Перейти до змісту

МРТ в обласній


youman91

Рекомендовані повідомлення

Нікому не раджу робити МРТ в обласній лікарні (чи довіряти як мінімум його трактуванню). Імовірність того що у Вас щось знайдуть, якщо пухлина менша ніж на пів-голови думаю дуже мала. Я звичайно ж перебільшую, але мав гіркий досвід. Апарат хороший, а от спеціаліст посередній чи то просто впадлу було дивитися чи писати. Викладу два описи одного і того ж МРТ. Один опис, як і саме МРТ робилось у Луцьку. Інший опис у Рівному у міській лікарні, того ж самого МРТ. Висновки робіть самі, або знайдіть 10 відмінностей. 1-Луцьк.

2-Рівне.

20170516_174142.jpg

20170525_103251.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А така хамовита, дебела цицьката сука років 35-40 там ще працює?

І що по грошах зараз МРТ в обласній?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн. Але раджу зателефонувати перед цим. Поїхав у Рівне тільки по причині того, що до цього даний диск глянула знайома у Хмельницьку і сказала що щось не так. Тому я вирішив отримати ще й третю точку зору. Саме с#ка хєрово що МРТ я робив 2-ва роки назад і рік назад, у цього самого лікаря в обласній. Ну і заключення було аналогічним. Тобто теоретично я витратив бабок на 3-ри МРТ, плюс лікарі нічого не бачачи назначили хз яке лікування. В результаті велика кількість грошей нафіг, декілька змінених лікарів, посаджене здоров'я. І це все із-за одного оленя. (Можливо помиляюся, але думаю що ні). Короче я туди більше ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, youman91 сказано:

100 грн. Але раджу зателефонувати перед цим. Поїхав у Рівне тільки по причині того, що до цього даний диск глянула знайома у Хмельницьку і сказала що щось не так. Тому я вирішив отримати ще й третю точку зору. Саме с#ка хєрово що МРТ я робив 2-ва роки назад і рік назад, у цього самого лікаря в обласній. Ну і заключення було аналогічним. Тобто теоретично я витратив бабок на 3-ри МРТ, плюс лікарі нічого не бачачи назначили хз яке лікування. В результаті велика кількість грошей нафіг, декілька змінених лікарів, посаджене здоров'я. І це все із-за одного оленя. (Можливо помиляюся, але думаю що ні). Короче я туди більше ні ногою.

чог опочав робити? є проблеми з головою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, youman91 сказано:

Так головокружіння.

А ЕЕГ, ЕХО перед тим робили? Якщо так, то що показали, що аж одразу МРТ.

МРТ і томографія є в міській лікарні.

Робив томографію дитині восени. 300, здається, гривень платив.

За МРТ не скажу. Тим паче з контрастом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

А ЕЕГ, ЕХО перед тим робили? Якщо так, то що показали, що аж одразу МРТ.

МРТ і томографія є в міській лікарні.

Робив томографію дитині восени. 300, здається, гривень платив.

За МРТ не скажу. Тим паче з контрастом.

 

апарат в обласній кращий, має можливість дрібніше просканувати ділянку, як мені пояснили у 3 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

А ЕЕГ, ЕХО перед тим робили? Якщо так, то що показали, що аж одразу МРТ.

МРТ і томографія є в міській лікарні.

Робив томографію дитині восени. 300, здається, гривень платив.

За МРТ не скажу. Тим паче з контрастом.

 

Ехо чого? Серця? Дуплексне узд артерій робив. Потім МРТ шиї та голови. Потім МРТ з контрастом. ЕЕГ (так розумію електро-енценфалограму) ніхто не призначав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Такер сказал:

апарат в обласній кращий, має можливість дрібніше просканувати ділянку, як мені пояснили у 3 рази.

Апарат в обласній кращий за міську теоретично в три рази. Тому що напруженість створюваного ним магнітного поля 1,5 Тесла. В міській 0,5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2017 at 16:28, youman91 сказал:

Апарат в обласній кращий за міську теоретично в три рази. Тому що напруженість створюваного ним магнітного поля 1,5 Тесла. В міській 0,5.

Саме це я і мав на увазі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апарат дійсно новішого покоління, з більшими діагностичними можливостями. Але інтерпретує отримані дані лікар. От тут і згадується істина, що в автомобілі головна деталь це прокладка - прокладка між кермом та сидінням водія. 8-)

В даній ситуації це доведено "митарствами" топік-стартера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батька з ківерцівської лікарні направили на мрт, то лікар зразу сказав, робити в міській, бо в обласній погана "прокладка", тобто усі в курсі, хоч на голові теши, хоч петицію пиши...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...