Перейти до змісту

прога щоб сфоткати сайт?


jasm

Рекомендовані повідомлення

Потрібна програма яка фотографує сайти, дуже потрібно... Знаю що точно є. допоможіть в пошуках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна програма яка фотографує сайти, дуже потрібно... Знаю що точно є. допоможіть в пошуках...

Найпростіший варіант , від мелко мягких , при встановлені офіса 2007 , встворюється віртуальний принтер Microsoft XPS Document Writer, вибираєш друк через цей принтер, дивитись результат через ІЕ 7 , формат подібний до PDF . doc.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, да уж, найпростіший варіант - поставити Офіс 2007 :0016:
Ой... :ohmy: Справді став офіс 2007 і все піде як по маслу :)

я написав що саме простіше поставити цей принтер разом з офісом 2007 , :0084: , а кому цікаве це питання , і як поставити принтер Microsoft XPS Document Writer,без 2007 офіса прошу до google,в мене 2003 офіс і принтер цей стоїть.

РS.якщо чел не знає ,як зробити скрін сторінки , то пояснювати ,як поставити Microsoft XPS Document Writer ,без 2007 офіса ,вище моїх сил ;) , а потім ,ще пів дня пояснювати чим той формат xps подивитись. :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Потрібна програма яка фотографує сайти, дуже потрібно... Знаю що точно є. допоможіть в пошуках...

Конктрено і по суті - SnagIt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо щоб нічого не шукати - то PrinttSceen+Paint

Так і мучився поки мені не відкрили таємницю SnagIt :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така прога Offline Explorer, вона закидує повністю сайт на вінт з усіма малюнками, доками, архівами... , а потім можна в офлайні це все подивитись, чи витягнути потрібну інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна програма яка фотографує сайти, дуже потрібно... Знаю що точно є. допоможіть в пошуках...

Teleport

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна програма яка фотографує сайти, дуже потрібно... Знаю що точно є. допоможіть в пошуках...

Teleport

Reget. Для разнообразия. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...