Перейти до змісту

"Укрзалізниця" опублікувала поради, як займатися сексом у потягу


Basil

Рекомендовані повідомлення

Цитувати

"Укрзалізниця" опублікувала поради в своїй газеті «Магістраль», як займатись сексом у потягу.

Про це повідомляє "Громадське радіо". фото опублікувало видання vesti-ukr.com.

"Лайфхаки" були опубліковані у рубриці «Чоловічий погляд». Фахівці запевняють, для того, щоб процесу не заважало «гойдання поїзда» існують спеціальні ремені. Їх можна прикріпити до полиці і стелі. Саме вони, на думку експертів, допоможуть «не допустити тілесних і душевних травм». Звертатися за цими ременями слід до провідника.

Також у тексті журналісти переконують, що займатися сексом не обов’язково лише у СВ-вагонах, де усамітнитися найзручніше. Для цієї потреби підійде і звичайний плацкартний вагон, а може навіть і електричка.

У той же час «Укрзалізниця» рекомендує спеціальні вагони-салони для людей, яким «набрид рутинний квартирний секс». У цих вагонах можна відпочити не на звичайних полицях, а широких ліжках, на яких можна реалізувати «найсмілівіші фантазії».

Тираж цієї газети поширюється тільки у вагонах Інтерсіті і фірмових поїздах.

слайди  

f_0.jpg019505d5c7c626854e6920730af762abcbc358dc

Hide  

+ Гордон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1, фальшивка, хоч і продумана як спецоперація,  під Бальчуна копають. Доречі, чув з відгуків Укрзалізниця змінилась в сторону кращого, і набагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Harddriver сказано:

Доречі, з відгуків Укрзалізниця змінилась в сторону кращого, і набагато.

особливих змін з приходом Бальчуна я  не замітив, одні тільки голосні заяви, що щось там, колись там буде зроблено.

а змінилась залізниця ще до Бальчуна... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

особливих змін з приходом Бальчуна я  не замітив, одні тільки голосні заяви, що щось там, колись там буде зроблено.

а змінилась залізниця ще до Бальчуна... імхо

Я змін в роботі залізниці не побачив взагалі, але по одній причині - не користувався вже декілька років. Але всі ці роки залізниця показувала мільярдні збитки, а за Бальчуна показала 100 мільйонів прибутку. І це лише під час "ламання корупційних схем". Я уявляю який прибуток залізниця покаже за рік роботи, після закінчення "ламання корупційних схем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...