Перейти до змісту

вкладання бруківки


mvr72

Рекомендовані повідомлення

Потрібно покласти 6м2 бруківки на цвинтарі в Гаразджі.

Може хто має контакти того, хто цим займається, поділіться будь-ласка. 

Домовлявся з місцевим майстром, але він уже не відповідає, добре що аванс не залишив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, mvr72 сказано:

...добре що аванс не залишив.

 Ніколи за роботу гроші наперед не давайте, аванс можна дати лише після частково виконаної роботи і це є нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю, чи на 6 м2 ви когось знайдете... Ми на 190 м2 не можемо знайти,- домовляємось, як завжди)) "з понеділка", ніхто не приїзджає, і трубку не беруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Irina_G сказано:

Навіть не знаю, чи на 6 м2 ви когось знайдете... Ми на 190 м2 не можемо знайти,- домовляємось, як завжди)) "з понеділка", ніхто не приїзджає, і трубку не беруть.

ціна яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хохо, я місяць тому на вишкові на цвинтарі таке робив. Знайшов майстрів через знайомих, майстри взагалі каменщики, цоколі кладуть і тд. Ледь впросив. Загальна площа в мене вийшла 9-10 метрів, 3 могили. Взяли 1500грн.  Відсів цемент бруківка потягнули ще на 1500. Пісок був біля хати, не рахую.

Все закупив, завіз на кладовище, хлопи за перший день виставили поребрики, за другий день все заклали.  2 дні роботи

Бруківку брав саму дешеву, на вишків брук. 25x25.jpg110грн квадрат. Називається кільце. Майстри плювались, казали крива і кришиться сильно.  Замість поребрика використовували ту ж плитку, різали її навпіл просто(плитка 25х25см) бо якби поребрик купляти тре було то в 3 рази дорожче вийшло би

Відсів теж там брав, привіз мішки з епіцентра, помогли набрати. Пів мішка - 50грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...