Перейти до змісту

Lefty + Not Cannondale Bike


Рекомендовані повідомлення

Привіт всім!
Хочу запитати в знавців, та тих хто має Lefty.

Маю велосипед на основі рами Magellan Volans 29",  хочу інсталювати туди Lefty. На просторах Харків Турист знайшов таку от вилку Lefty PBR 100mm. 29". Чи зможу я її, або яку-небудь іншу Leftt встановити на свій байк? Які трабли мене очікують? 

На перший погляд замітив тільки одну можливу проблему: висота стакану рами може не співпасти з вилкою, це фікситься якимись проставками? 


Сильно не копайте ногами) Я роки 2 вже не читав нічого про байки, та ними не займався, так що це мій Вело-Ренесанс)

Дякую всім за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українець катає з вилкою Lefty, встановленою в раму Cube. В такій "інсталяції" немає нічого важкого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.03.2018 at 10:11, TommyEmmanuel сказано:

Привіт всім!
Хочу запитати в знавців, та тих хто має Lefty.

Маю велосипед на основі рами Magellan Volans 29",  хочу інсталювати туди Lefty. На просторах Харків Турист знайшов таку от вилку Lefty PBR 100mm. 29". Чи зможу я її, або яку-небудь іншу Leftt встановити на свій байк? Які трабли мене очікують? 

На перший погляд замітив тільки одну можливу проблему: висота стакану рами може не співпасти з вилкою, це фікситься якимись проставками? 


Сильно не копайте ногами) Я роки 2 вже не читав нічого про байки, та ними не займався, так що це мій Вело-Ренесанс)

Дякую всім за увагу!

Яка висота стакану в твоїй рамі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.03.2018 в 20:38, Ukrainec сказал:

Яка висота стакану в твоїй рамі?

10.61см.

в Lefty відстань 13.7см.

 

так розумію, це все хендлиться проставками, правильно? 

 

трохи погуглив як це роблять і виникло питання, в мене шток вилки 1 1/8 а Lefty 1.5, правильно? як ти вирішив проблему зі штоком? виточував кастомну?
і взагалі питання, @Ukrainec, мб десь так зустрінемось, я в тебе все розпитаю, та й побачу як воно в живу, з мене кава за питання?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нащо заморочуватись і ускладнювати? Даєш предоплату, а через 1-2недільки забираєш готовий адаптер. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, TommyEmmanuel сказано:

І скільки коштує?

 500грн зі стальним штоком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec, яке воно буде на вигляд, естетично чи просто шматок точеного металу? є якісь фото для прикладу?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec фото не хочеш скидати, щоб я не виточив в кладовці?)) :D

 

якщо без жартів, то дякую за інфу, матиму на увазі!

ще декілька питань по темі, до знавців

на що варто звернути увагу, при покупці б/у Lefty? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагал і то на роботі, а вел вдома.

Ну і я не переживаю, там є декілька нюансів яких не буде видно на зовні, а без них в деяких випадках можуть бути проблеми ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...