Перейти до змісту

Psiloc IrRemote v1.03 для Symbian OS 9.x S60


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

Нарив в неті цю прожку:

Программа irRemote от Psiloc превращает смартфон в универсальный пульт дистанционного управления бытовой техникой. Это маленькое удобное приложение, которое не требует много места. irRemote позволяет управлять аудио и видео и аудио оборудованием используя всего одно устройство - смартфона под управлением Symbian. Оно поддерживает основные бренды домашней электроники доступной на рынке.

2113_1.gif

Поставив на свій Е51 працює чьотко і прога взагалі класна) завтра треба в якийсь магазин сходити і повирубати там всі телевізори)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в минулому році в Крезі поприкалувався :) Бідняга незнав що то робиться, що за раз пару телевізорів врубається і вирубається. Пару раз музику в барах робив тихіше на музикальник центрах. І казав щоб не робили голосніше, тіпа я Джеймс Бонд на заданії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цею самою програмою чи іншою?

а то ця трохи туповата тим, що треба самому вписувати модель ТВ, ДВД, центра і т.д.

якщо в тебе є якась інша то скінь будь - ласка

мені на сімбіан 9.1-9.2

тут можна скачати прожку, бо на фтп немає місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, повезло тебе значит. обычно в мобилках/коммуникаторах делают порт весьма слабым и он не тянет даже на несколько метров. но проблема лечится подборкой сопротивления, которое стоит в цепи ик-диода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, добре знайомий тобі Samsung SGH-i750 "бив" інфрачервоним портом метрів на 15 - ми сиділи на другому поверсі ресторану, і я переключав плазму, яка була на стіні навпроти, на першому поверсі :)

А відносно софта для ІЧ-порта під Symbian 9 - було б непогано, якби хтось поділився вилікуваним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, там вроде была в комплекте программа-пульт. то есть труба как бы заточена под такого рода развлечения <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мому домашньому ТВ (Соні) то треба десь за 1-2 метра юзати.....в друга за 5+ мона юзати (ЛЖ флетрон)

а той що в Брамі тв (там-там) то там на 10+ метрів тяне)

+юзав в там-тамі сьогодні, мені аж шкода стало цих продавців, які не знали, що там робиться <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik,спробуй ось цей кейген.

Вводимо свій IMEI потім Generate і отримуемо код. :mdr:

Psiloc_irRemote_S60_3.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з нета ще скачав декілька цих прожок.....ще не тестив, але зараз буду( там і з кряками є)

на фтп вони лежать тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Намагався випробувати на своєму Nokia 6290. Більшість версій взагалі не підтримуються (для Symbian 8). Зо три архіви містили тестову версію для Symbian 9. Коректно встановилась лише одна, але й та відмовилась виконувати свої функції. Розчарувався... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати Psiloc IrRemote для Symbian OS 9.1,9.2.

Ось тут можна підписати програму

і позбавитися різних проблем з установкою.

Пробуй. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама програма в архіві, судячи з назви, підписана. Не підписаний Crack ;) ...

Crack це ж така сама програма!Підписати можна за інструкціею на вище вказаному

мною сайті..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Crack це ж така сама програма!Підписати можна за інструкціею на вище вказаному

мною сайті..... :)

Ясно, що програма...

Але коли я прочитав про ті методи сертифікації, то вирішив, що можу без того irRemote обійтись :P ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна нічого не підписувати а просто SecMan і через цю прогу зроби собі сертифікат і все буде норм(я так робив) або просто хакнути телефон (як хакати пише на сайт смарт60)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...