Перейти до змісту

Новий оригінальний смартфон Xiaomi Redmi 4 Silver 2/16GB + Чохол


serenkij

Рекомендовані повідомлення

Продам новий оригінальний смартфон Xiaomi Redmi 4 Silver 2/16GB + Чохол.

 

Офіційна MIUI 9 GLOBAL з українською та російською мовами, а також оновленням по повітрю (ОТА)!

 

В подарунок чохол на вибір (чохлів багато, на вибір будь-який - від бампера до чохла книжки)

 

Технические характеристики:
 

·         Сеть: GSM (850/900/1800/1900 МГц), WCDMA (850/900/1900/2100 МГц), FDD-LTE (Band 1, 3, 7)

·         Дисплей: 5", 1280 х 720, IPS

·         Камера: 13 Мп, фазовый автофокус, вспышка, f/2,2, запись видео 1080p

·         Фронтальная камера: 5 Мп, f/2,2, запись видео 1080p

·         Процессор: 8 ядер, 64-бит, 1,4 ГГц, Qualcomm Snapdragon 430

·         Графический чип: Adreno 505

·         ОЗУ: 2 ГБ LPDDR3

·         ПЗУ: 16 ГБ

·         Карта памяти: microSD до 128 ГБ (гибридный слот)

·         GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou

·         Wi-Fi (802.11 b/g/n)

·         Bluetooth 4.1 / 4.2

·         ИК-передатчик

·         Сканер отпечатка пальца

·         Два слота SIM (micro-SIM и nano-SIM)

·         Аккумулятор: встроенный, 4100 мАч

·         Размеры: 141,3 x 69,6 x 8,9 мм

·         Вес: 156 г

 

Ціна 3150 грн.

 

Зв'язок через приват або за телефоном.

Тел: (066) 19два-вісім-дев'ять96

       (067) 24нуль-чотири-один-76

Xiaomi Redmi 4 Silver.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не 4а і не 4х. Це Xiaomi Redmi 4 (краще за редмі 4а, аналог редмі 4x, тільки на думку багатьох в кращому  металевому корпусі).

Xiaomi Redmi 4x продається тут: https://board.lutsk.ua/topic/220236-нові-xiaomi-redmi-4x-black-332-gb/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціальна пропозиція до "Чорної п'ятниці"! Тільки 23-24.11.2017 - нова ціна 3050 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, igorsolop1 сказал:

На малюнку не Redmi 4

Якраз таки на малюнку саме Redmi 4!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Redmi 4 і Redmi 4 Pro по корпусу відрізняються якраз тільки розташуванням спалаху (ліворуч і праворуч). Все, більше по корпусу немає відмінностей. 

Додаю фото на всяк випадок.

 

 

 

IMG_20171127_153557.jpg

IMG_20171127_153618.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, igorsolop1 сказал:

Ну, це вже схоже на правду. А в попередньому фото спалах не з того боку. Так у вас Redmi 4 Pro (як на попередньому фото) чи Redmi 4 (як на останньому)?

Xiaomi Redmi 4. Всі характеристики вказані. Redmi 4 Pro вже давно не випускаються і там ціна ого-го куди більша (більше навіть як Xiaomi Redmi Note 4X з тими ж характеристиками).

Я навіть не міг подумати, що можуть виникнути такі запитання як у вас. Всі характеристики вказані, фото взяте з прес-релізу і здавалося б яка різниця з якої сторони спалах, якщо я в подарунок додаю будь-який чохол на вибір.

 

Мене більше збентежила ваша наступна фраза: "Тримаю в руках Redmi 4 - нічого спільного з вашим фото. Навіть спалах не з тої сторони, не говорячи вже про інші особливості дизайну." Про спалах ви сказали і тут все зрозуміло, а що ви маєте на увазі під "Тримаю в руках Redmi 4 - нічого спільного з вашим фото" та "не говорячи вже про інші особливості дизайну"???

От тут велике питання! Яким ви, доречі, ввели мене і думаю не тільки мене в ступор, оскільки крім спалаху відмінностей по корпусу немає! :)  Відповідно постає логічне питання - а чи у вас самого дійсно Xiaomi Redmi 4 ? ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже на моєму першому фото та на вашому телефоні немає нічого спільного крім спалаху? :) Якраз таки крім спалаху все рашта ідентичне. ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...