Перейти до змісту

Врізший ніготь


kozakOleg

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім!!! у мене така ситуація:

УРІС НІГОТЬ :) на великому пальці ноги, Я так вже мучуся так рік.

В лікарню йти не хочу оскільки на дорогу операцію грошей немає , а після дешевої операції відбувається таже ситуація, ніготь знову вростає. :)

P.S.

Буду радий будь-яким порадам :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да просто в гугле порыскай, ты бы еще фотку приложил :). Вот ситуацию представляю пью кофеек мирно просматриваю форум и тут такое :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Інеті є дуже багато медичних форумів, де можна отримати хорошу консультацію від фахівців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та блин....у меня такая же ситуация была года 2-3 подряд...

я тоже целый годи мучался....

палец просто так не болел, но если ударить то больно получается)))

последний год или два уже нет..

решение проблемы: просто сестра в больнице работает она попросила доктора...тот за 15 мин...усе сделал...

такое наверное в любой больнице могут сделать или поликлинике)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була колись така проблема. просто ужас... після двох операцій ситуація повторювалась.

Третю робив хірург Онко-диспансера... після того все супер. тьфу тьфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам колись страждав подібним недугом. Вилікувався самостійно :) . Страшно було але все ж...

Так ось, лікувався так: спочатку дав пальцю спокій, 3 дні нікуди не ходив і не носив шкарпетки, далі розпарив пальця в гарячій воді і зціпивши зуби самостійно вирізав врізший ніготь за допомогою манікюрних ножниць, залишилась ранка яку вже лікував в звичайному порядку (зеленка, переокис вуглецю, стрептоцидова мазь, перебинтовка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайома ситуація, сходи в нашу звичайну лікарню і тобі все зроблять без операції і "безкоштовно" а потім просто ДОБРЕ слідкуй за своїми нігтями і все буде ОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

палец отрубают....и о проблеме забудешь....

Відрубати завжди можна вспітти, як не сьогодні то завтра. Головне сокиру з собою завжи носити :)

Але краще спочатку сходити в лікарню, нормально порозпитуватись, можна і в різних лікарів поцікавитись думки. Як кажуть: "з лікарями погано, но і без них не краще".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... а вообще-то, раздел "Здоровье", думаю, не помешал бы... ИМХО

підтримую, актуальна тематика

. Як кажуть: "з лікарями погано, но і без них не краще".

Це де ти таке чув?

краще б шось розумне почитав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім!!! у мене така ситуація:

УРІС НІГОТЬ :) на великому пальці ноги, Я так вже мучуся так рік.

В лікарню йти не хочу оскільки на дорогу операцію грошей немає , а після дешевої операції відбувається таже ситуація, ніготь знову вростає. ;)

P.S.

Буду радий будь-яким порадам :D

Порада: звернись до кваліфікованого лікаря, бо в інтернеті цю проблему не вирішиш, тільки собі нерви і здоровья спортиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...