Перейти до змісту

Леді Міліон Пако Рабане , як правильно вибрати парфум?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Власне цікавить, які сайти,або магазини в Луцьку є перевіреними,  як не купити підробку.

Хто в темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до коли ці = 40% ? 

І чи велика різниця між парфюмом та водою і цій категорії ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 24.12. на вітринах товару вже поменшало. За різницю між парфюмом і водою не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.letu.ua/publication/gadgets/publicationItem.jsp?pub_id=pub3260002&publication=brandNews

це інтернет-магазин брокарда. Там якраз акції на PACO RABANNE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, natalka) сказал:

https://www.letu.ua/publication/gadgets/publicationItem.jsp?pub_id=pub3260002&publication=brandNews

це інтернет-магазин брокарда. Там якраз акції на PACO RABANNE

 

кажуть ,як купуєш в інтернет-магазині - ще й пробніків надарують

а в реальних магазинах таким уже чомусь не балують ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково трапилась нагода порівняти якість парфумів з брокарду і duty free. Результат не порадував, хоча й ціна в Луцьку була дешевшою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив з якого магазину не заказуй парфумерію нова пошта стверджує що їде вона з Броварів .... тому не впевнений що є різниця розетка\мейкап\інше .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, IronSun сказал:

Випадково трапилась нагода порівняти якість парфумів з брокарду і duty free. Результат не порадував, хоча й ціна в Луцьку була дешевшою.

 

 

я замовила дещо з http://www.fragrancedirect.co.uk

кажуть,що тут ніби оригінали

якість з Брокарду мене повністю влаштовує, в дьютіку нічого не купувала - не можу сказати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, LSD сказал:

Помітив з якого магазину не заказуй парфумерію нова пошта стверджує що їде вона з Броварів .... тому не впевнений що є різниця розетка\мейкап\інше .... 

Я взагалі ні в якому разі не ручаюсь за справжність косметики в Брокарді. Але мені просто цікаво, а звідки вона мала приїхати? Прямим рейсом Париж-Україна через НП? У п-ва в Броварах не може бути складу куди він завозить імпортований товар? Це мені простіше на шинах пояснити. Є компанія Нокіан Таєрс Україна яка є оф. імпортером шин нокіан. Так от в них склад в Києві - туди заходить весь імпорт. А далі саме звідти відправляють всім покупцям по всій Україні.

Чи у Вас є точна інформація про Бровари (ну що там свій заводік :) )?

 

Все питання в часі. Якщо потрібно " на вчора", то особливого вибору не має.

Я спеціально не давала посилання на  мейкап чи розетку тому що там набагато більше негативних відгуків по парфумах ніж по  брокарді. Я особисто  купувала в мейкапі дещо і як на мене оригінал (хоча я не великим знавцем в парфумах). По закордонних інтернет-магазинах - довго чекати (особливо в цей святковий період), плюс якщо через посередника (бо ж не всі відправляють на перевізника) з нового року напевно буде важче (дорожче оформити) в зв'язку з змінами в законодавстві.

Ще колись замовляла імператріцу (дольче габана) з італії, купувалась подругою в якомусь крутому магазині з чеком коробочками і т.д., а я б не сказала що щось там особливо відрізнялось від того що в брокарді. ще й коли ковпачок в того оригінала відлетів і перестало пшикатись через місяць, то взагалі враження зіпсувались.

 

По акції - триває до 24.12 http://www.brocard.ua/index.php#/news/news_id/630  Там на сайті є багато інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, natalka) сказано:

Я взагалі ні в якому разі не ручаюсь за справжність косметики в Брокарді. Але мені просто цікаво, а звідки вона мала приїхати? Прямим рейсом Париж-Україна через НП? У п-ва в Броварах не може бути складу куди він завозить імпортований товар? Це мені простіше на шинах пояснити. Є компанія Нокіан Таєрс Україна яка є оф. імпортером шин нокіан. Так от в них склад в Києві - туди заходить весь імпорт. А далі саме звідти відправляють всім покупцям по всій Україні.

Чи у Вас є точна інформація про Бровари (ну що там свій заводік :) )?

 

Мова йшла лише про склад. І основна думка була в тому що таки є один склад з якого вони всі йдуть тому великої різниці де береш в інтернеті практично немає. 

Про завод то фантазії, як на мене. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nokian сказал:

Дякую всім. Вже замовив, має прийти 26 го.

Поділіться враженнями,як отримаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Ок, але це вже буде в наступному році.

Хай так

головне,пам'ятайте відписатися ) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...