Перейти до змісту

Де в Луцьку можна купити глобус.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

На вул.Лесі Украінки в магазині "Світ канцеляріі" є глобуси різних розмірів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці, як йти від валютчиків до Пасажу і перед проходом на продуктову частину повернути направо (останній ряд вдоль будівлі Пасажу зі сторони хмельницьких рядів). І по лівій стороні є магазинчик, там куча глобусів продавали.

 

 

 

2018-01-25-12-27-16.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Nokian сказано:

Потрібнодля дитини 4=5 років. Бажано побільший.

 

теж хотіли глобус, але в кінці взяли велику карту.

брали в "Час-Пік" на Єршова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Nokian сказано:

Потрібнодля дитини 4=5 років. Бажано побільший.

Глобуси багато де продаються, теж колись шукали на подарунок малому. Але якісних глобусів майже нереально знайти. Туфта китайська всюди. На малих майже нічого нема, а на великих поклейка абияк, та й сама пластмаса... кетай, короче... (краще вже совдепівського беушного школьного вже десь пошукати)

Для дитини 4-5 років толку з того глобуса небагато. Я б в такому разі порадив купити якогось невеличкого, щоб для розуміння, що Земля кругла, а для пізнання купив би дитячу карту на стіну. Я своїм колись купив ось таку (фото не моє)

8P0NjrF0WqnJwnOsDgnOCw.jpg

(під спойлером така в розмірі 3515х2392)

Спойлер

large_kids_illustrated_map_of_the_World.

то сиділи біля неї не один день і не один раз. А глобус що... покрутили-покрутили, та й набридло вдивлятись.

А ту карту ще й потім ще й передарував наступному поколінню :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку дивився в інеті на польські ( 30 см) політичні. 345 грн. але російська мова.

Потім дивився на італійські, зпідсвіткою ,яка перемикає з фізичного на політичний. українська мова,але 900 грн.

Зрештою купили сьогодні га Варшавці за 245 грн, досить нормальний, політичний.  Луцька нема, Львів є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...