Перейти до змісту

Болонське вудилище


sanjul

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Прийшла пора обновити болонське вудилище. Потреба: довжина метри 4-5, легке та надійне. Ціна/якість, риба від 100 грам до 2-3 кг. Бюджет гривень 800. Буду вдячний за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sanjul сказано:

Доброго дня! Прийшла пора обновити болонське вудилище. Потреба: довжина метри 4-5, легке та надійне. Ціна/якість, риба від 100 грам до 2-3 кг. Бюджет гривень 800. Буду вдячний за поради!

 

Рекомендую болонську вудку Globe New Hunter 5.00м . Легеньке, ловити просто одне задоволення. Сам користуюсь вудкою довжиною 5 метрів. Рекомендую брати довжину 5 метрів  - найкраще співвідношення для ловлі на середніх і малих річках де глубина до 5 метрів. Котушку думаю варто ставити таки 2500 -3000. Сам брав своє в магазині Кльово, що на проспекті Волі ( прошу не сприймати за рекламу ).  Думаю в бюджет вкладетесь.  Детальніше в темі. Також стосовно даного вудлища можете задавати питання в приват.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://fisher-shop.com.ua/kupit/s-kolcami/2224-500 якщо розглядати 5ти метрову то ця буде найкраща в даній ціновій категорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь нью хантером 5 метрів, дуже легка з головлями 1,5 кг справлялась на ура)) брала нахрапом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за поради, обираю між Globe New Hunter та Mikado Princess. Вудилище 4 метри буде закоротке? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант ще гляньте вудлища від Flagman, це той самий китай, але в разі поломки будете мати можливість замовити коліно чи ремонт. Хоча можете уточнити в менеджера. І заміна по гарантії у випадку браку - повинно бути без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Ромко сказал:

Як варіант ще гляньте вудлища від Flagman, це той самий китай, але в разі поломки будете мати можливість замовити коліно чи ремонт. Хоча можете уточнити в менеджера. І заміна по гарантії у випадку браку - повинно бути без проблем.

Дякую, в самого два фідера від Flagman але болонські вудилища на даний час там 6 метрів і більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки в флагмані акція і вудлище коштувало дорожче - я б брав там. Є надія, що воно за ті гроші трошки краще.
P.S. Ніякого відношення до магазину не маю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.07.2017 at 10:49, sanjul сказано:

Всім дякую за поради, обираю між Globe New Hunter та Mikado Princess. Вудилище 4 метри буде закоротке? 

 

З власного досвіду я б радив брати таки 5 метрів.  Доречі, в Ню хантера ( незнаю як в інших ) немає повних 5 метрів, а здається 4.7 м. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...