Перейти до змісту

Який 3G модем легко встановлюється на 10й Віндовс


Рекомендовані повідомлення

Власне на ноуті стоїть10Вінда,ще й американський кастом. 

Драйвера під ZTE MF 667 якось стають криво Та й при установці замістьтексту одні знаки питання.

Є якісь модеми, що стають на 10у,  чи доцільно  перебити на 7й Віндовс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Вас мф667 з стіковою прошивкою (інсталюється програма з модема), чи з веб інтерфейсом (налаштовується через веб браузер) ? якщо стік то можна прошити прошивкою з веб інтерфейсом, тоді під 10ку взагаліні нічого налаштовувати не потрібно. все підключиться автоматично, при умові що сім карта без пін коду.  

 

або скачайте цей образ і встановіть з нього софт, попередньо видаліть той що ви втановили з модема, і потім встановіть дрова що я прикріпив.

 

якщо треба можу скинути прошивку з веб інтерфейсом від білайн.

ZTEDrvSetup.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, morokk сказано:

у Вас мф667 з стіковою прошивкою (інсталюється програма з модема), чи з веб інтерфейсом (налаштовується через веб браузер) ? якщо стік то можна прошити прошивкою з веб інтерфейсом, тоді під 10ку взагаліні нічого налаштовувати не потрібно. все підключиться автоматично, при умові що сім карта без пін коду.  

 

або скачайте цей образ і встановіть з нього софт, попередньо видаліть той що ви втановили з модема, і потім встановіть дрова що я прикріпив.

 

якщо треба можу скинути прошивку з веб інтерфейсом від білайн.

ZTEDrvSetup.zip

модемами займаєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian на диску який монтується при втиканні модема, тільки прога чи є папка з драйверами? Якщо є папка з драйверами то спробуй вручну поставити драйвер через диспетчер пристроїв.

Знаки питання в програмі скоріш за все через неправильно виставлену мову для програм які не підтримують юнікод, постав там українську чи російську і перезагрузись, повинно допомогти. (Панель керування-регіональні стандарти-додатково)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова  системи не встановлюється, ноут з Канади.

Папка з драйверами є, але походу вони кривостали , В диспетчері пристрій  визначається як зйомний диск.

Напевно треба лізти у Віндовс Сістем та видаляти там драйвера, але не знаю,чи на 10 ці тудтєдоступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian я не про мову системи, а про пункт для програм не юнікод, там вибір має бути незалежно від походження вінди

 

1234.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Nokian сказано:

Папка з драйверами є, але походу вони кривостали , В диспетчері пристрій  визначається як зйомний диск.

Так і повинно бути, поки не встановлені драйвера, пристрій і буде визначатись як зйомний диск, можеш спробувати примусово встановиди для нього інший драйвер, клікаєш по  модему в диспетчері пристроїв правою кнопкою і вибираєш оновити драйвер, далі вибираєш пошук на цьому компютері, далі вибрати із вже встановлених, і там вибираєш встановити з диска, далі ідеш в папку з драйверами і вказуєш потрібний файл.

Перед цим спочатку скопіюй всі файли з модему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Voronin10 сказано:

модемами займаєшся?

так.

на рахунок модему, видаліть програму яка встановилась з модема, разом видаляться і криві драйвера, і перезагрузіть комп. потім встановіть дрова з архіву що я дав. встановіть коннект менеджер з образу по ссилці, і підключіть модем. має все коректно запрацювати.

від якого оператора модем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модем того і оприділяється як флешка, бо не переведений в режим модем. Видаляй софт + я б ще пройшовся тулзою ZTE_USB_Modem_Drivers_Uninstall_Tool_EUV1.00.00.exe

 

після цього ставиш дашборд, який вказав @morokk - якщо дрова не поставились і знакі питання в диспетчері, то добиваєш ZTEDrvSetup.zip - дрова поставляться і все ок буде.

ZTE_USB_Modem_Drivers_Uninstall_Tool_EUV1.00.00.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, seolutsk сказано:

Модем того і оприділяється як флешка, бо не переведений в режим модем. Видаляй софт 

Помиляєшся. Більшість USB модемів після першого підключення вінда бачить як диск (USB або СD). Після встановлення потрібних драйверів з'явиться і модем, і порти, і інші пристрої. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в зте модемах є така фішка, якщо його перший раз підключити до компа, та на віртуальному сдромі натиснути "извлечь", то в диспечері пристроїв з'являться невідомі девайси, на які можна окремо встановити дрова, без установки оригінального софта від моб. оператора, і в 10й вінді в мережевих підключеннях з'явиться новий пункт з назвою відповідного оператора, якщо сімка вже в модемі. і буде автоконект. як на мене то 10ка самий оптимальний варіант для використання юсб модемів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юнікод виставився,знаки питання пропали. Створене  підключення  з дозвоном на КС, але зєднання не відбукається.

Взяв інший модеа від Лайф Тюркцел.

Встановився тюркцеловський менеджер,показує швидкість передачі даних, обєм, а зєднання не відбувається.

Вінда 10 хоум 64.

Прийдеться напевно перебивати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...