Перейти до змісту

Підбираю смартфон під чохол


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Саме так, заголовок теми правильний. Потрібний телефон на який є багато видів чохлів, тому що вибраний чохол буде перешиватись під індивідуальне замовлення,  типу такого

 14678104_64c6406c.jpg

14678105_1a17b2a.jpg

14678108_b7f07d87.jpg

Вимоги до телефона: екран 4.5 - 5 дюймів, товщина корпусу приблизно 10 мм (чим менше, тим краще), ширина +- 72мм, висота +- 140 мм. Габарити  як би умовні, головне щоб з чохлом не був надто великий. Бажано щоб була хоч якась ступінь захисту, екрану. Ємна батарея. По залізу не вимогливий, оскільки телефон 90% часу буде використовуватисть для месенджерів, серфінгу, перегляду відео. Бюджет до 4000  грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Yarchik сказано:

Дякую за посилання! В принципі підходить ряд моделей Ксяомі, тепер треба вибрати якусь конкретну модель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xiaomi Redmi 4X 3/32Gb Gold, ціна зі знижкою 3400

Батарея: Li-Pol, 4100 мАч

Розміри: 139,2 x 70,0 x 8.7 мм

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Saddy сказано:

Xiaomi Redmi 4X 3/32Gb Gold, ціна зі знижкою 3400

Батарея: Li-Pol, 4100 мАч

Розміри: 139,2 x 70,0 x 8.7 мм

 

Фліп чохли маєш до нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібно щоб на задній частині чохла можна було придумати якусь приспособу щоб тримати телефон. Самий наглядний приклад це в першому пості і ось

s-l1600.jpg

По шукавши, знайшов ось такі бампери (один продається на борді, але продавець з Києва).

1.2.png

meizu_m3s_rock_shock_steampank_top-best.

Думаю між кришкою телефону і бампером можна буде покласти якісь ремінець і зробити ручку. А тепер питання: в Луцьку хтось бачив такі чохли?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.07.2017 at 14:12, VojinSvitla сказал:

Мені потрібно щоб на задній частині чохла можна було придумати якусь приспособу щоб тримати телефон. 

Давно мучило питання для чого це все потрібно?

...і що вибрав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Такер сказано:

Давно мучило питання для чого це все потрібно?

...і що вибрав?

Не можу користуватись сенсорним телефоном "на ходу" без спеціальних плюшок. Нічого не вибрав поки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, VojinSvitla сказал:

Не можу користуватись сенсорним телефоном "на ходу" без спеціальних плюшок. Нічого не вибрав поки

В любому жорсткому чохлі, який міцно тримається телефону проплавити акератні вузенькі полоски зверху і знизу і присобачити щось акуратне із шкіри. Чохлів таких на алі хоч *опою жуй і телефон зможеш купити який до душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Такер сказано:

В любому жорсткому чохлі, який міцно тримається телефону проплавити акератні вузенькі полоски зверху і знизу і присобачити щось акуратне із шкіри. Чохлів таких на алі хоч *опою жуй і телефон зможеш купити який до душі.

Цілком згідний! Треба ще когось з рівними руками для такої справи))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Saddy сказано:

Те що треба) Ще б був на якусь модель Ксяомі і фліп. Або на якусь новішу  модель. Все одно не вписуюсь в б'юджет якщо брати Samsung Galaxy A3 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saddy Проблема в тому що в пошуку не введеш, бо запит "чохол з ручкою" чи  щось подібне нічого не дасть, а шукати в ручну - що голку в сіні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

@Saddy Проблема в тому що в пошуку не введеш, бо запит "чохол з ручкою" чи  щось подібне нічого не дасть, а шукати в ручну - що голку в сіні

То який у тебе телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Такер Зараз триста перша Нокія. До цього користувався Doogee Titans 2. Якщо не знайду щось, вернусь на Титанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, VojinSvitla сказал:

@Такер Зараз триста перша Нокія. До цього користувався Doogee Titans 2. Якщо не знайду щось, вернусь на Титанс.

Вибирай телефон, потім на алі чохол. Краще силікон мякий, який фіксується зверху жорстким пластиковим корпусом і приробити ручку. Можу спробувати.

Краще, звичайно, готовий але і на алі можна знайти щось, що підійде для цього діла. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Такер сказано:

Вибирай телефон, потім на алі чохол. Краще силікон мякий, який фіксується зверху жорстким пластиковим корпусом і приробити ручку. Можу спробувати.

Краще, звичайно, готовий але і на алі можна знайти щось, що підійде для цього діла. 

Напевно так і буде, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...