Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Мда))) будуть винду 7 розкручувати))) Видно на пс більше нічим.

......мда так щеж і не підтвердили.

п.с. ....та шо ясно?? виходить вінда нова, скажуть шо прикрутили дх11, 2 ефекта Опа------купляйте всі квади.

в кращому разі буде зось типу прототіпа недопортованого. І де в ньому та графіка на яку треба 4 гіга, 280ку і 4 ядра???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силя, ну як дитя мале))))

Не нада красти мої слова, з твоїх вуст вони звучать безглуздо ;)

вони зараз кажуть що їх двіжок буде через 2 роки норм робити.

Да мені якщо чесно на кодзіму і його ігри пофіг, я ж не раз заявляв вже що МГС це гра на любітеля і мені вона не хавається.

Біш цікавий сам факт що кодзіма сам буде робити ігри на ПК а не якась ліва студія портувать як колись це робили з другою частиною.

А тут деякі індивідиуми нили що такі ігри ніколи більше не появляться на ПК

а ти вже за 2 роки мрієш що щось буде добре на пс працювати :D

Оптиміст)

ИИИИ )))))

Я спокійно сиджу граю в різні ігри на пк, в той же час приставочникі все ждуть по років 5 їх мегахіти які переносять з року в рік і все кормлять попкорном і заявами про потенціал.

Простий приклад з ГТ. Ще тільки анонсували ПС3 як вже показували ГТ5, прошло стільки років а його ще досі переносять.

П.С. От і вийшов прототіп на консолях і на пс.

......і на пс3 найбрав більше балів ніж на пс і ящику

На ПК є більший вибір ігр і є з чим порівнювать тому і нищі оцінкі :)

Зато на ПК вставив і граєш а на ПС3 все нада робити через Жопу :lol:

Как выяснилось, у некоторых владельцев PS3 возникают проблемы с установкой новой игры Prototype. Разработчики сообщили, что они в курсе проблемы и постараются оперативно выпустить патч, а пока что можно воспользоваться следующей инструкцией.

Если PS3 выдает сообщение о том, что на жестком диске недостаточно места для установки игры, даже если это и не так, то вам придется изменить доступное место на винчестере на 700 МБ. Сделать это можно несколькими способами:

Установить или удалить другую PS3-игру

Загрузить/удалить демо-версии

Скачать/удалить дополнительный контент

Записать/удалить MP3 или фильмы

Воспользоваться несколькими перчисленными способами

Давно вже приставкі перестали бути символом простого геймінга. Зараз це просто кастрірований ПК з тими ж проблемами + кучою своїх повязаних з кастрацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спокійно сиджу граю в різні ігри на пк, в той же час приставочникі все ждуть по років 5 їх мегахіти які переносять з року в рік і все кормлять попкорном і заявами про потенціал.

Простий приклад з ГТ. Ще тільки анонсували ПС3 як вже показували ГТ5, прошло стільки років а його ще досі переносять.

знач сталкер тіпа забули)) Гт 2 роки назад анонс був, а про сталкер 6 років всі гуділи.

Ясно шо ти сидиш і граєш)) граєш то шо тобі дали, або криворукі разраби зробили.

На ПК є більший вибір ігр і є з чим порівнювать тому і нищі оцінкі smile.gif

тобі скільки років щоб таке писати??? Якщо рівняти мерс е класу і ферарі, ясно що друга круче, але ж ніхто не каже що мерс гауно бо є ферарі??

над твоїми постами тільки посміятися можна)))

Зато на ПК вставив і граєш а на ПС3 все нада робити через Жопу laugh.gif

таке буває тільки в тебе в мріях, і ще інколи на калькуляторі (а де описані танці з бубном, де вихід дров оперативний???)

П.С. ну це прототіпом так, що графа гауно+звук ледь чути))) хехе випустили гру з такими текстурками на куплені чотириядерники і 280ті.

а на консольках то просто невеличкий баг) або саботаж соніків щоб інфеймос брали, доречі він набагато кращий за те лайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по логике всех криворуких програмеров отсилают на ПК ринок-ето типа"Ми отбираем саиое лутчшее-остальное отсилаем вам"

Ладно, смотрим сюда

http://www.gamespot.com/newthisweek.html?d...mp;official=all

только к концу етого месяца на ПК вийдет около 30 игр-ясен хрен что несколько потенциальних хитов.А если учесть что лето не самий богатий период на игри,и взять в оборот что в етот же период на ПС3 вийдет вполовину меньше-то аб чьом здесь можно спорить...И типа не надо базарить что все ПК проекти кривие а консольние проекти делаются богами...

Как видно Пк ринок не умирает,а консольний ринок не розвивается...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криворукость програмеров не в кривих руках, а в том что проще сделать какой нибудь код (пусть лучше железо меняют), чем его оптимизировать, как в случае с гта, которая могла могла бы летать на двухядерниках не самих нових.

Тот же анабиоз кучерявий как жрет ресурс, сталкер чн, посути кривой код витягиваетса сверхсильним железом.

.....и при виходе такой игры все пс геймери дружно меряютса пиписьками кто больше фпс набрал.

И типа не надо базарить что все ПК проекти кривие а консольние проекти делаются богами...

Если вернутса в прошлое, и сравнить первий и последний проект пс2, увидите как графа извменилась. Разработчики, будучи урезани в железе начали вилизивать код програми.

Еще пример: готовитса к випуску опера 10, и еще какойсо супер пупер браузе с супер кодом, который ускорит загрузку станиц в пару раз.

Вивод------> разработчики питаютса оптимизировать код браузера не под канал размером 100МВ, а под модем.

А на пс ринке повторюсь все через жопу - купите куртой комп и забейте на кривой код нам влом думать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если вернутса в прошлое, и сравнить первий и последний проект пс2, увидите как графа извменилась. Разработчики, будучи урезани в железе начали вилизивать код програми.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Це ти називаєш розвитком технологій ? )

А тепер глянь на ігри випущені на ПК в той же період часу і ти зрозумієш що якби не консолі то на ПК графіка вища чим в крізісі булаб вже вчорашнім днем. За період з 2000го по 2004й пк геймінг пройшов шлях технологій від двіжка квакі3 до сорса і дум3. Ввели реалістичну фізикі і освітлення, з закритих коредорів ігри вийшли на відкриті простори (той же фаркрай)

Консолі мертвим грузом вісять на шиї ПК.

Еще пример: готовитса к випуску опера 10, и еще какойсо супер пупер браузе с супер кодом, который ускорит загрузку станиц в пару раз.

Вивод------> разработчики питаютса оптимизировать код браузера не под канал размером 100МВ, а под модем.

А на пс ринке повторюсь все через жопу - купите куртой комп и забейте на кривой код нам влом думать.

Я воще под столом.

Опера це приклад з ПК ринку вощето.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я воще под столом.

Опера це приклад з ПК ринку вощето.

ну і? я ж не кажу що пк гауно у всіх проявах. не можеш нічого путнього сказати, іди в свій баунті грайся.

За період з 2000го по 2004й пк геймінг пройшов шлях технологій від двіжка квакі3 до сорса і дум3. Ввели реалістичну фізикі і освітлення, з закритих коредорів ігри вийшли на відкриті простори (той же фаркрай)

Свої фізікі з крізісом сам знаєш куда можна. Не графою геймінг живе.

Не бачу жодного проекту на пк аля кризіс????? де-де-де!!! крізіс був екзом???!! з супер графою і нікакім гемплеєм. Чого ж вони на консолькі то рвуть раз пк така суперска платформа???

а того шо неблагодарні дітки все з торента стибзять,.

і не нада ля-ля шо консолі тормозять. Це пк ринок з імбіцилами на торентах довів всіх разрабів які спигнули на консолі.

да-да, і як зхавали такі подачкі як гта і прототіп так і далі будете. Вже навіть валве не напрягаеєься, випустить скоро мод лфд2, і пару карт і буже вже епізод 3.

жуй дальже всякі баунті і жди аркадку діабло.

І поки консольщикі за ігри платять, під них і будть ігри робити. В принципі то їх і графа устраює, а по сему пк ринок в плані диктування умов сидить под століком і сопе грозно далі.

....і не начінайте тут рпг і всяку муть перераховувать по 10 раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я воще под столом.

Опера це приклад з ПК ринку вощето.

ну і? я ж не кажу що пк гауно у всіх проявах. не можеш нічого путнього сказати, іди в свій баунті грайся.

Ну і як з такою дитиною можна розмовляти ? )

Хіба не ти тільки що писав

А на пс ринке повторюсь все через жопу - купите куртой комп и забейте на кривой код нам влом думать.

Вже сам не можеш згадати що говорив пів години тому ? )

Кідай лузгать сємкі з пацанами в подворотнях, а то мозг отрофірується ;)

За період з 2000го по 2004й пк геймінг пройшов шлях технологій від двіжка квакі3 до сорса і дум3. Ввели реалістичну фізику і освітлення, з закритих коредорів ігри вийшли на відкриті простори (той же фаркрай)

Свої фізікі з крізісом сам знаєш куда можна. Не графою геймінг живе.

Ми ж говорили про технологію в іграх і про прогрес а не про геймплей ітд.

Тупа спроба спригнути з теми не проканала :)

Не бачу жодного проекту на пк аля кризіс????? де-де-де!!! крізіс був екзом???!! з супер графою і нікакім гемплеєм. Чого ж вони на консолькі то рвуть раз пк така суперска платформа???

А це і є той результат про що тобі я писав вище.

Якби ти хочаб трішки подумав над тим що тобі говориться а не тупо викідав на гора гору нісенітниці то б чітко усвідомив що консолі це тормоз прогресу і тупо рецесивна гілка еволюції.

Так як є на землі парочка таких як ти "фанатів" які готові молитись на все де є жаданний лейбл консолі то з них можна зрубить бабла.

Ну от великі паблішери і вирішили а чомуб і не продати один і той же продукт на парочці різних ринків і таким чином не збільшити тираж гри.

Ну якщо ж вже робити гру для парочки платформ то не будуть же вони для кожної робити окремо ? Звичайно ж ні. Зроблять так щоб шла на самій слабкій з платворм а потім трошкі підмарафєтять (не сильно бо ж це ще грошей требує) на тих платформах де дозволяють ресурси вижать більше фпс ну і випустять гру на полкі.

От і получається що устарівша консоль тяне за собою в калюжу всю індустрію де та починає буксовать на місці замість того щоб рухатись вперед.

А видавці і довольні таким положенням речей.

Навіщо вчити людей новим технологіям ? Навіщо тратити на деталізацію текстур більше часу ? Навіщо пропрацьовувати світ і баланс якщо можна зробити коредор і чекпоінти ?

І так і роблять 5 років одне і теж, в тому ж соусі з розмазаними текстурами, карявивою прорісовкою обьєктів і розпливчевостю всього що далі чім три метри від гравця.

А от такіх індивідиумів як ти така ситуація якраз і влаштовує. Не треба ні про що думати, можна тупо сидіти і їсти свій попкорн, важаючи його найкращою їжою в світі бо так сказав дядько в рекламі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dextervr

Якщо прослідкувати анонси ще при виході гробіка 360 і ПС3 то були тільки екзи для них, деякі через 3-6 місяців перелазили на ПК, але вже адаптовані під ПК. Рік назад екзи майже до кінця, а потім в останій місяць анонс на ПК і реліз через 0-2місяці від релізу консольних (так сказать за рекламу на ПК ринку не платити). А що ж останніх півроку. Що не випускається то зразу підримка всіх платформ.

І як результат моя відаха за 700грн (100грн доплати під час грейду) тупо даже не напрягається на прототайпі, хоча графіку і фізику має на порядок більшу. Маю не тотальну разрушаємість Ньюйорка а лише коробочок-трафіка, і військових маріонеток. Гейплей на висоті а технології вибачте на рівні 2006 року. <_<

То про що ти чешеш чоловіче/малюче ^_^ Про те що якщо на старенький Апач 70-х років поставити як вичислялку ПС3 то він своїм боєзапасом викосить всі цілі ідеально??? Вибач але він це робить компом з 1мб ОЗУ і невеличкою програмкою заточену під це і процом з 70-80х :D

Плейстешн досі не розкрила свій потенціал, коли її вже треба ложити в гробік 360 і разом в крематорій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.rebootshow.com/50/pc-vs-console

дивимось коменти різних профі....

Для мене особисто питання стоїть лише в аспекті керування.джойстик гарний лише для деких жанрів(слешери-які пачками киходять на консолях,файтингі які складно грати на клаві)

але з таким типом контролю втрачається доля динамізму,швидкості...Питання графіки взагалі не повинно існувати..і так ясно що Пк на декілька сходинок вище консолі..як можна порівнювати 280 чи 4870 з тою платою в коробці...на рахунок оптимізації коду...розробники всіх ігор оптимізують ігри для ПК-якби не оптимізували то б ніхто в них не зміг грати..а для особливо неуважних і для тих хто не слідкує за Пк ринком скажу-давно помічено що рівень графічних технологій випереджає рівень заліза тому виникають складності з запуском свіжоспечених ігор..графіка ж на консолях зализана а також залежить від роздільної здатності телевізора....Скажем для комфортної гри на консолі треба мінімум 50 дюймовий телевізор а то і більше....а такі телевізори грошей коштують+ ігри з неба не падають..якщо додати всі ці витрати то вийде не набагато дешевше Пк високої конфігурації...

Добивають коменти типу"на консолях вставляеш диск і зразу граєш,а на пк вставляєш диск,інсталюєш,виставляєш графічні опції і лише тоді граєш"

Бувайтеююююмене кличе тетріс та тамагочі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-"дивимось коменти різних профі...."-

улыбнуло)

таких профи на каждом сайте/форуме вагон и маленькая тележка

купил се недавно ПСП (приставка как никак)

все работает как часы)

и нафиг там графические опции?

включил и играй)

класный ролик класной консольной игры

http://www.gameland.ru/ps3/god-of-war-3/videos/27238/

интересно она на комп выйдет???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюся

таких профи на каждом сайте/форуме вагон и маленькая тележка

я неговорил что я профессионал))))

и тебе до профи я думаю далековато

и как ты отлечиш профи то писал или так левый тип просто по приколу?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он Силя профі, його що не спитай він все перекрутить і толком не скаже.

Дитятко головою об стіну бється з криками ПК потужніше за консоль. І не дай бог хтось за гемплей заговорить.

Силя, в консольщиків майже у всіх є комп, який легко поятне той шлак в який ти граєш, а от в тебе нема консолькі....а і нашо,.......тобі простіше лубий екз обгадити по скрінам

так шо вопрос в кого більше можливостей і вибору в що грати відпадає.

класный ролик класной консольной игры

http://www.gameland.ru/ps3/god-of-war-3/videos/27238/

интересно она на комп выйдет???

та ладно тобі, ща скажуть гавно ігра і нікому не треба.

П.С в же не перший раз мені тут доказують що пк це дешевше, а ми то вроді як не про це говорим, а де краще.

логічний висновок що народ виходить з буджету, так з цього і треба починати, а то спочатку обгадать все а потім кажуть що грошей мама не дає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dextervr

Це ти про що? Нічого не зрозуміло?

Поясни без емоції чи це для тебе заважко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю:

Еще пример: готовитса к випуску опера 10, и еще какойсо супер пупер браузе с супер кодом, который ускорит загрузку станиц в пару раз.

Вивод------> разработчики питаютса оптимизировать код браузера не под канал размером 100МВ, а под модем.

А на пс ринке повторюсь все через жопу - купите куртой комп и забейте на кривой код нам влом думать.

Я розказую про оптимізацію кода на консолях, він же нормальній оптимізації протиставляє нові технології в двіжку. Де тут логіка????

Я воще под столом.

Опера це приклад з ПК ринку вощето.

про це вже мовчу, жалкій сприг класа так 9го. Яка різниця де люди код нормально оптимізовують?? Сіля переводить війну консолей і пк, в прям протистояння одне другому.

Це ти називаєш розвитком технологій ? )

А тепер глянь на ігри випущені на ПК в той же період часу і ти зрозумієш що якби не консолі то на ПК графіка вища чим в крізісі булаб вже вчорашнім днем. За період з 2000го по 2004й пк геймінг пройшов шлях технологій від двіжка квакі3 до сорса і дум3. Ввели реалістичну фізикі і освітлення, з закритих коредорів ігри вийшли на відкриті простори (той же фаркрай)

Консолі мертвим грузом вісять на шиї ПК.

.....ну і собсно далі відповідь

За період з 2000го по 2004й пк геймінг пройшов шлях технологій від двіжка квакі3 до сорса і дум3. Ввели реалістичну фізику і освітлення, з закритих коредорів ігри вийшли на відкриті простори (той же фаркрай)

Свої фізікі з крізісом сам знаєш куда можна. Не графою геймінг живе.

Ми ж говорили про технологію в іграх і про прогрес а не про геймплей ітд.

Тупа спроба спригнути з теми не проканала smile.gif

Собсно як я і казав все перекручено. Зверни увагу на передостанне речення. Говорили про код ігри.

.....я нічого не доказую....

як завжди в нього поток слов розбирайтесь самі)) ну це вже привично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dextervr

:lol:

Валєрьянка тобі в поміч :)

Це ж нада щоб так людина казилась і бризгала слюною через те що хтось щось сказав в інеті :P

Остані твої пости це вже взаглі приклад просто нанести гору слів які не підаються ніякій логіці і зрозуміти в них зміст просто не реально :)

Я розказую про оптимізацію кода на консолях, він же нормальній оптимізації протиставляє нові технології в двіжку. Де тут логіка????

Розказуючи про оптимізацію коду на консолі ти як найяскравіший приклад цього приводиш оптимізацію Опери (ПК браузера). Це тобі здається логічним ? )

Де тут сприг ? )

Про розвиток технології вбсолютно логічна відповідь на твої закиди що на консолях ігри ніби то еволюціонують впродовж життя консолі. Я ж тобі на пальцях показав що на консолях вони топчуться на місці стараючись хочаб щось вижати з того заліза поки на ПК ігри не мають таких обмежень і можуть спокійно рухатись вперед прикручуючи нові шейдери, тектури високої чіткості і різні ефекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і тоді з твого посту має бути логічне заключення....якщо комп такий крутий, беремо тупо крізіс, який був екзом. чому не зявилось за 2 роки нічого навіть подібного до нього??

Другий раз питаю.

...чи може зараз знов почнеш всіх обвіняти що разраби пішли, консолі тупять, грошей нема.

Опера була приведена для того, щоб побачив як в іншиш сферах пк справи розвиваються)))) а ти як дитина мала все до слів би приколупатися.

...напевно ще сторінок 10 будеш про оперу згадувати бо більше нічого путнього сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dextervr

Логіка якась дивна в тебе!

Крайзіс не був Екзом, а ну да якщо він не вийшов на консолях то він автоматом ЕКЗ??

Крайзіс - Це технологіна демка двіжка, який продали потім кільком видавникам, які в свою чергу писали ігри вже на ньому і одразу ОПТИМІЗУВАЛИ його, наголошую ОПТИМІЗУВАЛИ, і ще контрольний Оптимізували!!!!

Так було з 4-ма двигунами Квейка, 3 Анріла, 2 Крізіса.

Кажеш графіка не головне, то чому заливав яка ж крута гравіка на ПС3???

Ладно головне геймплей, тоді чому б не грати в 8-бітні ігри, там геймлей супер був і технологіям розвиватись вроді не треба.

Але ж ні щоб день другий погаматись в Прототайп я отримую непоганий геймплей, але графіку рівня консолі, чому ж це таке??

Хоча нормальну фізику/графіку/АІ прикрутити ж не проблема на ПК, а на консолі це вже мистецтво і тому якщо кросплатформер то нижня планка йде по консолі.

Глубокоуважаємий dextervr! ВАМ вже 19-ту сторінку форум по 5-му кругу доказує і путньо фактами і без слини показує що Ваші доводи тянуть для переконання 10-12 річної дитини, яка попросить в батьків на ДН консоль, а доросла людина чисто забавку за такі гроші не візьме, бо вона достатньо розумна щоб вирішити кілька проблемок з ПК: зокрема як і куди проставити ліцуху/піратку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно головне геймплей, тоді чому б не грати в 8-бітні ігри, там геймлей супер був і технологіям розвиватись вроді не треба.

Але ж ні щоб день другий погаматись в Прототайп я отримую непоганий геймплей, але графіку рівня консолі, чому ж це таке??

Хоча нормальну фізику/графіку/АІ прикрутити ж не проблема на ПК, а на консолі це вже мистецтво і тому якщо кросплатформер то нижня планка йде по консолі.

вот і відповідь про супер потунціал пк.

Крайзіс не був Екзом

Не нада ляля про крайзіс, як разраби казали перед виходом що вони тільки за пс, псшники тілки піддакували, а як вийшло лайно, почали вже тільки тикати графою. на любий форум зайди і підніми архів.

нема про що вже тоді говорити. Вам плюнь в лице ви будете казати дощ іде.

а доросла людина чисто забавку за такі гроші не візьме, бо вона достатньо розумна щоб вирішити кілька проблемок з ПК: зокрема як і куди проставити ліцуху/піратку.

відразу б сказав що консолі говно бо в мене грошей нема.

Мене в консолях все устраює. Це на пс всі чимось не довольні. Обіжають манюньок консольщикі, ігри їм бачте не випускають.

на цьому все, так як неадекватна реакція на доводи взагалі забирає смисл щось доказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на цьому все, так як неадекватна реакція на доводи взагалі забирає смисл щось доказувати.

:lol: :lol: :lol: :lol:

За весь час розмови з тобою ти не привів ні одного факту а лише голословні викрикі та бризганя слюною.

Мене в консолях все устраює. Це на пс всі чимось не довольні. Обіжають манюньок консольщикі, ігри їм бачте не випускають.

Відкрий першу сторінку теми і ти побачиш що питання було підняте консольщиками а ПК геймери спокійно грались в ігри і навіть не згадували про консолі : )

Де ж тут недовольні ПК геймери ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот і відповідь про супер потунціал пк.

Звичайно потенціал більше, ти ж сам тільки що моєю цитатою підтвердив, що саме консоль випускаючи нову генерацію старається переплюнути ПК на момент випуску, але вже через 6-12 місяців втрачає свої переваги.

Мене в консолях все устраює. Це на пс всі чимось не довольні. Обіжають манюньок консольщикі, ігри їм бачте не випускають.

Я повністю задоволений ПК-ринком, до чого емоції?

А якщо тебе ПК не задовільняє то не проектуй своє негодування на всю спільноту ПК. Спільноті абсолютно байдуже на твої крики, а от ловити тебе на непослідовності і на донорстві слини це прикольно. Як Інфеймос чи ще щось там, погне роги всім і вся ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...