Перейти до змісту

Томагавк


Рекомендовані повідомлення

Накінецьто вчора після нестерпно довгого вирішування двох основних проблем (фінансів та вибору) був придбаний куманч томагавк. Вчора ж й пройшов його тест-драйв з роботи додому (Вишків - с. Гірка Полонка). Тіко троха змок, млін :rolleyes: Після 2-ох років катання на китайському нонеймі за 300 грн я більш як задоволений покупкою. Так от вилізло така трабла. Загальний пробіг вела десь 20 км. Й гальмівні колодки помітно стерлися (помітно - бо колодки трішки ширші за робочу поверхню диска, й на них є ділянка яка не зношується). просто в мене виникла підозра, що з такими темпами мені їх надовго не стачить... так отут питання - так й має бути (колодки з дуже м"якого матеріалу, навіть під тиском пальців відчувається як прогинаються), ачи просто фуфельні колодки, й варто закупить нові?

post-2135-1208934673.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отрегулировать и ждать, пока съездятся, а потом заменить на что-то типа ВВВ, трёхкомпонентные-трёхцветные, длинные такие... Или сразу поставить их, если не жако выкидывать новые стоковые :)

064604650465435015210321035.gif

Должно хватить надолго, особенно по сухой погоде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отрегулировать и ждать, пока съездятся, а потом заменить на что-то типа ВВВ, трёхкомпонентные-трёхцветные, длинные такие... Или сразу поставить их, если не жако выкидывать новые стоковые :)

Що значить "стоковые"? Просвіти неука :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...