Перейти до змісту

Яку взяти відеокарту на заміну GTX470


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт хочу взяти щось продуктивніше і менш енергозатратне чим gtx470,

Щось типу gtx750ti  

Бюджет 2.5 - 3к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь
20 хвилин тому, Богдан Бондарук сказано:

Всім привіт хочу взяти щось продуктивніше і менш енергозатратне чим gtx470,

Щось типу gtx750ti  

Бюджет 2.5 - 3к.

1050

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

за 2,5к грн? Де? Я теж хочу

А нічого що 1050 коштує на 500-1000 дорожче ( за rx 460), залежно від бариг? 
Взяв тут на борді rx460 4gb за 2900

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

rx460 4gb за 2900

Ого не думав що за таку ціну можна rx взяти, та ще й на 4гб

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Богдан Бондарук сказал:

Ого не думав що за таку ціну можна rx взяти, та ще й на 4гб

 

Ну це було місяці два тому, зараз промоніторив ціни виросли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Ну це було місяці два тому, зараз промоніторив ціни виросли...

Зараз черговий пік майнінгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу дивитися в сторону GTX950/960, але якщо все ж таки в приорітеті  продуктивність для аля-погратись в противагу енергозбереженню то можеш ще дивитися в сторону GTX760/770/780 Ra0deon 7950/7970/r270  

Старші моделі вищезгаданих карт рвуть 1050ti, або як мінімум виглядають на рівні і не кажучи про взагалі "відстійне рішення" rx 460. 

Ті +150 грн за електроенергію на рік більше думаю того не варті щоб купувати 1050/460 

 

gtx470 доволі стара залізяка, тому навіть прикупивши 760/7950 ти помітиш як мінімум 2-3кратне покращення.

 

імхо

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Ukrainec сказано:

GTX760

Оця найбільш зацікавила
 

18 хвилин тому, Ukrainec сказано:

"відстійне рішення" rx 460. 

цікаво чому відстійне рішення, ніби цілком нормальна карта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Богдан Бондарук сказано:

цікаво чому відстійне рішення, ніби цілком нормальна карта

Бо в нього самого щось типу 7950 чи подібна. Гаряча і прожорлива. Хвалить своє :)

RX460 не потребує додаткового живлення і повністю підтримує сучасні фішки типу api Vulkan .

Я на ній DOOM 2016 грав. Гра літала на високих на 1920х1080.

 

Чекатиму зниження цін. Або збирати 6-8К на якісне відео типу 1060 6Гб чи RX480 8Gb. Але стару відяху брати не стану принципово.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Бо в нього самого щось типу 7950 чи подібна. Гаряча і прожорлива. Хвалить своє :)

 Цікаво: коли це 1060 - в рівню 7950 стало?!

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Але стару відяху брати не стану принципово.

 

Допиши "імхо"

 

gtx760/770 тим і цікава, що на них не майнили і використовували за прямим призначенням. А відяшка з гідним конструктивом, охолодженнм прослужить не один рік. 

Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось матеріал:

https://www.overclockers.ua/video/radeon-rx560-r9-270x-geforce-gtx1050-gtx960/all/

де результати треба компілювати за принципом:

460=560; r270=7870/7950; 950=760; 960=760 @ розгін. 

В одному місці я бачив ті 1050 і 460 маючи таких "старічків". 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, dance4life2 сказано:

Цікаво, який у автора процесор?

Не цікаво.

чомусь логічно, що 470 на Р4 і с2d не ставилось. Все решта в більшості прийнятна муйня ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго вибирав собі перед ДН відеокарту. Бюджет був 2500-3000k максимум. Облазив купу форумів, передивився всі відео порівняння і тд. Всю дрочку на фпс та фірми. Вибирав між 750ti-770-950-1050-7950-7970-rx460. До яких висновків дійшов? Тільки відеокарти нової архітектури, ніяких прожорливих динозаврів, щоб там їхні теперішні власники не кричали. Збірка в мене супер незабансована, прямо можна записувати відео як не треба збирати пк - g3258-4gb ram, rx460 4gb, блок живлення 350чи400. Зважаючи що стара відеокарта навіть dx11 не підтримувала, сказати що я більш ніж радий це не сказати нічого. На своєму кориті зараз граю на середньовисоких call of duty ww2 30-40 fps ( звісно що з фрізами моментами) і мене влаштовує. на 1050 булоб 32-42, а ціна на неї значно більша, можна оперативку проабгрейдити. При чому текстури майже завжди в іграх викручую на максимум на своєму відстійному рішенні)  Ігри на вулкані літають практично на максимумі карл. Постійно виходять нові драйвера ітд. Булиб гроші та адекватні ціни взявби 1050ti. В теорії, в тестах, на форумам воно звісно одне, але вжитті зовсіи по іншому. Тому якщо не планується збирати потужний комп , а якщо просто потреба проабгрейдити відео, вибір очевидний. 

P.S Я розумію чому у власників динозаврів підгорає. Бо колись їх карти коштували добрі пару сотень доларів, і віддавати їх за адекватні 2-3 тисячі зараз ніхто не хоче. Від того і мова про порве-все решта неефективне, все тягне і тд. Не тягне. і чим далі тим більше не буде тягнути, і тим більший шанс що вийде зладу якаб там чудова система охолодження не стояла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Ukrainec сказал:

Не цікаво.

чомусь логічно, що 470 на Р4 і с2d не ставилось. Все решта в більшості прийнятна муйня ;) 

По памяті архітектура fermi вийшла в 2010 році, а перші процесори серії i - вийшли тільки в 2011. Тому якщо проц не абгрейдився, вірогідність що там дуо чи квад дуже висока. Чи аналог від червоних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

 

P.S Я розумію чому у власників динозаврів підгорає. Бо колись їх карти коштували добрі пару сотень доларів, і віддавати їх за адекватні 2-3 тисячі зараз ніхто не хоче. Від того і мова про порве-все решта неефективне, все тягне і тд. Не тягне. і чим далі тим більше не буде тягнути, і тим більший шанс що вийде зладу якаб там чудова система охолодження не стояла.

Це ти про кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Допиши "імхо"

З якого переляку. ІМХО, це "на мою скромну думку". А моя думка висловлена. Я не збираюся брати відяху якій 5 років. І платити за неї як за нову.

1 година тому, dance4life2 сказано:

Цікаво, який у автора процесор?

Ксеон на 775 сокеті (мод).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можете скільки хоч себе втішати, що купивши нове ви зробили правильне рішення, але як не як "старічки" видають свою продуктивність і результати оглядів як не є, а яскраво про це свідчать.

Так і тут: заплативши на 40% меншу суму отримуєш 20% вищу продуктивність.

Звісно, здирати зовнішнню плівку з коробки і вдихати запах нового - багато вартує, сам знаю бо робив це чверть року назад з 1060 :) , але коли в тебе є мета і певні обмеження то це можна проігнорувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив відеокарту Radeon rx 460 (4gb), встановив драйвера з сайту AMD
Після запуску будь-якої гри заходить в меню на 5-10 секунд потім вилітає на робочий стіл, і вікно гри прозоре, але курсор і звук йде з гри, і навіть якщо переключитися в вікно гри то чутно звук меню і т.д. 
Ставив драйвера з сайту Gigabyte, також і 17.4.4, нічого не змінилося, хіба що було до 17.4.4 що через n-хвилин (5-40 +) пропадало зображення і кулери відеокарти на 100%, не переставляв лише віндовс
система:
Windows 10 Pro
Xeon e5440 3,3
Asus p5k / epu
8gb ddr2
БП 450W

До цього все працювало перекрасно, так що швидше за все проблема не в залізі

Відео на екран через hdmi > vga перехідник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Богдан Бондарук сказано:

хіба що було до 17.4.4 що через n-хвилин (5-40 +) пропадало зображення і кулери відеокарти на 100%

Це проблема в залізі, може радіатор не прилягає до чіпу? Які температури в бублику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Богдан Бондарук сказано:

так що швидше за все проблема не в залізі

Відяха PCI-E 3,0

Мамка тримає лише 2,0

 

Нє - це проблема не в залізі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...