Перейти до змісту

Шукаю партнера для бізнесу


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така. Є обладнання, що дозволяє зчищати графіті та мити "сухим" способом  двигуни авто до їх вигляду як у свіжопригнаних авто.

Є приміщення. Є досвід керівництва клінінгом.

Потрібно (дляпочатку) десь 10 тис. долл. Вільних грошей немає. Заставляти щось власне і дороге, як пам"ять :) у кредит бажання теж немає - справа нова, а значить і ризикована.

Якщо є бажаючі розділити затрати і прибуткі - стукайте в асю 100-200-301 , або в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така, якщо ти впевнений у хочаб 80% прибутковості свого бізнесу то думаю всетаки сам візьмеш кредит, якщо ж ні то нема чого тягнути людей в ризиковану справу, при любих розкладах думаю прибуток варто ділити 20% тобі і 80% тому хто дасть гроші,бо ти не ризикуєш нічим а людина ризикне доволі крупною суммою,але мабуть тобі такі відсотки не підійдуть :blink: бо ж люди прибутки хочуть пополам ділити ,а втрати на когось спихнути якщо що :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 прав.

если у самого

у кредит бажання теж немає - справа нова, а значить і ризикована.

то это практически продажа бизнеса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, що не відписував, мене не було в місті.

Спробую відповісти одним постом.

1. В мене стабільна робота і стабільний дохід. Навіщо мені брати кредит і йти ва-банк?

2. Вільного часу не є так багато. 2 бізнеси, хоч і суміжні я сам один не потягну.

3. Я ціную приток нових ідей щодо реклами, розкрутки, віднаходження нових ніш для продаж ітд. ітп.

4. Щодо окупності - все залежить від кількості клієнтів, а значить від реклами і від розкрутки. Можу тільки сказати якими я бачу ціни на послуги - видалення 1 кв. дециметра графіті - 10-20 грн., очищення 1 мотора - в р-ні 50 грн.

5. 10 000$ - це вартість обладнання, а не "входу".

Ще є вартість розхідних, взнаю в понеділок, хоча вони виробляються в Україні і не повинні бути дорогі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, другими словами, ты предлагаешь потенциальному партнеру выкупить у тебя существующее оборудование за $10k (насчет цены вопросов нет, оборудование среднего класса типа Dynajet так и стоит), заняться раскруткой и поиском клиентов на весьма специфическую и недешевую услугу? а в чем тогда состоит твоя роль, кроме советчика по ценообразованию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я не пропоную викупити, а пропоную розділити затрати і доходи пополам. Оскільки ми всеодно даємо рекламу на клінінг, то додати 1 рядочок - затрат великих не буде.

2. Очистка графіті не буває дешевою, особливо якщо воно зроблено баллончиками з автомобільною фарбою.

3. Це не Dynajet - надто груба технологія - струмінь води в 300 атм. точить граніт на раз - від оператора вимагатиметься віртуозне володіння інструментом.

Те, що знаю я дозволяє зчищати фарбу з візитки, не пошкоджуючи паперу.

4. Гугль тут не помощник - AFAIK інфа поки "гуляє" в вузькому колі клінінгістів.

Модери, закрийте тему - я все сказав, і навіть більше, кому цікаво - пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне ситуация видится так: либо ты продаешь свое оборудование и указываешь какое конкретно и за сколько, либо приводишь развернутый бизнес план. все остальное выглядит крайне странно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щас, напишу тут во флеймі ще бізнес-план :)

Приватом, все приватом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...