Перейти до змісту

Huawei та США


Рекомендовані повідомлення

Може і так, а може просто не хочуть пускати чужих на свій ринок.Самий  смачний у світі.

Європа поки хаває.

https://strana.ua/news/124359-razvedki-ssha-prizyvajut-amerikantsev-otkazat-ot-telefonov-huawei-i-zte.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є фільм, де наступє кінець світу, коли китайці у всіх пристроях, де є китайські чіпи одномоментно їх блокують, ну вимикають повністю короче. треш ще той =))

 

а якщо по темі - у них є моторола. і я б на місці американців теж би вставляв палки в колеса чужим компаніям, а підтримував би свого "мотора" ,який нічим не гірше, а може і в рази краще.

 

в європі є сіменс та еріксон, теж гіганти ще ті! але якщо перші  не здатні запропонувати вигідні ціни чи откати, то китай, очевидно, пропонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, laser сказано:

 

а якщо по темі - у них є моторола. і я б на місці американців теж би вставляв палки в колеса чужим компаніям, а підтримував би свого "мотора" ,який нічим не гірше, а може і в рази краще.

Google продав Motorola Mobility китайському Lenovo років вже як 3-4 тому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ринок вирішує все, Хуавей доречі дає на "халяву" обладнання деяким операторам нашим для 4G і оператори нічого не вкладають, будуть платити тільки з майбутніх прибутків - це круто. І це вам не політика Циско чи інших виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

Google продав Motorola Mobility китайському Lenovo років вже як 3-4 тому...

ну то це виробництво андроїд телефонів. а ми про комунікаційні технології наче говорим. там ще є Home & Networks Mobility і Enterprise Mobility Solutions

і взагалі там помоєму більше за патенти йшла мова ніж за виробництво... хоча можу помилятись. давно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось зайшов в Алло в Потртсіті, треба було 15-20хв "вбити" дивлюсь на нові Samsung S8, S8+, Note - типу цікавлюся :P

підходить консультант, " ... так Самсунгі круті, але в нас є новинки від Хувей, звагалі супер, еле ми ще їх не виставляли..."" підійшов до каси , він виніс щось за 25К грн, встиг покрутити в руках, але в той час мені позвонили і мусив піти...

висновок -  тепер Huawei платить консультантам більше ніж Samsung ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...