Перейти до змісту

Чистильщик / Cleaner (2007)


hitachi

Рекомендовані повідомлення

0a9820545aa2.jpg

Информация о фильме

Название: Чистильщик

Оригинальное название: Cleaner

Год выхода: 2007

Жанр: Триллер, криминал

Режиссер: Ренни Харлин

В ролях: Сэмюэл Л. Джексон, Ева Мендез, Эд Харрис , Джон Т. Биллингсли, Эрик Браун, Криста Кэмпбелл, Хосе Пабло Кантилльо, Кип Каммингс, Брэд Дисон, Тед Фергюсон

О фильме:

Главный герой картины работает чистильщиком - он убирает… места преступлений. Однажды случилось так, что «чистильщик» убрал место убийства свидетеля, проходящего по делу о взяточничестве в полиции. Теперь герой вынужден сам разгадать загадку, прежде чем признает свое присутствие на месте преступления. Он рискует головой, так как только он знает, что к делу об убийстве причастен полицейский

IMDB 6.4/10 (2,139 votes)

Выпущено: США, Anonymous Content

Продолжительность: 01:25:11

Перевод: Профессиональный (многоголосый)

Файл

Формат: XviD

Качество: DVDRip

Видео: 934 kb/s, 640x272

Аудио: MP3, 160 kb/s

post-2716-1211132563.jpg

Размер: 698 MB

=== LINK ===

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого так зразу?..

Фільм як фільм. Без якихось родзинок і особливостей, але таким вже й ТУПИМ назвати не можу. Короче стандарт. Як нема чим заянйтись то можна впринципі переглянути. Якщо ж вас цікавлять тільки СУПЕР_МЕГА фільми - тоді напевне ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в складі акторів фільму читаю Ніколас Кейдж, Джон Траволта, Сем"юел Л. Джексон, то качаю не читаючи відгуків... цей фільм вийняток, після десь 40 хв. перегляду виключив. Просто не цікаво як закінчиться. Хоча фуфлом чи отстоєм не назвеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

А от я його дивлюся зараз у

Video: MPEG4 Video (H264) 1920x800 24.00fps
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch [Russian, Russian AC3 5.1 (Audio 1)]
Audio: DTS 48000Hz 6ch [English, English DTS 5.1 (Audio 2)]

таких параметрах :)

хочу відмітити - фільм явно не для тих хто кончив під час перегляду "Людини-павука 1-2-3"....

Неординарний фільм. Цікава операторська робота та візуальні ефекти. Гра акторів на рівні. Та й актори/зірки підібрані вдало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...