Перейти до змісту

Шокуюча новина за футболіста Задерецького


viktor02

Рекомендовані повідомлення

Ну що,Задерецький допився? Відома особа в нічних клубах.І зовсім не дивуюся його вчинку. https://ar.volyn.ua/2017/05/12/lutsk-pidozryuyut-shho-futbolist-volyni-dopomig-divchyni-vypasty-z-vikna/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був не сам, там ще 5 чоловік було. Вони типа вийшли на перекур, а вона залишилась в квартирі, а коли повернулись за півгодини, то іі не було. Півгодини аона лежала під будинком


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію,це версія самого Задерецького і його друзів ? :-) А ви щось хотіли інакше почути??? В мене знайомі в тому будинку живуть.Кажуть,що сусіди чітко чули сварки.І ще кажуть,що  Задерецький її неодноразово бив і ця дівчина свого часу навіть писала заяву в поліцію.Хоча,це досить легко в поліції перевірити,то ж журнал реєстрації містить такі дані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні,це її власна квартира.А Задерецький переїхав до неї жити.І запросив туди своїх друзів.Але не 5 чоловік.Це вже потім звідкись взялася така кількість.Хоча зрозуміло звідки - щоб було більше так званих свідків,які б підтвердили що Задерецький тут ні при чому.Відомий хід,хтось підказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою майстерністю писати заголовки і текст пряма дорога на Волиньньюз. Маю протилежну інформацію на рахунок власника квартири, не хочеться псувати репутацію дівчини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, viktor02 сказано:

Ні,це її власна квартира.

а по алкоголю що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви даєте, я звідки знаю,я ж там не був.А що алкоголь? Може і випивали,ну так хто ж не нюхає чарку хоча б з під шампанського.Тож не її а Задерецького друзі були запрошені.Їх треба запитувати а не молоду тендітну дівчину.Сам Задерецький був неодноразово луцькою тусовкою замічений в нічних клубах в цікавому стані.Це вже зараз всі почали згадувати де,коли і в якому вигляді його бачили на тусовках.Сусіди тільки кажуть,що в їхньому будинку є записи з камер спостереження.І,навіть,в її квартирі була камера.Але після падіння дивним чином запис з квартири щез.Не дивно? Я так розумію,що в сусідів дуже багато інформації,яка потім може вилізти несподіваним чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, viktor02 сказано:

Ну ви даєте, я звідки знаю,я ж там не був.

хм, ми думали о є якось інформація, раз тему підняв

 

 

54 хвилин тому, viktor02 сказано:

А що алкоголь?

алкоголь наше все.... якщо почали бухати разом - аффтоматично погоджуєтеся на все що буде потім

на пів-дороги зупинися не вийде :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше,теми такі треба піднімати ЗАВЖДИ. Випадки,коли міцні чоловіки піднімають руку на тендітних дівчат,тим більше таких жахливий випадок.У кожного з нас є дружині,кохані,діти.По-друге,щойно по каналу ICTV в передачі НАДЗВИЧАЙНІ НОВИНИ Стогній а також родичі дівчини все розклали по поличкам - і за вкрадені Задерецьким гроші,золоті вироби,годинник ROLEX і інші коштовності.Так що ми всі можемо переглянути повтор передачі і зробити свої висновки.

P.S.Дійсно шокує,як сказали в передачі,що дівчина пролежала біля години після падіння,її випадково знайшов сусід, а Задерецький навіть не викликав швидку.Ну як це називається???? Хіба після цього можна його назвати чоловіком ????? Він у своє виправдання каже що був шокований.Скільки часу,годину ?????!!!!!!!! Є досить красномовна стаття у кримінальному кодексі - ненадання допомоги потерпілому.Водіїв у випадку ДТП за це суворо карають.Надіюсь,що поліція зможе кваліфікувати такі дії футболіста. І тепер запитання до тренерів ФК "Волинь" - як ви перевіряєте своїх підлеглих на стресостійкість,що передбачено програмою підготовки професійних спортсменів.Або у вас все формально і підготовка не проводиться ,або Задерецький бреше тим самим вас підставляючи ??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мене здивувало, що ніде на Луцьких новинних сайтах, ні у ФБ не було інфи про цей випадок.

Хоча я ще два дні тому чув про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, viktor02 сказано:

Я так розумію,це версія самого Задерецького і його друзів ? :-) А ви щось хотіли інакше почути??? В мене знайомі в тому будинку живуть.Кажуть,що сусіди чітко чули сварки.І ще кажуть,що  Задерецький її неодноразово бив і ця дівчина свого часу навіть писала заяву в поліцію.Хоча,це досить легко в поліції перевірити,то ж журнал реєстрації містить такі дані.

 

я просто дав інфу, яку чув. Ні з Задерецьким, ні з його друзями не знайомий, і не тусуюсь.

знаю просто, як футболісти Волині проводять час, просаджуючи всі гроші в кабаках, а коли грошей не вистачає - здають в ломбарди цінні речі і побутову техніку )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rl72 said:

 

і мене здивувало, що ніде на Луцьких новинних сайтах, ні у ФБ не було інфи про цей випадок.

 

Може ми в різних інтернетах тусуємось? Інфи було дофіга, на ФБ особливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, SunSeth сказано:

Може ми в різних інтернетах тусуємось? Інфи було дофіга, на ФБ особливо.

ФБ, то точно, в кожного різний. Якщо нема спільних друзів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, да гундосять про це вже давно і скрізь,тіко спочатку писякали, що дівчина футболіста випала з вікна, а через днів так зо три сказали, що Задерецький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, rl72 said:

ФБ, то точно, в кожного різний. Якщо нема спільних друзів

Новини не друзі ж пишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
On 05.09.2017 at 15:56, Itzamna сказано:

Прийшла до тями здається, а футболіст по $-версії  ніучом нівіноват. Печаль, думаю ще посадать дибіла, або ногі поламають, якщо не втече.

Сповідь постраждалої: дівчина екс-футболіста «Волині» впевнена, що не стрибала з вікна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...