Перейти до змісту

Вибір акустичної системи 2.1


dance4life2

Рекомендовані повідомлення

Апну темко,

 

питання звуку на комп столі в мене вже давно назрівало, тому нещодавно в якості колонок вирішив встановити свої запилені sony HCD-TB20 підключені через "AV in", але це перебор для столу і звучать відверто кажучи гівняно тим паче коли юзати їх на 1/20потужності. - не для компа вони. До цього були мікролаби B-56 так чесно кажучи вони значно ширший спектр покривали ніж ці бандури, тому я й задумався над покупкою чогось новішого. Вудив барахолку час від часу, але варті речі завжди від мене "вискользували", хоча розумію, що купувати б/в акустку рівняється до покупки  б/в спідньої білизни.

 

Так ось стою перед вибором настільної ас для пк, з бюджетом до 2тис.грн. хочеться звісно в повній мірі насолодитися глибокими моторошними басами від 20Гц, повною серединою і чіткими верхами.

по ходу декілька варіантів розвитку подій:

- фазоінвектор чи  глухий корпус?

- бюджетний 2.1 і забути прор все

- файне 2.0 + саб на гроші за пляшки після новго року окремо?

 

нагледів тут цілий список:

Edifier R1100 - фазоінвектор

Edifier R1000T4 - глухий корпус

F&D R-224 Beech - глухий корпус

Microlab B-77  - фазоінвектор

також дуууууде цікавлять:

Edifier R1600/1700/1800TIII - фазоінвектор

чого за них просять аж 100$

 

розумію, що мої індивідуальні умови відтворити не вдасться, але розгяну навіть можливість послухати кожен із варіантів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще  2.0 + повноцінний саб із кроссовером , але колонки наведені вище поганенькі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec  візьми б/в https://www.olx.ua/obyavlenie/akustika-gemix-prime-2odna-fabrika-microlad-solo2-IDCd516.html?sd=1#1c8b7f6b04 і не парся. В мене  стоять такі, аналог  Microlab SOLO 2, грають так само, але дешевше в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.01.2019 at 02:40, Ukrainec сказано:

Edifier R1000T4 - глухий корпус

Там не глухий корпус, там фазоінвертор розміщений з тильної сторони.

В мене такі, як на свою потужність і кошти грають досить непогано. Бас є але не такий глибокий як хотілося б, але і не "бубнять" як багато аналогів.

Із плюсів абсолютно не шумлять і не гудуть (можливо мені такий екземпляр попався). Із мінусів є тільки регулятор низьких частот, ну і те що що труба фазоінвертора виходить назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Microlab A-6201

басів вистачає, підсилювач окремо, на максимум не риплять, мені вистачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

апну темку

 

Потрібні колонки до стаціонарного ПК, дивлюсь на акустику 2.0, так як для саба немає місця :D

З вимог - ігри, кіно подивитися, інколи музичку в ютубі подивитися.

 

Вибір впав на https://hard.rozetka.com.ua/ua/logitech_980_001295/p206649709/?gclid=EAIaIQobChMIpvz2jefw6wIViPuyCh3ZTwlpEAAYASAAEgLT1PD_BwE

 

Як вважаєте, достойний варіант? Чи можна знайти щось краще до 1500 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене такі https://hard.rozetka.com.ua/ua/edifier_r1000_brown/p24093279/

дуже пристойно звучать як для свого розміру і ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я в цьому питанні - двома руками за совок !!!! На 1500- беріть усилок типу "радіотехніка-101", до нього колонки s30 (краще "b") і буде Вам щастя! Кайф і економія коштів гарантовані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ViktorT сказано:

беріть усилок типу "радіотехніка-101", до нього колонки s30 (краще "b") і буде Вам щастя

 

а сусідам - нещастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це як совість дозволить. А так варіант запропонував досить скромний. І потім, гучність- не завжди якість. Китайський аудіо мотлох звучить набагато голосніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ViktorT сказано:

 А так варіант запропонував досить скромний.

 

ну а там всілякі конденсатори не повисихали за 30+ років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуєш робочий апарат-і живеш з ним довго і щасливо. Ремонт якщо що не дорогий. А якщо знаєш слово "конденсатор" і "паяльник" - то взагалі копійчаний. Хоча тема електролітів багато в чому надумана продавцями "апгрейда". Найчастіше апарати 80-х років звучать без проблем "під пломбами".
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...