Перейти до змісту

Який купити пінопласт на фасад


viktor02

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Починаю готуватися до утеплення фасаду пінопластом.Але на ринку багато пропозицій і кожен продавець вихваляє лише світ товар і ганьбить інших.Тому важко вибрати щось пристойне.Хтось  з майстрів підкажіть з власного досвіду якого бренду купити ,буду вдячний.І не тільки я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній час працювали євробудом.

Зараз його весь треба на місці щупати - вага, структура, геометрія.

0996429828 можете набрати, здам точки :) підскажу що знаю. 

П.С. клавіатура здихає, важко друкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав теж на Євробуді хоча і живу в Г.Полонці. там кращий ( рівніший і плотніший ). За ціни не пам'ятаю ( літом те все діло було ) але Євробуд трохи дорожчий. На стіни 10-ку на фундамент 5-ку екструдованого. Розхідні матеріали брав там же. Прийшлось міняти пачку дюбелів то замінили без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошую на склад! Можна буде переконатись в якості,та при необхідності можу надати сертифікати. Даним ПСБ ГОСТ 100мм. утеплюється ЖК Липинський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та так і буде.А з приводу фірми з вами не погоджуюсь.В кожній фірмі своя якість.Хто халявить (відсутня геометрія,невідповідність заявленій вазі на куб...) а хто нормальну якість дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, cklutsk сказал:

Запрошую на склад! Можна буде переконатись в якості,та при необхідності можу надати сертифікати. Даним ПСБ ГОСТ 100мм. утеплюється ЖК Липинський.

ПСБ-С-35 є у Вас? Озвучте ціну, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент є ПСБ 35/100мм.Євробуд (14кг./м3) Він був привезений під конкретного замовника.Маємо залишки 150пачок.Якщо потрібно ПСБ35 ГОСТ ціна буде значно дорожчою!(товар під замовлення) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі Ми підходимо до утеплення в комплексі.Починаючи з виїздом на об'єкт (заміри та підбір матеріалів),розрахунок кількості та цінава пропозиція на даний матеріал,доставка,виконання робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...