Перейти до змісту

Зміна розкладки за допомогою Caps Lock (Windows 10)?..


Plum

Рекомендовані повідомлення

Я ніколи не використовую клавішу Caps Lock за її прямим призначенням, оскільки Shift мене цілком влаштовує для набору великими літерами. Нещодавно на MacBook зробив собі, щоб цією клавішою переключались розкладки клавіатури -- дуже зручно! Настільки сподобалось, що хочу і на робочій машині під Win 10 зробити так само, але якогось більш-менш адекватного способу це зробити поки не знайшов. Може, в когось є ідеї або досвід такого "костиля" для Windows?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Plum сказано:

Я ніколи не використовую клавішу Caps Lock за її прямим призначенням, оскільки Shift мене цілком влаштовує для набору великими літерами. Нещодавно на MacBook зробив собі, щоб цією клавішою переключались розкладки клавіатури -- дуже зручно! Настільки сподобалось, що хочу і на робочій машині під Win 10 зробити так само, але якогось більш-менш адекватного способу це зробити поки не знайшов. Може, в когось є ідеї або досвід такого "костиля" для Windows?

ти все одно не знаєш яку вмикаєш.
Для себе поставив розкладки мов на Ctrl+1|2|3.
Натискаючи- знаю яку саме мову я ввімкнув. не треба кожен раз дивитись на екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тобі сказав?

В мене є дві мови -- українська і англійська. Мацкальської мови немає, але. На даний момент переключаю між МОВАМИ по Ctrl+Shift. А от вже всередині української мови є дві розкладки -- основна українська і додаткова мацкальська. Якащо дуже вже треба "штокати і какати" -- переключаю розкладки всередині української мови по Alt+Shift. Мені це ДУЖЕ зручно. Лишилось перекинути переключалку мови на Caps Lock.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Windows 8/8.1/10 мені сподобалася і швидко прижилася стокова комбінація win+пробіл. Зручно натискається без особливої зміни позиції пальців та кисті. Також видно мову, яку обираєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, до речі, теж "калька" з MacOS -- там основна комбінація клавіш для зміни розкладки ctrl+пробіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Plum сказал:

Це, до речі, теж "калька" з MacOS -- там основна комбінація клавіш для зміни розкладки ctrl+пробіл.

 

команд + пробіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.04.2017 at 08:55, sanbOK сказано:

 

команд + пробіл

 

Не знаю, cmd+пробіл в мене відкриває spotlight. Налаштування в мене по дефолту, нічого не міняв. MacOS Sierra.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...