Перейти до змісту

Віденська кава


Ketu Natbiani

Рекомендовані повідомлення

Є в Луцьку одне лайнове місце. А саме кіоск з кавою, що на вул. Винниченка. Мало того, що хамлять, так ще й відмовляються обслуговувати. 

- долийте сиропу в капучіно 

- який? 

- кокосовий 

- ми в капучіно його не льємо 

Ідіотизм. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви про кіоск на зупинці, біля Приватбанку то я з Вами не погоджуся. Це єдине місце біля моєї роботи, де можна купити смачну каву тільки з зерен арабіки, а не дешевої робусти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, tarasmv сказал:

Якщо Ви про кіоск на зупинці, біля Приватбанку то я з Вами не погоджуся. Це єдине місце біля моєї роботи, де можна купити смачну каву тільки з зерен арабіки, а не дешевої робусти

Вчитайтесь в моє повідомлення - мова йде про якість обслуговування, а не про якість кави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там раніше був дуже приємний хлопець. А останній раз я бачив жінку яка навчала дівчину років 18-ти, обоє були досить приємні. А взагалі всяке може бути, мене клієнти часом так рознервують, особливо наглі вчительки, що відверто хочеться їх посилати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, tarasmv сказал:

Там раніше був дуже приємний хлопець. А останній раз я бачив жінку яка навчала дівчину років 18-ти, обоє були досить приємні. А взагалі всяке може бути, мене клієнти часом так рознервують, особливо наглі вчительки, що відверто хочеться їх посилати.

 

Ну в даному випадку ось ця 18-річна особа захотіла в велику начальницю пограти. Якою вона не являється 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...