Перейти до змісту

Підмогніть з блютуз-гарнітурою


jack74

Рекомендовані повідомлення

Прошу "допомогу залу" - привезли знайомі з Польщі китайську нонейм блютуз-гарнітуру: KM:812915

Купували в магазині нову, але типу не мали часу прямо там на місці перевірити. От тепер тут не виходить підключити її до телефону. Тобто по-звичайному довге натискання основної кнопки переводить "навушник" в режим переморгування "синьо-червоним", типу в очікування з'єднання і авторизації з смартом, але смарт її в цьому проміжку не бачить, не знаходить. 

Інструкції ніякої не було, на коробці (по їх словах) лише зрозумілий процес зарядки (горить червоним) і настання моменту "заряджено" (горить синім), а от як її познайомити з "татом" - нема... Може хто вже таку бачив, юзав... Може хто який "дивний" алгоритм знайомства знає..

Спойлер

IMG_0315.JPG.6cc2e0b827c1fd469e1c59dd963fcc31.JPGIMG_0316.JPG.1857250d7c3b36399e7e1d578b870c89.JPGIMG_0317.JPG.54c9f09960aab203ce92962581c7d187.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвчай довге натискання мультифункціональної кпопки (~ 8 сек) переводить китай-блутуси в режим пошуку, на цьому етапі ніби все як слід, тому пробуй з іншими звонілками парувати, якщо ніякий не підхватить - в смітник, нонейм гарнітури це дико-одноразове УГ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до якого телефону конектите?

на гарнітурі пише блютуз V4.0  - не всі телефони його мають.

спробуйте інший телефон (який точно підтримує 4,0)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую містерам "ачєвіднасть", але звичайно ми пробували його з різними девайсами. Пацани, не тупіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

Дякую містерам "ачєвіднасть", але звичайно ми пробували його з різними девайсами. Пацани, не тупіть

то що ще принципового нового хоч почути\дізнатись про шматок лайна пластика з однією кнопкою?

вони не ремонтопригодні, ні програмно, ні апаратно

коли оригінальні Nokia\Motorola\Plantronics коштують в межах $10-15, любити мозк собі і тим хто навколо - м'яко кажучи - невдячна справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, jack74 сказано:

Дякую містерам "ачєвіднасть", але звичайно ми пробували його з різними девайсами. Пацани, не тупіть

Цікаво щоб хотів почути від містерів про цей дивайс,  ціна якого близько доллара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

,Дякую містерам "ачєвіднасть", але звичайно ми пробували його з різними девайсами. Пацани, не тупіть

Я всьо знаю, але - Памагіть:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, volandlkt сказано:

А можливий варіант, що даний девайс просто брачний?

можливий, звичайно. Вони, коли купували цю цяцьку, як лохи, навіть не перевірили, бо "думали", що "то ж в магазині в ПОЛЬЩІ, хіба ж може поломана продаватись"... що ж тут вже скажеш...

 

12 годин тому, EleKtrik сказано:

Я всьо знаю, але - Памагіть:D

 

15 годин тому, ZLOvSmetane сказано:

Цікаво щоб хотів почути від містерів про цей дивайс,  ціна якого близько доллара.

я не "всьо знаю", і я написав, що хтів почути

19 годин тому, jack74 сказано:

а от як її познайомити з "татом" - нема... Може хто вже таку бачив, юзав... Може хто який "дивний" алгоритм знайомства знає..

але ж декому не "чітать", а аби "папісать"

борда є борда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...