Перейти до змісту

Xiaomi не реагує на монопод селфі


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Можливо хтось підскаже в чому може бути справа. Маю смартфон Xiaomi redmi 3s. Хотів купити монопод селфі. Перепробував кучу в магазині смартфон їх бачить(є значок що підключено) але при натисненні кнопки на моноподі не фотографує. Встановив програми selfishop camera і camera 360. Нічого не допомогло. Навіть продавець в шоці, не знає чому.

Можливо хтось стикався з таким чи знає чому так? Можливо справа в прошивці бо смартфон прошивали в ельдорадо. може це вони щось не так зробили? Хто підскаже що це може бути, яка причина і що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть він таки реагує :).  В мене самсунг , в дружини хіомі  4. Коли підключали палку до самсунга, то після натиснення кнопки на єкрані видно момент фото, з являється зменшена картинка.  На хіомі  ніби реакції ніякої   не було і теж подумали, що не працює. Але пізніше зайшли в галерею і фото там були. Можливо там можна щось змінити в настройках телефону..

 А що до продавців, то при покупці хіомі  в алло в там тамі , вони не змогли знайти де в телефоні збільшується розмір шрифту і сказали, що шрифт тільки такий . Я вже потім дома знайшов :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитини леново, то для монопода перебирали підряд всі програми із запропонованих а неті, десь тільки двадцята допомогла, і то.....працює не на 100 відсотків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Kiolan сказал:

Мабуть він таки реагує :).  В мене самсунг , в дружини хіомі  4. Коли підключали палку до самсунга, то після натиснення кнопки на єкрані видно момент фото, з являється зменшена картинка.  На хіомі  ніби реакції ніякої   не було і теж подумали, що не працює. Але пізніше зайшли в галерею і фото там були. Можливо там можна щось змінити в настройках телефону..

 А що до продавців, то при покупці хіомі  в алло в там тамі , вони не змогли знайти де в телефоні збільшується розмір шрифту і сказали, що шрифт тільки такий . Я вже потім дома знайшов :).

Глянув у галерею там дійсно є фото)) треба буде ще раз піти у магазин і попробувати) дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, Titan Titanovich said:

Навіть продавець в шоці, не знає чому.

Тому що понабирали оленів, які за відповіддю на будь-яке просте питання лізуть в комп'ютер і це ще якщо добре попросити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...