Перейти до змісту

Хто на борді продає тараньку?


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

Дуже полюбляю тараньку, роблю для себе дуже високої якості, колись навіть були думки продавати, але як прикинув вартість....зрозумів, що споживаю золото!

Якщо як для себе, дорого виходить, а як на продаж-совість не дозволяє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість як для себе? чим відрізняється для себе і на вартість, сіль ж однакова (це так на мій хлопський розум)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замовляю з Бердянську

правда останній рік тарані нема,беру плотву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Я ТАК І ДУМАВ. ЩО НА БАЗАРАХ ТРЕБА ШУКАТИ.Думав може бордівець який продає, все таки більше довіряю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, san4ez1 сказано:

Хто на борді продає тараньку?

КУм займається постачанням риби на півнухі, якщо цікаво то в пп до нього - karabas_barabas

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, kayot сказано:

Дуже полюбляю тараньку, роблю для себе дуже високої якості, колись навіть були думки продавати, але як прикинув вартість....зрозумів, що споживаю золото!

Якщо як для себе, дорого виходить, а як на продаж-совість не дозволяє!

Це як дуже високої якості, що дорога виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, san4ez1 сказано:

Мені не оптом)))

Деякі півнухі, теж не центнерами беруть;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, steelk сказал:

Яка вартість як для себе? чим відрізняється для себе і на вартість, сіль ж однакова (це так на мій хлопський розум)?

Ну, поперше наловити бажано чистоі рибки....не із Стиря за очисними :-) , нашу рибку треба солити хочаб днів 12 в крутому сільному розчині, щоб гільмінти знешкодити, потім вимочую 1-3 доби із постійною заміною води. Ну і сушка, якщо швидко сушити, то не те пальто виходить, ідеально це на вітру в тіньочку, але подеяких причинах, так рідко получається.

Багато гранини, вихід невеликий, таке продавати жалко! :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, kayot сказано:

Нашу рибку треба солити хоча б днів 12 в крутому сільному розчині, щоб гільмінти знешкодити, потім вимочую 1-3 доби із постійною заміною води. Ну і сушка, якщо швидко сушити, то не те пальто виходить, ідеально це на вітру в тіньочку, але подеяких причинах, так рідко получається.

Якщо не секрет, то який сольовий розчин буде оптимальним?

Скільки солі на скільки води, і для якого виду риби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди кладу в сіль мокру рибу, пересипаю повністю дно кастрюлі, потім в один слой рибу і знову повністю пересипаю. Риба патрошена, майже завжди без голови, солі не жалію. Більшу рибу повздовж на дві частини розрізаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kayot сказано:

Я завжди кладу в сіль мокру рибу, пересипаю повністю дно кастрюлі, потім в один слой рибу і знову повністю пересипаю.

І я так само, але ще обмочую нутрощі, і тримаю максимум 3-4 дні.

За 12 днів сіль добре роз'їсть рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...