Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

і фпс в мене без патча було 25-35

Це ж майже тормозить... fps повинно бути більше 50 для нормальної гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ніхто не казав що нема глючних ігр...просто не в всіх всі глючні ігри глючать...

вот наприклад Gothic III Отвергнутые боги... вона в мене даже на самих мінімальних настройках тормозить так ,що грать не возможно...

а от в мого друга на компі якому дето 2 рокі йде без проблем...

Що тут можна говорити... Глюки і лаги - це, останнім часом, стало майже правилом для PC. Досить подивитись тільки на GTA4 i STALKER. Краще вже грати в старі ігри, типу Gothic 2 i GTA3, без глюків і тормозів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і фпс в мене без патча було 25-35

Це ж майже тормозить... fps повинно бути більше 50 для нормальної гри

ГТА 4 на консолях не видає біше 30фпс ніде і ніколи, про це ж гудів весь інет !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Об этом говорили последние несколько месяцев, однако только сейчас издательская компания в лице Ubisoft официально подтвердила, что стратегия World in Conflict: Soviet Assault выйдет только на РС. Те же, кто ждал выхода этой стратегии на консолях, будут разочарованы - данные издания были отменены.

«Уже в этом месяце в продажу поступит компьютерная версия стратегии World of Conflict: Soviet Assault, - заявил пресс-атташе компании. - Консольные версии к выходу не планируются».

Стратегия World in Conflict вышла на РС осенью 2007 года, версия для Xbox 360 задерживалась, и в начале 2008-го было анонсировано новое издание World in Conflict: Soviet Assault для Xbox 360 и PlayStation 3. Консольные версии ожидались в продаже осенью 2008 года, однако релиз вновь задержали, и в итоге сейчас выходит только издание для РС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основі я заздрю власникам консолей. Причина - Resident Evil 5 вже вийшов для них, на РС чекаємо до осені :angry: . Да і вся лінія ігр таких як Silent Hill i Resident Evil заточені під консоль. а те що попадало на РС то це лиш обїдки з царського столу. Прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2silia

прочитай

Ubisoft выпустила новый видеоролик RTS World in Conflict: Soviet Assault.

Разработкой данного аддона занимается студия Massive Entertainment. Релиз запланирован на март этого года в версиях для PC, PS3, Xbox 360.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOLO дивись уважніше на дату новин ;)

Вчора заявили що згортають розробку версій для консолей, і якби з ними не геморились (пробуя впихнуть чудову графіку в дрібні обєми озу) то на ПК даний адон випустили б ще в осени.

Naruto хз хз, на ПК вони зазвичай завжди мали доп контент якого на консолях ніколи не випускали раніше (там хардів не було тоді) а проблеми з керуванням вирішувались придбанням джойстика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да і хтось кричав недавно що на консолях мегстратегії будуть ітд, в довід давав рендерені ролікі "Енд Вар".

Зараз коли "Енд Вар" вишла всі на неї плюються і признають що такі стратегії нікому ненада :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПлІн, тут нема коли резиденти і кілзони всякі переграти, а ви тут про якусь конфлікту, та під кінець року на консоль стільки ігр прикольних вйде, аби сім буджету вистачило. Я наприклад більше всього жду хеви рейн і гт5,+ ще дох всяких повиходить, а пс як завжди планують випустити RE5=))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не хвилює дата.

Ігр непройдених хватає і завжди є в що пограти, а коли вийде тоді вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пс выпускают столько всякого шлака, что момент "не вошто играть" не наступит никогда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol:

аргументи закінчились і пішли знову голословні заяви ? )

Іди грайся в свій екслюзивний ХАЗЕ :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоть в первоисточник играю, а не в шлак портированый. Пока ти будеш во всякие шел шоки резать=))) я буду в резик или в килзон, а еще можно в моторштом для отдыха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот откуда в консольщиків стільки злоби і жовчі що вони єю брищуть на ПК геймерів ? )

Все діло в неудовлетворьоності ІМХО :lol:

Я позавчора прошов Mirror's Edge, далі на черзі чудовий Empire: Total War...

Початок року і кінець попереднього взагалі видався родючим на класні стратегі: вархамер, ред алерт, да і адон до ВІКа на горезонті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силя, никто вам зла не желает, просто интересно смотреть куда катитса пс, а кроме стратегий там ниче больше нет нормального. Ето и есть то приемущество пс перед консолью - стратегии. Но так как я их не оч люблю, мне ет не так страшно=)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання-що краще БФП чи принтер,факс чи звичайний телефон,суперкомпьютер чи ПДА?

Імхо зрівнюєте тепле з м'яким.

Я конечно ферштейн,що тема джаст фо фан,але цей гон затянувся.

гг-ПК рулить,консолі-треш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з недавного що зразу пришло в голову :

Мірорс ейдж, Лефт 4 дед, Лариса Івановна, принц, бурнаут ітд ітп

Чи для тебе це не нормальні ігри ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эдина достойна гра лефт 4 дед, і то це не моє. Тешо зробили з бурн, взагалі важко описати. Про ост. бред писати навітьне буду.

Зеротул, тебе більше хвилює в кого залізо круче, чи в кого в результаті гемплей і картинка круче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені важлива багатофункціональність Пк якої на консолях и темним днем з прожектором не сищеш.

Ігри це лише засіб вбити час.А графіка це лише другорядне-аби цікаво було вбивати час.І зрівнювати самовар з електрочайником не бачу сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собсно, розділ ігри, тема про консолі і пк(ну логічно напевно що порівнюємо ігри).

Нікому в голову не прийде порівнювати багатофункціональність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малась на увазі багатофункціональність в іграх ? )

Мільйони модів, моделей, настройок які дозволяють наприклад в гта створювати свою радіо станцію ітд ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! да жесть просто=)) рік чекати щоб втикнути свою музичку=))) знайшов перевагу, знаеш, на компі можна і без радіо запустити музон поточно=)

які моди, кому це треба, ну да, якийсь перец зробить з таксі ракету, або пістолет який всіх зразу вбє. Вийшла гта на пс, і зразу видно по форумам як всі почали якогось моду чекати, а так слабо пройти гру.

..чого не скажеш про сталкера, йому моди тільки в +.

так і казав вже, що якщо вести нормальний спосіб життя (мається не жити перед компом, а десь ще і працювати, відпочивати, ще є і оточуючий світ), то часу на всякі моди точно не вистачить, його не вистачає, що переграти хочаб всі ті нормальні ігри які вийшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Ето и есть то приемущество пс перед консолью - стратегии....

Улибнуло))) Ну якщо ти в термін "стратегії" включаєш шутери та РПГ, то да канєшно... :lol:

З.І. Випереджаючи вазмущьонні возгласи на рахунок: шутерів - а ти поганяй в контру з геймпадом з живими людьми в неті, і РПГ - маю на увазі щось серйозніше за Дьяблоподібні недомірки (і хвальоний Масс Еффект сюди ж).

З.З.І. Консолям, виходить, залишається тішитись авто-мото-вело-ітд(недо)симуляторами та Йожиком-Соніком, себ то, як виразився Сіля "спинномозковими" аркадами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...