Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

Но на снисхождение к вашему слабому PC не рассчитывайте. Девелоперы заявили, что «самые высокие настройки в игре созданы для будущих поколений PC с более мощными «железками» внутри, чем те, что сейчас можно найти на рынке». Очень честный ответ. И главное вовремя – когда GTA 4 уже поступила в продажу. Молодец, Rockstar!

можно графу на минимум, и получишь картинку как на приставке, и тормозить не будет, ну или на крайний случай поставить приставочное расширение :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

не видел картинку на приставке, лучше молчи. Тебе разрабы об етом говорят, а ты опять на все ведешся как ребонок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно графу на минимум, и получишь картинку как на приставке, и тормозить не будет, ну или на крайний случай поставить приставочное расширение :(

gallery_7_30_2223.gif

Ета 5 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно графу на минимум, и получишь картинку как на приставке, и тормозить не будет, ну или на крайний случай поставить приставочное расширение

Консольной графики в ГТА можно добится выыставив настройки на средние и кстати стандартное разрешение ГТА на консоли 1280x720p хотя и 1080p держит вообше без проблем

А типерь Силя расскажи какой должен быть комп для того чтобы игарть в ГТА 4 без тормозов насредних настройках с разрешением 1080p ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там без разници, у нево всегда все летает на максимуме и на 1920 на 1080, пох какая игра=))), а комп наверно 2 годичной давности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм а странно то как а люди на любимых Силиных форумах сходятся все на одном

нормальный современный комп неплохо потянет графику на уровне консолей. Просто для ПК есть возможность выкрутить дальность прорисовки гораздо дальше и увеличить количество машин на улицах в три раза по сравнению с консолями, а это уже может подвесить более крутую систему.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нє, залишили вас тихенько в вашій палаті :)

спорьте між собою - в вас і доводи один одному залізні, і точка зору збігається, і діагноз один :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы хоть про реальные вещи спорим, а не про шлак всякий мечтаем. "когда же выпустят.ой ой ой" и т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_2223.gif

Всі, абсолютно всі ігри які ви приводите в приклад заради лозунгу "на приставці є абалдєне а на пк ніколи не буде" ще не вишли а мають вийти потім, непонятно якими будуть що з себе являтимуть ітд

І це ви спорите про реальне ?)

Ви ж ще досі вірите в міфічний потенціал і ждете його як діти діда мороза :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі, абсолютно всі ігри які ви приводите в приклад заради лозунгу "на приставці є абалдєне а на пк ніколи не буде" ще не вишли а мають вийти потім, непонятно якими будуть що з себе являтимуть ітд

Не ты ли писал что на пк есть игры с душой от нищих разработчиков в котрые они вложили души а на консоли таких игр некогда нибудит и графика на компе круче и девайсы ???

ели ты не отказывешся от своих слов тогда скажу что я тут спорю как раз вот с таким утверждением

нашет графики я не спорю, но в ней ли щастье ? сегодня играя в СоулКалибур4 в котрый раз убедился что модели в нем проработаны если не круче чем в Кризисе то на таком же уровне ,конешно сонька не можит выдавать одновременни 20-30 таких моделей но и не та так уже и сильно отстает консоль в техническом плане как вам хотелось бы

какой смысл если в етом жилезе

ОС: Windows Vista SP1 / XP SP3

Процессор: Intel Core 2 Quad 2,4 ГГц, AMD Phenom X3 2,1 ГГц

Оперативная память: 2,5 ГБ (Windows XP) / 2,5 ГБ (Windows Vista)

18 ГБ свободного места на жёстком диске

Видеокарта: 512 МБ NVIDIA 8600 / 512 МБ ATI 3870

если оно выдет в ГТА на средних настройках(которые официально приравниваются к консольной графике) такой же ФПС как на консоли ? + владельцы ПК версий получают сотни багов,вылетов ,выпедений текстур,несовместимостей с ОС и софтом , котоыре неизвесно когда исправят

ты кстати Силя не отвечаеш на 90 % всех заданых тебе вопросов ,а ето уже о многом говорит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он в одном ответе по разному слова просто ставит, и типа смысл другой становитса=)

СИЛЯ!!! прием, открой крышку люка, тут не все слепые, не нужно такой вид делать, про реальное, ето когда я еще пару месяцев назад писал что говно гта будет, а мне говорили что будет заепца, что будет все вылизано.....как обычно гноворят получили что хотели - распишитесь блин. А не работает, ет вашы проблемы.

Вот так вот насрала рокстар на пк геймеров, ну ты все равно их хвали=) у тя работа такая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На які саме питання я не відповідаю ? )

Деякі питання дійсьно ігнорю бо в лом 20й раз писать те саме ;)

Ну про ігри з душою не відмовляюсь ні в якому разі. Пограй Mount & Blade ;)

Але дочого тут ігри з душою до голословних заяв що на приставці все буде круче нєкуда хоча нічого з цього ще нема ? :)

Нащот "СоулКалибур4", нарешті ти догнав про що тобі говорив b0rg. Сила приставок в файтінгах і платформерах :(

Ну і під кінець.

Как стало известно, на выставке Е3 в следующем году компания Microsoft готовится рассказать о своих планах, которые касаются не только следующего периода рождественских продаж. Об этом заявил глава Microsoft Game Studios Фил Спенсер (Phil Spencer).

«Последние две выставки Е3 мы рассказывали лишь о тех играх и продуктах, которые должны были поступить в продажу в течение нескольких месяцев после самой выставки - до конца конкретного года, - заявил он. - В следующем году мы расскажем вам о своих долгосрочных планах, о том, что ждет вас в обозримом будущем».

«Недавно мы проводили планировку нашей конференции для Е3 2009, и мы решили рассказать вам о некоторых вещах, и поверьте, вам стоит дождаться этих анонсов. Я уверен, наши поклонники останутся очень довольными».

Xbox 720? Вполне возможно, если Microsoft планирует 5-летний жизненный цикл для консоли Xbox 360, которой следующей осенью исполнится четыре года.

Через 2 рокі виходить нове покоління, все починається з 0. Раз виходить бокс значить соні тоже потрібно підсуєтитись.

Результат якщо за цей період вийдуть довгожданні ігри які були анонсовані ще при старті(а то і раніше) консолей аля Фіналка 13, ГОВ3, ГТ5 то вони стануть останіми достойними іграми цього покоління, нові частини робитимуть для нових платформ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот так вот насрала рокстар на пк геймеров, ну ты все равно их хвали=) у тя работа такая.

Еєє, ватсап доак ?

Чьо за шум а дракі нєт ? )

В чьом то трабл з ГТА ? )

В том що талпа ламанулась качать піратку і получила алкаша водія ? )

Ліцуха 1С виходить 19го тільки. Я її куплю і того пізніше (як і більшість адекватного населення а не діти які з торентів тянуть в перший же день реліза). Після цього зайду на сайт 1Ц і стяну всі потрібні патчі, поставлю і буде вона в мене літать на калькуляторі навіть нето що на рекомендованих настройках :(

А робота моя до компів має лише косвєне відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чьо ти цим хотів сказать ? )

З статі видно

1) Йде робота над патчем.

2) Як і любі інші разраби ці стверджують "ми круче всєх і ні в чому не винуваті"

3) Була спроба в ПК геймінг впихнуть консольне зерно (Не дать юзерам регулювать самим настройкі а заставить юзать автодетект)

Через що шум і гам то ?) "Задратись" фігню постить ет не сложно, ти б краще написав в чом то трабл що пробуєш роздуть такій кіпіш з мєлочовкі то ? )

Я особисто ігри граю десь з піврічною затримкою (через пів року після реліза) і зазвичай все йде суперт нічого не лагає бо вже вишли всі потрібні патчі ітд. Я не спецом навіть так роблю, просто я ще не все пройти встигаю з того що вже вишло а зазвичай люблю проходить ігри в хронологічному порядку їх релізів + іноді жду локалізацію гри. Так що ГТА 4 буду гамать в 2009му дета :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хоть в 10м, мне то пофигу как то. а можеш и вообще не гамать.

П.С. Через 2 года ты уже 2 компа смениш.

Железо у тя будет круче, а порты как делали говняные, такие и будут. Ето не меняетса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порты как делали говняные, такие и будут. Ето не меняетса.

от тут згідний. з гіфна канфетку зробити дуже тяжко... кілобайти приправ, і більші текстури пробують прикрутить, але все рівно гаффно, бо консольне ядро там залишається :angry:

і гта4 нам це яскраво продемонструвало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро и ты будеш довольствоватса етим "портированим гофном".

Ниче толком сказать не можете, все только пустые слова про мега текстуры и про душу, и гре оны?? один кризис и все, обломались.

... кілобайти приправ, і більші текстури пробують прикрутить, але все рівно гаффно, бо консольне ядро там залишається mad.gif

і гта4 нам це яскраво продемонструвало dry.gif

ааа нимагу....с пкшного шлака ваще ничего не получитса как не крути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игры на консолях заработав свою аудиторию фанов нехотя периежают на ПК так что складывается впечатление что ктото хотел игру посадил иру одной задницей на 2 стула и в итоге не туда не сюда

Игры на ПК родаются пожив пар месяцев или в лучше случае до порвого аддона умерают

Факто того что еше не одной игрушки не портировали с компа на консоль говорит про что что портировать там нефиг

борг не нужно в гейм индустрию впутывать такие штуки как бугалтерию 1С

Мы сейчас говорим про ПК как игровая платформа а она милейший мой стоит раком уже несколько лет и живет за шет подояния консольного рынка и ето факт с которым поспорить сможит только житель гуталиновой баночки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ниче толком сказать не можете, все только пустые слова про мега текстуры и про душу, и гре оны?? один кризис и все, обломались.

ааа нимагу....

dextervr, ти знов забув прийняти пігулки? :angry: казали ж тобі, приставка не більше години в день, а то з'являється нав'язлива параноя

який крізіс? який один? ТУТ клацни - люди пишуть 13961 гра в базі, вибирай перебирай, все це є в неті, все це для пк. в кожної гри своя історія, є погані, є хороші, але їх докуя! жанри, стилі, свої легенди все це починалось на пк, стареньких пк. всі ці балачки по консольні ексклюзи - та вас стрижуть як БАРАНІВ, все це згодом так чи інакше зявляється на пк, в іншому вигляді, з іншими назвами. зі всіх тіпа ексклюзивів ну ще мгс залишився достойний, файтинги фтопку, це суто на любителя. ну і? де в неті така база ігор для пс? а ти для пс2 ігор яку консоль візьмеш? а для пс1? а ті що на картріджах були?

скоро буде, пс4 - сайонара БАРАНИ, готуєм бабло, пс3 це вже ацтой, ні ми не зберегли сумісність, бо ми перевидамо кожну гру під пс4 щоб ви БАРАНИ ще раз її купили.і це буде ЕКСКЛЮЗИВ!

так що удавись ти джойстиком і зжуй блюрей якщо просто сліпий чи нездалий на розум зрозуміти! :) був пк, і буде пк - платформа прогресує але вона одна і та ж. я можу крізіс пограти, а можу перший дум, нє, навіть вольф з мережі скачати (чи ще щось старе), х86 - в мене все піде, без емуляторів. не кажучи вже того що для пк є куча емуляторів і приставочних теж. тіж ігри від konami під yamaha msx2 я з таким задоволенням грав ще на першому пеньку ;) ага, ще старенький метал гір, з чого все починалось, а занак... і решта. для пк - це реальність.

Факто того что еше не одной игрушки не портировали с компа на консоль говорит про что что портировать там нефиг

...і тєбя вилєчат! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десяту вже соньку роблять, повівся як бовдур останій, хоч би трохи головою думав а то мелеш те шо почув незнати де.

Тобіб сказали що хбох 15000 виходить завтра, вже б напевно взірвався від радості, і зафлудив весь форум.

Граєш вульфа? то сиди собі під столиком і не шуми, можеш ще маріо поставити. І крізіс і куізіс все можу грати але нічого не граю, тільки флуд один.

ПС. Скоріше всьго ба..н тут ти, так як побіжиш апргейд знов робити, для кого ж супер пупер відяха вийде вже з 2гб памяті? .....для діток, які будуть порті і далі грати, і в яких все буде лагати......

сиди краще з своїм лахом, який срану гта не може потянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факто того что еше не одной игрушки не портировали с компа на консоль говорит про что что портировать там нефиг

gallery_7_30_2223.gif

Ой насмішив :)

На консоль портували кучі ігр, дуже часто з плачевним результатом для гри бо на такі ресурси впихнуть ПК геймплей і графіку не реально а обрізана річ смотриться не оч.

Я тобі такіх прикладів можу навести десяткі. І на любу версію консолі (від денді до пс3)

З самих простих ХЛ2 і Дум3 їх пробували впихнуть ще на бокс1 і урізали по чорному, а потом на 360 переробляли вроді. З останіх навіть секрід який дета там має зявиться для ПС3 і той же відьмак за який ви кричали пару сторінок тому (чи вже тобі так рєзко память отшибло ?)

Вобщем в гейм індустрії шарите як слони в апельсинах а ще пробуєте спорить :ok2:

2dextervr

Чим тобі грейди не нравляться ?

Раз в рік а то і в два грейдиться комп на баксів 200 які зекономились за цей час на куплянні іграшок до до ПК по 20 уйо а не до ПС3 по 80 і маєш новий комп. Причом грейд робиться не тільки для ігр. Любий грейд заліза дає реальний приріст в повсякдених задачах. Он в мене в браузері ща відкрито 40 закладок (і це не придєл буває і біше) на фоні працює торент клієнт, каспєрскій, ТВ тюнер, і ще куча мєлкого софта для удобства, так що куплю я собі ще 2 гіга опери і вони мені дозволять по 100 закладок відкритими тримать ще біше торентів роздавать ітд і лишніми в хазяйстві не будуть. Куплю нову відяшку, вроді чисто геймерський дівайс, але ж зачекайте зараз в дрова відях встрояна функція яка не тіки 3д общітує а помагає конвертить відєо без загрузкі проца тоже класна штука коли ганяєш ДВД. ітд ітп

Тут ти не платиш за нафіг ненужний дивайс якій буде валятись під тєліком і пилитись докі не захочеш трохі погамать, тут кожна річ має своє місце і свої цілі і в грошовому еквіваленті це завжди доцільніше і вигодніше які б дорогі абдейти ти там не проводив ніж кожні пять років викідать на вітер 600$+50-60$ лишні за кожну гру (зверх тих що б ти заплатив за ліцензію на ПК) !!!

ЗІ Ану тихо гарячі фінські парні ато ща по дозі снодійного і рознесем по палатах!!! Щоб я не бачив переходів на лічності !!!!

ЗЗІ http://www.konami.jp/kojima_pro/mgst/?ref=kjp_eng - ща Ridiska буде зеленіти від злоби :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз в рік а то і в два грейдиться комп на баксів 200

На ці 200$ заміню я, наприклад, процесор. А якшо відео треба міняти?

Он в мене в браузері ща відкрито 40 закладок

Це залежить тільки від розміру памяті, а не від процесора. На PS3 всього 256 Мб. Для вього вистачає.

З самих простих ХЛ2 і Дум3 їх пробували впихнуть ще на бокс1 і урізали по чорному, а потом на 360 переробляли вроді.

Doom3 треба було переробляти з opengl на directx, тому такі проблеми на xbox360

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...