Перейти до змісту

Бандерштат. Як шторить москалів.


yura2281

Рекомендовані повідомлення

Це капець, оце колбасить ворога, треба більше фестивалів, точно переможемо тоді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна фести називати іменами ГЕРОЇВ , Бандерштат, Шухевичфест, а як закінчаться то за номерами. Шухевичфест-2, Бандерштат-4.

На кожному фесті викладати з запальничок "Упа непереможна".

І більше, більше кричалок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ж там всі новини такі. Так відібрати і перекрутити інформацію ще треба вміти

Незнаю звичайно яка в нас ситуація з ЗМІ, але на всякий випадок намагаюсь фільтрувати новини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх падлюк які провокують запитаннями про ціни та організацію арештовувати як московських агентів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, snouden сказал:

Всіх падлюк які провокують запитаннями про ціни та організацію арештовувати як московських агентів!

Серйозно? Може зразу розстрілювати будем? Фестивально не розвивається, логотип цього року жахливий, гірший ніж минулого. Групи всі ті самі, місце проведення теж під питанням. порівнюючи з іншими фестами Бандерштат виграє тільки атмосферою патріотизму, на якій дуже непогано заробляють. Ціна порівняно не висока. Гутірки хороші, але зараз вони на всіх фестах є. Можна багато про що говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yura2281 сказано:

Коновичів ще не закрили, що робить СБУ.

у нас небезпеку для України становлять різного роду саакашвілі та "патріоти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

Кононовичі теж досі не в тюрмі

 

2 годин тому, case_l сказано:

у нас небезпеку для України становлять різного роду саакашвілі та "патріоти"

 

А що скажуть наші депутати? Або їх помічники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, yura2281 сказал:

 

 

А що скажуть наші депутати? Або їх помічники.

Як мінімум, одна нардепка (дуже хотіла бути мером Луцька колись) була помічена під час вчорашніх "безчинств" СБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із коментаря до відео:

Цитувати

От дивишся наші новини - всюди зрада. А от кацапських навпаки приємно на душі стає - від Моцковського просп. та просп. Ватотутіна здихалися, Степана Андрійовича і Романа Йосиповича шануємо, своїх пісень на Бандерштаті співаємо, Харківщина знову козацький край. Слава Україні!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.08.2017 at 12:19, AnimaNoir сказано:

Ціна порівняно не висока.

За те шо там виступає - висока. Жрачка по цінах на рівні Фуд Фесту. Плюс тепловий удар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

За те шо там виступає - висока. Жрачка по цінах на рівні Фуд Фесту. Плюс тепловий удар.

350 за 3-ри дні це нормально, ще би прибрати всякі тартаки, скрябіни, бумбокси, оторвальди, то взагалі було би класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

За те шо там виступає - висока. Жрачка по цінах на рівні Фуд Фесту. Плюс тепловий удар.

глянь ціну захід фесту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувачі борди як завжди не задоволені. А я скажу мені сподобалось. Купив я ще самі перші квитки по 300грн, 100грн за день фестивалю це взагалі не гроші. 

З поганого тільки те що тіні і дійсно мало, але я не часто помічав щоб  фестивалі проводились в лісі, зазвичай усі в полях.

Ще одне зауваження було щодо скрябіна, це не відноситься до фестивалю аж ніяк, але сам гурт - від нього лишились тільки слова пісень. Нові солісти це просто жах. Гітарист бігав людей просив щоб вони кричали на біс, бо вже всіх задовбав той спів

А щодо інший гуртів мені сподобалось, можливо деякі тематично не підходять, але було класно

На рахунок їжі, хто хотів - їв не дорого. Можна було пройтись в місто і купити поїсти, якщо вас не влаштовує ціна. Були палатки з багетами по 20грн, щоб ви розуміли мені було важко його доїсти, навіть не зважаючи на мій апетит :) Просто подумайте, скільки коштує той продукт, добавте транспортні витрати на те щоб добратись і завезти все туди, використання генератора і саме важливо це ваша зарплата, за весь день проведений на сонці при температурі +32. Хто хотів ще дешевше - брав палатку, казанок і варив на місці 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, alexvvv сказано:

350 за 3-ри дні це нормально, ще би прибрати всякі тартаки, скрябіни, бумбокси, оторвальди, то взагалі було би класно.

давайте по чесному - не 350, а 550. проти 860 на ФМ і 1100 на Заході. І десь 1500 (?) - Атлас.

при цьому лайнап в бандерштату - не дуже. зарубіжних команд аж дві (ну, чи три) - і ті практично ноунейми. вітчизняні шо-то там пробують показать за шо такі бабки, але виходило не дуже.

ціни на їжу - там завжди такі були. а міст - це взагалі окрема тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Will сказал:

давайте по чесному - не 350, а 550. проти 860 на ФМ і 1100 на Заході. І десь 1500 (?) - Атлас.

при цьому лайнап в бандерштату - не дуже. зарубіжних команд аж дві (ну, чи три) - і ті практично ноунейми. вітчизняні шо-то там пробують показать за шо такі бабки, але виходило не дуже.

ціни на їжу - там завжди такі були. а міст - це взагалі окрема тема.

Підпишусь під кожним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

З поганого тільки те що тіні і дійсно мало, але я не часто помічав щоб  фестивалі проводились в лісі, зазвичай усі в полях.

1. Фестиваль Свірж-2009 (той який в повному обсязі не відбувся, що там далі було не знаю) проводився фактично на галявині посеред лісу. Зараз там відбувається Вудсток Україна, наскільки розумію.

2. В якомусь році (роках?) Бандерштат відбувався в Дачному, та і на тому ж Іподромі в парку було достатньо тіні.

 

Не сприймайте за придирки (головні проблеми Бандерштату не у відсутності тіні), просто історичний ескурс :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

глянь ціну захід фесту

*уй з пальцем для чого рівняти?

 

2 годин тому, Will сказано:

зарубіжних команд аж дві (ну, чи три) - і ті практично ноунейми.

От і вся різниця. Якби на Бандері були Dark Tranquillity, In Extremo, PAIN я б задерши хвіст летів би на такий фест, а не на ту ТП, яка зараз замість Скрябіна.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Націоналістичний  хайп зійшов нанівець і від  бандерштату залишилась одна назва. А типу хедлайнер тартак, це взагалі дно, він колись не був популярний, а зараз і подавно. Шведський ноунейм взуває його на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, case_l сказано:

Націоналістичний  хайп зійшов нанівець і від  бандерштату залишилась одна назва. А типу хедлайнер тартак, це взагалі дно, він колись не був популярний, а зараз і подавно. Шведський ноунейм взуває його на 100%

 

Хех, я памятаю як приїжджали Cruachan, я тоді ще як раз волонтерив, от то тема була)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, case_l сказано:

А типу хедлайнер тартак, це взагалі дно, він колись не був популярний, а зараз і подавно.

Положика набагато цікавіше слухати, як оповідача, ніж співака, хоча є одна у них пісня, за яку я їх поважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потішало, як правила якою мовою виконуються композиції мінялися "під хедлайнерів".

спершу тільки українською. потім достали білоруських музикантів - українською, або білоруською.

а як привезли Брутто, то зразу - опа! - українською, російською, або білоруською.

принципи? зачєм, коли можна робити бабки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...