Перейти до змісту

Процедура купівлі-продажу авто


gorik

Рекомендовані повідомлення

Колеги-автолюбителі, підкажіть, як документально проходить процедура купівлі-продажу авто?

Що таке довідка-рахунок, і хто її виписує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бланк довідки-рахунку береться в мрев. Заповнює продавець на покупця. Там ще пробиття по базі чи не в арештах-угонах, сплата денєх за номера-паспорта, експерт. Процедуру шо за чім вже детально не пам"ятаю, але коли я сам перший раз перереєстровував машину, то в мрев дівчата все розказали-показали. Просто підійшов до віконця і сказав, що хочу зробити з авто. Заняло без всяких блатів півдня з новими номерами. Головне не в базарний день туди пхатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, yurgen сказано:

Бланк довідки-рахунку береться в мрев. Заповнює продавець на покупця. Там ще пробиття по базі чи не в арештах-угонах, сплата денєх за номера-паспорта, експерт. Процедуру шо за чім вже детально не пам"ятаю, але коли я сам перший раз перереєстровував машину, то в мрев дівчата все розказали-показали. Просто підійшов до віконця і сказав, що хочу зробити з авто. Заняло без всяких блатів півдня з новими номерами. Головне не в базарний день туди пхатись

 Підтримую все вищесказане. Половина дня піде  точно. Якби ще менше "рішал" які всюди без черги пруть). Самому можна все зробити, головне наявність часу і терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ем.... Продавав машину десь роки півтора назад. Приходиш з покупцем в МРЕО. Там є бланки на купи-продай. Ксериш паспрорти і коди обох сторін, заповняєш бланки і до начальника. Однка копія документів в нього лишається. Він все візує і у бон-вояж. Номера не знімали, ТП обрізали. З тим всім чоловік і поїхав до Львова. Все ок.

З.І. давно було, можливо щось забув в процедурі, але загалом так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...