Перейти до змісту

заміна шатунних вкладшів на Renault 1.5 dci k9k


AID

Рекомендовані повідомлення

на просторах інтернету пишуть, що в реновських дизелях 1.5 dci k9k (і потужніших) є слабке місце - шатунні вкладиші,

які через великі міжсервісні інтервали і підвищену нагрузку зношуються за 150-200 тис. км.,

 

тому при таких пробігах їх рекомендують замінити, поки не провернуло.

 

хтось вже міняв в Луцьку? кого можете порекомендувати? які ціни? (в офіціалів роботу оцінили 1800грн., + запчастини)

та й взагалі, що ви думаєте відносно цієї проблеми

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а де в нас в Луцьку толкові гаражі, які спеціалізуються на таких машинах(рено меган 3)?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що були зношені? На різних форумах неоднозначні думки по даному питанню.

Можливо якось можна діагностувати чи потрібна заміна чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, gres сказал:

І що були зношені? На різних форумах неоднозначні думки по даному питанню.

Можливо якось можна діагностувати чи потрібна заміна чи ні?

 

Не знаю, не бачив. Я також читав, що є така проблема. Коли купив дане авто, відразу поміняв, не перевіряючи нічого. Заміна недорога і швидка. І маю спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який в тебе двигун?

Читав що на к9к 7хх була явно така проблема, а вже на 8хх вроді як виробник поправив, хоча відгуки не однозначні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, gres сказал:

А який в тебе двигун?

Читав що на к9к 7хх була явно така проблема, а вже на 8хх вроді як виробник поправив, хоча відгуки не однозначні...

 

Хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Також задумуюсь над даним питанням, в мене Megane 2 , багато майстрів і просто автолюбителів говорять , що не варто лізти в робочий механізм, це полюбому потім дасть якийсь нюанс, потім, також говорять , що вкладиші без причини не провертає, це або масляне голодування, або неякісне масло, або великий інтервал заміни масла та фільтра..

ціна роботи та запчастин (вкладишів) нормальна, проте є страх , що можуть зробити гірше.. 

що скажете цікаво почути іншу думку..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...