Перейти до змісту

Потрібно зробити кухню


Orfey

Рекомендовані повідомлення

Напиши хоч скільки погонних метрів і який ціновий діапазон. Техніка є чи буде купуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довжина 5 м.п.

техніка є

так як купується надовго то економити сильно не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380505648024 Юра

Чувак робив мені стола компутерного, а моїй знайомій кухню. Роботою я задоволений. Подзвони, побалакай, розпитай... За це точно ніхто не покусає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно дерево- найкраще, але ціна... літом була приблизно 800євро за погонний метр, зараз незнаю. Якісний МДФ майже в 2 рази дешевше, виглядає майже як дерево :) Заглянь в Меблі любкс (маг."Троянда" 2-й поверх), в Меркс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380505648024 Юра

Чувак робив мені стола компутерного, а моїй знайомій кухню. Роботою я задоволений. Подзвони, побалакай, розпитай... За це точно ніхто не покусає :D

В скільки стіл обійшовся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В скільки стіл обійшовся?

Чесно - хз. Бо се мені друзі на день народження такий подарунок зробили. й випитати кіко воно їм обійшлося не вийшло - мовчать як партизани. завтра якщо кому цікаво буде виложу фотки кількох робіт тих меблярів (їх двоє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В скільки стіл обійшовся?

Чесно - хз. Бо се мені друзі на день народження такий подарунок зробили. й випитати кіко воно їм обійшлося не вийшло - мовчать як партизани. завтра якщо кому цікаво буде виложу фотки кількох робіт тих меблярів (їх двоє)

ложи :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...