Перейти до змісту

Як пІдключити магнітолу?


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Питання наступне є авто в якому стоїть штатна магнітола Blaupunkt cc20  замість неї хочу поставити Blaupunkt car 2003 f   

прикол в тому що ці дві магнітоли "сліпі" тобто заточені на штатний дисплей...     

тобто з підключенням колонок та живлення я розібрався... а ось з підключенням дисплея ні..

виходить як оці 5 проводів   схрестити з роз"ємом  ISO  (який куди?) 

 

DSC_0864.JPG

DSC_0863.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не підскаже з підключенням? Можливо хтось автоелектрика знає?  Там роботи тому хто " шарить" 5 хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дисплей сумісний с іншою магнітолою, то все робиться так: шукається распиновка на дисплей, та на магнітолу, і тоді з'єднуються однакові по сигналам провода

або гляньте распиновку на старій магнітолі, і відповідно дізнаєтесь распиновку дисплея

 

або чекайте спеца ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому що розпіновку якби знаю, але в новій вона одними символами позначена. А на старій іншими....    Розпіновку тих 5 проводочків  шукав,навіть ел схеми шукав але це ніц не дало..  

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорний якби на старій та на новій" TEl " позначений, зелей та білий дисплей сигнальні ( куда їх тикати хз) коричневий синій хз, но по моїм " предположеніям" то + та -    куда той плюс і мінус тикати тоже хз.. Вгадувати методом тика дуже довго, багато проводів було би їх 3 то за пару годин можна було б вгадати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, HelloBoy сказано:

Чорний якби на старій та на новій" TEl " позначений, зелей та білий дисплей сигнальні ( куда їх тикати хз) коричневий синій хз, но по моїм " предположеніям" то + та -    куда той плюс і мінус тикати тоже хз.. Вгадувати методом тика дуже довго, багато проводів було би їх 3 то за пару годин можна було б вгадати...

не по кольорам дивіться

я ж пишу:  гляньте распиновку дисплею (шукайте таку ж "табличку" на старій магнітолі) і по сигналам зїднайте з новою магнітолою

дайте фото таблички якщо є на старій маг.

 

якщо сигнали різні, значить вони не сумісні

залишайте стару магнітолу, і до неї купить щось на зразок фм модулятора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безымянный.png

 

з цієЇ магнітоли підключено було : Tele mute(чорний),  СAN-L , CAN-H (білий та зелений);  Ph+ , Ph- (коричневий та синій) 

як схрестити хз, в інеті більше ніц не викопав... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...