Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

На рахунок ГТа

http://games.kikizo.com/features/gta-iv-pc-hands-on-p1.asp -Ось вам статейка

Хто не дружить з інгліш вам http://www.gta-play.ucoz.ru/news/2008-11-09-76

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там и железо в рази тоже. и все равно подлагивает когда катаетса. Кароч на мафию такой комп уже не пойдет=) а кроме гта и кризис на нем нечего играть больше=), и те лагать будут.

Да и ефекти не все портировали, кароч картина никакая, никто та кне ломитса за гта в магазин, как ето было когда она выходила на консолях.

Поиграли, получили удовольствие....а вы дожовуйте....ы ждемс резидента 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ладно жовч мєтать то ;)

Ефєкти якіта бач но не портували :)

Можу відкрить жорстоку правду. Так як консолі не тянуть нормальну картінку то на них юзають постійно якета зглазування ефекти блюма розмитя замилення ітд ітп щоб смотрєлось хоч якось, ПК має над потужність і в цій всій мішурі не нуждається зазвичай. ТІ ефекти про які ти згадуєш були виключені не тому що їх незя реалізувать а лише тому що вони були б не потрібні абсолютно ^_^

А якій ажиотаж був над ГТА на приставках після його виходу ? Да ніякого не було.

Через пару неділь продажи впали народ пограв і забув, все ...

Що не кажи а смотриться ж гарніше ПК версія ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канешна, сидеть в падвале и играть в рицарей всяких, странно как тогда вообще знал что она вишла. Пошли они в жопу чтоб на таком компе такая картинка была. Если бабла некуда девать, то лучше уже купить комп для кризиса, чтоб посмотреть что ето такое. Неужели ты настолько примитивний что будеш доказывать что лагание в ролике нету на компе. По сравнению с консолью, комп тормозит, и кому такое надо? а только туму кто ниразу консоль не видел.

Тут почти также как с фильмами: завези ща в луцк кучю фильмов на блюреях про 200 грн к примеру, кто их будет брать? (те ценители качества которые будут покупать ни в счет, потому что их столько же как и тех кто берет лицуху на все игры пк) ....и никто не будет их брать, все будут смотреть двд, а BD будут обсерать, хотя там и картинка лучше.

Конешно со временем он подешевеет, но, тогда уже появятса еще технологии поновее.

П.С. А если б разрабы еще добавили при порте поддержку дх10, и сглаживание, то где то в подвале темном-темном, может и было 20 фпс. Разводят на железо шо то капец просто, у всех видяхи ну аж дх 10.1, и нечего играть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тормозить кажеш ? )

Якщо виставити таку картінку як на боксі то і літать буде що капець.

Он тобі живий приклад Denis грає на хаї в 1980х1020 і бег тормозов.

Лагать ролік міг навіть через фрапс або ще чомут так що це не показник, зато різницю в деталізації і графіці чітко видно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я могу сказать шо у меня готика новая не лагает, и там нет глюков ваще,и ваще шо у меня кризис летает на максимуме, правда компу 2 года.

Фраза типа "а у меня у друга.... " тут не к месту, сам говорил приводить факты а не трепать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декс побереги нервы .......у нево своя правда

ему насрут в карман и он с улыбкой скажит "зато тепло "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тормозить кажеш ? )

Якщо виставити таку картінку як на боксі то і літать буде що капець.

Он тобі живий приклад Denis грає на хаї в 1980х1020 і бег тормозов.

Лагать ролік міг навіть через фрапс або ще чомут так що це не показник, зато різницю в деталізації і графіці чітко видно ;)

В деніса і комп "соответствующий "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лагать ролік міг навіть через фрапс

при зйомці не використовувалися фрапс і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тех кто хвалит пк, никогда ниче не лагало, не вылетало и не глючило - ето факт. И даже если игра вообще не запуститса ни у кого, найдетса форум, где в нее играют.

Вот такой ето итересный мир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна все дуже просто провірити в живу на практиці :) якщо хоч...

2dextervr Так що це не голословна заява ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почну з цитати "підливаю ще 1-н літр бензину у вогонь священної війни"

Пани з геймспот порівняли графіку консолей і ПК

особливо звернути увагу на 2 скрін ,дивитись на дерева

http://www.gamespot.com/features/6202552/i...g=picks;title;1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ж ви хотіли від облівіона. Судячи по тому як вони вибирали що будуть робити, ніхто не чекав чогось неймовірного.

В лютому вийде Бурнаут :lol: , ой напевно также розведуть нещасних пк-геймерів як і з гта. В ЕА зараз проблеми з грішми, так шо готуйтесь=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня дома в полне нормальный комп стоит, и все прекрасно видно.

Прогиб засчитан :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тормозить кажеш ? )

Якщо виставити таку картінку як на боксі то і літать буде що капець.

Он тобі живий приклад Denis грає на хаї в 1980х1020 і бег тормозов.

Лагать ролік міг навіть через фрапс або ще чомут так що це не показник, зато різницю в деталізації і графіці чітко видно ;)

В деніса і комп "соответствующий "

Хай цей деніс покаже реальні результати, що на його компі нічого не тормозить з dx10. Скільки в нього fps? Приблизно 20?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не поняв куда вже NORBY стер повідомлення, де він кидав відео. На якому явно видно як на ПК тормозить ГТА 4 а на консолі не

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відяшку стер я так як кіда давав на неї силку вище (вона там дета вісить глянь)

головне в відяшці якість картинки а не те що в когось гру тормозить без патча

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відяшку стер я так як кіда давав на неї силку вище (вона там дета вісить глянь)

головне в відяшці якість картинки а не те що в когось гру тормозить без патча

та я Сіля не про то))) думав махінація :rolleyes::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогиб засчитан biggrin.gif

Ето к тому я что я тоже на компе играю? только в шутеры, и те уже закончились, есдинственый что мне дошел КОД4, и тот уже надоел, жду 2й.

А вообще на телеке уже или картинка галимая из-за настроек, или лагает. Чуство что тебя наипали когда комп поменял недавало спать. (в плане того что 1 игра нагружает его по достоинству, а все остальное говняные порты и всякие готики, к которым даже аддон не могут нормально высрать,.....вот и перешел на консоли).

А кого интересует супер картинка, а не стабильность и гры, так можно отрендерить и поставить на рабочий стол и ваще буит заипись, и играть даже не надо.

ПС. а то смотрю с какой графой и лагами люди готовы играть, и диву даюсь как до такого можно докатитса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай цей деніс покаже реальні результати, що на його компі нічого не тормозить з dx10. Скільки в нього fps? Приблизно 20?

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=9014&st=300

пост 342

і фпс в мене без патча було 25-35 на 1920х1200

зи. хотів ще скріни на свому новому Радеоні 4870 1Гб зробити... але уви моя нова відяжка прожила 1 день і уїхала з "Артефактами" туда, откуда приїхала <_<

ззи. мені чесно кажучи всерівно вірить мені хтось тут чи ні... Я не перед ким оправдовутись немаю... хоча потестить пс3 проти пк вживу я був би не проти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупать такое железо рада кривого порта - бред.

А больше толком и играть нечего, разве что играть во все чтоб отрабатывала вложеные деньги. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А откуда ти знаєш що я її купив? А може мені її подарили? А може я її "взяв" на пару днів, щоб просто подивитись шо то таке, поганять в 3Дмарках і іншому комусь продать?

Або просто перепродать? Або ще круче -може мені в кризу зарплату відяхами почали давать?)))

і чого сразу із за ГТА4? чого не із за Gothic III Отвергнутые боги?)))

Но скажу по секрету, якщо ти вирішив мене цим "підколоть" , то в тебе нічого не вийшло

лан краще забуть... всерівно ти мене не зрозумієш...

мова була не про те...

Ніхто не казав що нема глючних ігр...просто не в всіх всі глючні ігри глючать...

вот наприклад Gothic III Отвергнутые боги... вона в мене даже на самих мінімальних настройках тормозить так ,що грать не возможно...

а от в мого друга на компі якому дето 2 рокі йде без проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...