Перейти до змісту

Порадьте які взяти пластикові вікна


Рекомендовані повідомлення

Привіт , прошу допомогти з вибором контори яка займається пластиковими вікнами , щоб якість і ціна була адекватна . Атлант+ прошу не радити .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Собі на будинок замовляв на Ковельській, вроді фірма "Наш Вибір" називається. Сподобався підхід, впринципі рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав собі в євродек, профіль века, працювала знайома зробили норм знижку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано почути відгуки від людей які вже користуються вікнами з 5 років , і почути який в них профіль і фурнітура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв в Wintera. Задовелений вікнами, буду замовляти в них і на балкон вікна+двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, romigh2009 сказал:

бажано почути відгуки від людей які вже користуються вікнами з 5 років , і почути який в них профіль і фурнітура

5 лет назад экономили меньше. Обратите внимание на толщину профиля армирования, хотя проверить, какое поставили проблемно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, romanc сказал:

5 лет назад экономили меньше. Обратите внимание на толщину профиля армирования, хотя проверить, какое поставили проблемно.

отож бо й воно , пластик я ж не буду різати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

050 3728051 Євродек на ДПЗ. Питати Вікторію. То моя дружина. Каже, ніби розбирається у вікнах )))) 5 років продає вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Boomboxic сказал:

То моя дружина. Каже, ніби розбирається у вікнах 

:D:0016:

Нема довіри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.05.2017 at 13:02, romigh2009 сказано:

отож бо й воно , пластик я ж не буду різати

ну хоча б в розрізі на нього подивіться на зразку, а от з армуванням можуть намахати. Дійшло до того, що ставлять 0,6-0,7 мм  метал, вікна як желе. Треба вимагати хоча б 1,2 мм, тоді поставлять вам скоріш за все 0,9-1мм :) 1.5мм, я і не знаю, чи хтось такий зараз ставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...