Перейти до змісту

Nadolechristin

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь ласка. Кому з Ваших діток ставили діагноз ФІМОЗ. Чи робили оперативне втручання тут у луцьку. Яких лікарів можете порадити. Уролог і хірург. За і проти втручання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо євреї та мусульмани ПОГОЛОВНО роблять це, то питання за і проти відпадає.

По складності це швидше маніпуляція, а не операція.

Нічого складного.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо євреї та мусульмани ПОГОЛОВНО роблять це, то питання за і проти відпадає.

Ми європейці, тому питання залишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Якщо євреї та мусульмани ПОГОЛОВНО роблять це, то питання за і проти відпадає.

Євреї і мусульмани роблять повне обрізання крайньої плоті. При фімозі може робитись і не повне. Просто доводиться до нормального стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки в них це робить звичайний священник і в звичайних умовах.

Тому вперед до хірурга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я знаю це не є чимось рідкисним. В дитячій лікарні таке роблять без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це не є рідкісним. Взагальному. Думала почути ще думки тих хто робив це у луцьку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю кількох дорослих, що робили у лікарні на Відродження.

Все функціонує нормально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого страшного. Від слова абсолютно.

Це поширена доволі проблема серед хлопців (хлопчиків, чоловіків).

Вперед до хірурга. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який вік дитини? Існують думки, що фімоз в дитинстві - фізіологічне явище (якщо тільки хлопчику у підгузниках не запарили органи і там не було запального процесу, через який фізіологічний фімоз перейшов у патологічний (рубцевий), який вже сам не відкриється). Можливо, не вартує поспішати до хірурга. Можливо, фізіологічний фімоз сам зникне, а якщо вже ні, тоді до хірурга або уролога. Та й старшій дитині, яка більше розуміє, легше буде перенести втручання, ніж однорічному малюкові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Gipokratik сказано:

Можливо, фізіологічний фімоз сам зникне, а якщо вже ні, тоді до хірурга або уролога

такі проблеми має лікар вирішувати, а не форумчани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

такі проблеми має лікар вирішувати, а не форумчани

тут ніхто нічого не вирішує, а радить. Якби лікарі, які не мають належної оплати праці, не шукали собі лишній спосіб "заробити", то можна було б не радитись зі звичайними людьми на форумі, а сміливо йти до будь-якого лікаря, які б мали лікувати по протоколах, одинаково кожну патологію згідно відповідних алгоритмів. А у нас так - до кого не потрапиш, кожен лікує по-своєму. Я порадила, як мама, яка цікавилась таким питанням. І я також знаю, що за кордоном фімози рихтують значно пізніше, ніж у нас... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідна на всі 100. Хлопчику 4. Фізіологічний але кілечко туге "От і ви мама ви вирішуйте.це ж не операцією не назвеш". А ми панічно уколів боїмось. І лікарів. Бо інформації належної дізнатись важко. Конвеєр. Прикро. Напевно краще в хірургічне відділення звернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nadolechristin сказано:

Хлопчику 4. Фізіологічний але кілечко туге ....Напевно краще в хірургічне відділення звернутись.

Теж так думаю. Не хвилюйтесь, все буде добре ;):):rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...