Перейти до змісту

Захід-2017 військові навчання


fedot

Рекомендовані повідомлення

14-го Вересня мають стартувати Білорусько-рузьгі військові "навчання". На території Білорусії. В духовноскрєпних почалися значні рухи бронетехніки по залізниці - і далеко не всі вони рухаються в сторону Білорусії.

Наша "влада" традиційно мовчить. Я ж вважаю вартим підготовку до гіршого сценарію - від активації військових дій на Сході, до можливої військової агресії рф зі сторони кордону України з РБ.

В жодному разі не підіймаю паніку, але щось занадто мало, як на мене, уваги приділяється такій небезпечній події. Попереджений - озброєний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

то це муженку адресуйте, для нього вторгнення росії стало несподіванкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

то це муженку адресуйте, для нього вторгнення росії стало несподіванкою

Якщо відбудеться гірший сценарій, то стріляти будуть не по Муженку, а по нас з вами. Різницю вловлюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, fedot сказано:

Якщо відбудеться гірший сценарій, то стріляти будуть не по Муженку, а по нас з вами. Різницю вловлюєте?

Так, по муженку і в 14 році не стріляли, але що мені робити, вила гострити, чи які мої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає такої країни Білорусія, а є Білорусь. 

 

Вам хотілось би, щоб про всі плани, якщо вони є звичайно ж,  щодо можливого нападу Генштаб говорив вголос? Для чого тоді взагалі ці плани, якщо про них знатимуть всі?

Вважаєте вартим підготовку до найгіршого сценарію - вступайте до загонів територіальної оборони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, fedot сказано:

В жодному разі не підіймаю паніку, але щось занадто мало, як на мене, уваги приділяється такій небезпечній події.

Якщо про це не говорять по радіо чи ТВ або не пишуть в газетах, це не означає, що цього не існує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

14-го Вересня мають стартувати Білорусько-рузьгі військові "навчання". На території Білорусії. В духовноскрєпних почалися значні рухи бронетехніки по залізниці - і далеко не всі вони рухаються в сторону Білорусії.

Наша "влада" традиційно мовчить. Я ж вважаю вартим підготовку до гіршого сценарію - від активації військових дій на Сході, до можливої військової агресії рф зі сторони кордону України з РБ.

В жодному разі не підіймаю паніку, але щось занадто мало, як на мене, уваги приділяється такій небезпечній події. Попереджений - озброєний.

десь біля кордону з Україною створюють нову дивізію.а в загальному в РФ постійно пересовують війскову техніку по країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Так, по муженку і в 14 році не стріляли, але що мені робити, вила гострити, чи які мої дії?

Думати.

1 година тому, Віталій СК сказано:

Немає такої країни Білорусія, а є Білорусь

Дякую, кеп. Від цього все кардинально змінилося.

1 година тому, Віталій СК сказано:

Вам хотілось би, щоб про всі плани, якщо вони є звичайно ж,  щодо можливого нападу Генштаб говорив вголос? Для чого тоді взагалі ці плани, якщо про них знатимуть всі?

Так, хотілося б. Пояснювати для чого, чи самі спробуєте напрягтися?

1 година тому, Віталій СК сказано:

Вважаєте вартим підготовку до найгіршого сценарію - вступайте до загонів територіальної оборони.

Ще одне "дякую". А Ви, випадком, не в курсі, де я є і куди я "вступив"? Ну і крім того - в загін тероборони треба "вступити" дружині,дітям,тещі,собаці,папузі і десятьом домашнім щурам? В разі найгіршого сценарію це обов'язково вирішить їх проблеми.

 

1 година тому, Basil сказано:

Якщо про це не говорять по радіо чи ТВ або не пишуть в газетах, це не означає, що цього не існує...

Добрий цар всьо за нас "парішає", виходить так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fedot сказано:

Добрий цар всьо за нас "парішає", виходить так?

Загалом такі плани мають гриф  обмеження.

Що ти пропонуєш конкретно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Загалом такі плани мають гриф  обмеження.

Що ти пропонуєш конкретно?

Та мені до дупи, який там гриф! Мене не цікавить стратегія протидії, мінні поля, кількість бригад та можливих резервістів. В першу чергу гине мирне населення,  що мене категорично не влаштовує. Гине з-за замовчування і неподання потрібної інформації.

Я пропоную розуміти можливу ситуацію і її наслідки. В першу чергу - озброїтись знанням.

Дайте чесну відповідь - Ви знаєте, де найближче бомбосховище? Скільки входів-виходів? Чи є там вода, вентиляція? Хоч є значно простіше питання - Ви знаєте, що у Вас знаходиться в домашній аптечці і від яких воно захворювань? Що взяти, а що зайве?

Чи є розуміння, як себе поводити в ситуації ймовірного нападу? Як захистити рідних,сім'ю? Як швидко зібратися? Що потрібно взяти, а чим треба знехтувати? Куди і як тікати (не забувайте про загальну паніку навколо, закорковані дороги як в місті так і поза ним)? А Ваше завдання, як сина/батька/чоловіка - зберегти життя своїх рідних та близьких, забезпечити їм захист та притулок. Чим більше інформації - тим більші шанси це зробити. Ми ж розслабилися давно..Війна десь там, далеко...До нас не дійде. Так, можливо й не дійде - але не так вона далеко, як більшість собі думає.

Друга частина - збройний захист/партизанська війна і т.п. - тут я жодних порад не даватиму, не маю ні права, ні вміння. Хоча сам для себе давно маю рішення і сподіваюсь, що вдасться його дотриматися.

П.С. Я не параноїк і не мілітарист, хоч дещо викладене мною так і виглядає. Але мене мало цікавить думка інших про мене. Коли потрібна була певна допомога для хлопців на Сході, то...Одне-єдине життя, яке вдалося зберегти з допомогою моєї роботи, було варте всіх затрат грошей, часу і всього-всього іншого.

Як писав Лесь - "Це знають ще у яслах малі діти, що краще перебдіть, ніж недобдіти"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, fedot сказано:

Та мені до дупи, який там гриф! Мене не цікавить стратегія протидії, мінні поля, кількість бригад та можливих резервістів. В першу чергу гине мирне населення,  що мене категорично не влаштовує. Гине з-за замовчування і неподання потрібної інформації.

Я пропоную розуміти можливу ситуацію і її наслідки. В першу чергу - озброїтись знанням.

Дайте чесну відповідь - Ви знаєте, де найближче бомбосховище? Скільки входів-виходів? Чи є там вода, вентиляція? Хоч є значно простіше питання - Ви знаєте, що у Вас знаходиться в домашній аптечці і від яких воно захворювань? Що взяти, а що зайве?

Чи є розуміння, як себе поводити в ситуації ймовірного нападу? Як захистити рідних,сім'ю? Як швидко зібратися? Що потрібно взяти, а чим треба знехтувати? Куди і як тікати (не забувайте про загальну паніку навколо, закорковані дороги як в місті так і поза ним)? А Ваше завдання, як сина/батька/чоловіка - зберегти життя своїх рідних та близьких, забезпечити їм захист та притулок. Чим більше інформації - тим більші шанси це зробити. Ми ж розслабилися давно..Війна десь там, далеко...До нас не дійде. Так, можливо й не дійде - але не так вона далеко, як більшість собі думає.

Друга частина - збройний захист/партизанська війна і т.п. - тут я жодних порад не даватиму, не маю ні права, ні вміння. Хоча сам для себе давно маю рішення і сподіваюсь, що вдасться його дотриматися.

П.С. Я не параноїк і не мілітарист, хоч дещо викладене мною так і виглядає. Але мене мало цікавить думка інших про мене. Коли потрібна була певна допомога для хлопців на Сході, то...Одне-єдине життя, яке вдалося зберегти з допомогою моєї роботи, було варте всіх затрат грошей, часу і всього-всього іншого.

Як писав Лесь - "Це знають ще у яслах малі діти, що краще перебдіть, ніж недобдіти"

 

Раз ти ще цього не знаєш, значить тобі поки що це не треба знати!

Є штаб командування, який не який. Де оцінюється загроза, розробляються плани, в разі чого повідомлять і мирне населення про бомбосховища  і т.д. 

 

Чи ти так вмисно з далеку зайшов і пробиваєш інформацію про мінні поля, мо хоч яку контрабанду совати? :rolleyes:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продержаться 4 часа: вторжение войск РФ остановит один звонок

http://www.technosotnya.com/2017/08/proderzhatsya-4-chasa-vtorzhenie-voysk-rf-ostanovit-odin-zvonok.html?m=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot Щоб тобі спалось спокійніше, ми теж вчимося! в т.ч. і я скоро буду брати в цьому участь :P І взагалі я думав якраз про це й тема, а тут .... тьху!!!

якщо є бажання то теж приходь на теремнівську, думаю не відмовлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Ukrainec сказано:

в разі чого повідомлять і мирне населення

Та облиш - 22 червня 1941-го, з 03:00 ночі почалися артилерійські удари по території України, паралельно з авіанальотами. Бомбили Київ, Житомир, Севастополь і інші міста. Офіційно населенню оголосили лише о 12-тій дня. Ніхто не підрахує, скільки цивільних загинуло тоді, коли Сталін сперечався з Жуковим, доводячи, що це не війна, а провокації.

А от про контрабанду дякую - забезпечив файним настроєм на весь ранок)

7 годин тому, SunSeth сказано:

Панікера, як правило, розстрілюють першим.

Обіцяю триматися до останнього набою))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, fedot сказано:

Та облиш - 22 червня 1941-го, з 03:00 ночі почалися артилерійські удари по території України, паралельно з авіанальотами. Бомбили Київ, Житомир, Севастополь і інші міста. Офіційно населенню оголосили лише о 12-тій дня. Ніхто не підрахує, скільки цивільних загинуло тоді, коли Сталін сперечався з Жуковим, доводячи, що це не війна, а провокації.

Оце ти порівняв:lol:. В наш час о 12-й годині дня навіть в Зімбабве будуть знати, що Росія напала на Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Оце ти порівняв:lol:. В наш час о 12-й годині дня навіть в Зімбабве будуть знати, що Росія напала на Україну.

Честь, хвала і слава Зімбабве!

Хоч приклад наведений з іншою метою, але, як я бачу, Ви цього не розумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, fedot сказано:

Та облиш - 22 червня 1941-го, з 03:00 ночі почалися артилерійські удари по території України, паралельно з авіанальотами. Бомбили Київ, Житомир, Севастополь і інші міста. Офіційно населенню оголосили лише о 12-тій дня. Ніхто не підрахує, скільки цивільних загинуло тоді, коли Сталін сперечався з Жуковим, доводячи, що це не війна, а провокації.

А от про контрабанду дякую - забезпечив файним настроєм на весь ранок)

Так то тоді війна почалась, а в нас мабуть ато розшириться всього на всього, щоб не провокувати агресора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, fedot сказано:

Честь, хвала і слава Зімбабве!

Хоч приклад наведений з іншою метою, але, як я бачу, Ви цього не розумієте.

Та не викай, мені далеко до інтелігента.

Я не знаю з якою метою ти тут розпинаєшся, але я радий, що хоч ти все розумієш. Бо ми ж усі такі дурники...

 

Нас не встигнуть попередити в разі ракетного чи авіаудару. До кордону з Білоруссю менше 140 км по прямій, а швидкість штурмовика СУ-25 близько тисячі км/год, швидкість бомбардувальника Ту-160 більше двох тисяч км/год, швидкість ракет теж більше звукової . Навіть якщо нас попередять, то спочатку ми злетимо в повітря, а тоді взнаємо про бомбардування. Вся надія на ППО.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Вся надія на ППО

А воно є у Волинській області?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путін хоче дозволу використовувати ППО на кордоні Білорусі та України

http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/11/7151934/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, alexvvv сказано:

А воно є у Волинській області?

Напевно. Минулоріч формували ж нову частину ППО у Володимирі-Волинському. Чи сформували - біс його знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Напевно. Минулоріч формували ж нову частину ППО у Володимирі-Волинському. Чи сформували - біс його знає.

навряд чи там є с-300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

навряд чи там є с-300

Ну тоді нам пісєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...