщо не помиляюсь, то вони такі ж, як і в Гольфа 3. Мають бути - в Понеділок ввечері дам знати точно. Ціна питання, при наявності - 150 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є електрокорректор на праву фару VW Vento?

Якщо не помиляюсь, то вони такі ж, як і в Гольфа 3. Мають бути - в Понеділок ввечері дам знати точно. Ціна питання, при наявності - 150 гривень.

ок буду чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є електрокорректор на праву фару VW Vento?

Якщо не помиляюсь, то вони такі ж, як і в Гольфа 3. Мають бути - в Понеділок ввечері дам знати точно. Ціна питання, при наявності - 150 гривень.

ок буду чекати

Прошу вибачити за запізнення з відповіддю - були певні обставини. Корректора, на жаль, вже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
fedot нужны гайки на литые диски Ford -с боьшим конусом где притобресть?0503783664

У мене три Форди було - завтра поколупаюся, пошукаю. Але б зразочок великого конуса мені...Коротше - завтра наберу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot нужны гайки на литые диски Ford -с боьшим конусом где притобресть?0503783664

Таких гайок в мене нема - продав з комплектом титанів. Можеш поцікавитися на Володимирській 050 515 38 03

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять каталізатори зі всіх іномарок,якшо є ,будьласка відповідь в лічку,які є і їх ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Интересует генератор, в нормальном рабочем состоянии. Что то из диапазона 80-120а/ч. Что есть? С какого авто? Цена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передні сидіння є? на 44 кузов стануть?

Салон продано - було замовлено ще до приїзду машини. На 44-ий кузов такі сидіння ставили, ніби як всьо в порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует генератор, в нормальном рабочем состоянии. Что то из диапазона 80-120а/ч. Что есть? С какого авто? Цена?

Таких генераторів - до кольору, до вибору....Багато що залежить, який шків потрібно - під клиновий ремінь, чи під поліклиновий. Генератори від VW, BMW, Opel, Daewoo, Audi...Бензин\дизель. Ціни - від 350 до 1500 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...