Перейти до змісту

ЄСВ після закриття ФОП


olf

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани!

 

Моя дружина подала у січні заяву на закриття ФОП (самі знаєте що робилось в грудні).
Міністр Рева, на скільки я пам'ятаю, бив себе в груди, що ті хто не встиг і подав заяву в 1-му кварталі, - ЄСВ сплачувати не буде.

 

От пішла моя дружина на днях забрати документи про закриття, - їй сказали що документи віддадуть після сплатити 704 грн. за січень.

Так от, - чи не користуються наші фіскали необізнаностю людей тля додаткового наповнення бюджету? Хочу написати офіційного листа (з ними тільки так потрібно спілкуватись, - письмово та офіційно), з проханням типу "прошу надати інформацію про наявність/відсутність заборгованості, згідно яких нормативно правових документів" і т.д. Або навести їм номер документу, якщо вони не мають права вимагати сплати.

 

Прошу поради у знаючих по такій ситуації юристів. Як правильно скласти такого листа?
На яку адресу його потрібно відсилати (Луцький район) - ОДА? В пенсійний на Ковельській?

 

P.S. Гуглив інформацію пів дня - так і не знайшов відповіді. Так що дякую за поради заздалегідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Itzamna said:

 

Сам знімався - дофіга часу і нервів, зато  набрав досвіду,  як бистро знятися.

 

Ну так розкажи шопачьом))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Itzamna сказал:

...зняття з обліку в податковій - такі да, вони мали б самі зняти, але вони ж тупенькі і хочуть грошей, тому це геморно, заплати ті 704 грн і забудь про всякі листи скаргі - а то зніматимешся пів року. 

А може людина не особливо поспішає?

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи не припиняє його зобов’язань, що виникли під час здійснення підприємницької діяльності, і не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання

 

На рахунок заяв Реви не знаю, не цікавилась.

Щодо інформації про наявність/відсутність заборгованості, є спеціальна форма заяви, можна роздрукувати і заповнити,, а можна купити в ЦОПІ (здається за 1 грн.) бланк http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1842-13

Але там є нюанси по заповненню - її типу не можна подавати якщо ця інфа суто для Вас, нада писати куда вона подається і на підставі якої норми законодавства. Якщо дуже хочеться офіційної інформації - можна схитрити, написати що для подачі наприклад в ЦНАП (а норму законадавства просто прпустити). Думаю пройде ;)

Луцький район - в Луцьку ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області http://vl.sfs.gov.ua/okremi-storinki/struktura/115221.html

Крім того, можна сходити в ЦОП (не путати з ЦНАПом) там в віконечку (не помню номер, вроді 9) сидить працівник відділу обліку, з нею можна усно звіритись. Вона може сказати чи станом на сьогодні є заборгованісь.

Ну і простіший варіант, подивіться самі  http://sfs.gov.ua/businesspartner Тут по ФОПах тоже колись викидало інформацію про борги. Зараз не знаю. Спробуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Itzamna said:

Як домовишся :) . В податковій бюрократізм часів совка... наприклад коштувало 50 листків А4, але я заніс пачку за послугу - барабана дробь - щоб красавіца вписала моє прізвище в список осіб на закриття який має підписати курва Сава, бо без тих листків - я забула, я вже подала, тільки по пятницях, цього місяця ви не попадаєте в список, ваша декларація тютю, ваша книга пропала, заплатіть ще за цей квартал, дя я знаю що ви вже зняті але не в нас... і т.д.

І получалося або шукати "варіант" бо деяких просто задовбав, ходив кожний день і на прикінці сказав що куй з кабінету піду поки ті кралі не зробить свою роботу, і да я платник, да я прийшов - а тепер ти роби :) 

Так це потрібно від них отримати якийсь папірець, що ти знятий з обліку як підприємець?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.07.2017 at 23:18, natalka) сказал:

А може людина не особливо поспішає?

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи не припиняє його зобов’язань, що виникли під час здійснення підприємницької діяльності, і не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання

 

На рахунок заяв Реви не знаю, не цікавилась.

- Не поспішає.

 

- Я так розумію - якщо додатковий документ про МОЖЛИВIСТЬ звільнення від сплати ЄСВ для тих, хто не встиг подати заяву за останні дні минулого року і існує - тобі в органах про нього ніхто не скаже. Їм легше зібрати по 704 грн для довиконання плану ніж інформувати ФОПа про таку можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Маю теж питання. Можливо хтось знає ,як правильно зробити чи до кого звернутись щоб не сплачувати єсв коли я знаходжуся у декретній відпустці не займаюся пд і виплати отримую, як безробітна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...