Перейти до змісту

Шукають на роботу "комп'ютерника"


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Вимоги:

 

Переставляти вінди (вміння оптимізувати під слабі машинки - вітається). Ставити антивіруси.

Трохи знати апаратну частину (вміння самому діагностувати та замінити несправний модуль)

Базове розуміння функціонування мереж (на рівні тицьнути кабель в потрібне гніздо). Вміти настроїти Wi-Fi роутер по мануалу. Вміння обжати кабеліь.

Добре знати Ворд-Ексель. Power Point - вітається

Трошки знати 1C (на рівні принципу роботи). Якщо знаєте добре - можлива доплата.

Знати якийсь графічний редактор (векторний - вітається)

Базова розуміння в вебі (знати, чим відрізняється хостинг від домену і не друшляти смикати начальство, щоб вчасно проплатило :) )

Грамотність (писати без помилок, часом будуть просити підготовити якийсь текстик)

 

Типова робота енікейника "не бий лежачого" :) Безліч вільного часу, можна паралельно щось ваяти в вебі, чи адмінити сайтик, чи щось таке. Гамання в ігри в робочий час - не вітається.

В приміщенні є буфет з дешевими обідами. 

 

 

Режим роботи - з 8-ї до 17-ї.

 

Зарплата - 4000. Офіційна.

 

Місцезнаходження - Відродження. Контакт - ПП, дам телефон в разі чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так ми і будемо на задвірках цивілізованого світу, в усіх рейтингах - в хвості, поки ця хитрожопість кудись не дінеться. Трошки надурю, поки я "гвинтик", стану начальником - щось  більше вкраду, стану президентом - "нацарюю 100 рублів і втечу" :)

 

Правила і закони мають бути одні для всіх, інакше - болото (яке ми всі так звикли ганити з 90-х років).   Неподобаються правила - думай в слідуючий головою, коли в бюлетні помітку ставиш. Німця на вас треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ti777 сказано:

постривайте які задвірки цивілізованого світу, цивілізований світ живе принципами економічної доцільності, навіщо врацювати на таких офіцій роботі ледарем з з зарплатою грязними 4000тис, мене цікавила вакансія , але зараз все менше. У німців немає зарплати 140євро в місяць, толку ноль для людини молодої і перспективної у вас працювати за такі гроші.

А хто має цю роботу робити? Чи воно саме все зробиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, як начальство не вимагатиме то буде

 

6 часов назад, Ti777 сказал:

 у вас працювати за такі гроші.

 

.

Не в мене працювати. Я просто допомагаю в цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто перегинає? Ринок праці - це ринок попиту і пропозиції, не більше. На 4000 маю досить претендентів, значить зарплата/робота/вимоги адекватна. Про ледаря я висловився вище. Все, прийом заявок закінчено,прохання закрити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ti777 сказал:

Нормальний "знающий" IT-спец за такі грорші не піде,  дуже дуже багато таких роботодавців (хочуть халяви) за такі гроші хай самі працюють.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озвучені вимоги до працівника не дуже то тягнуть на нормального "знающого" ІТ-спеца....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Harddriver сказал:

На 4000 маю досить претендентів, значить зарплата/робота/вимоги адекватна.

пі*датий аргумент, чувак! уважуха! так думає 99,9% приватороботодавців України

Німця, поход,у вже і не треба, нє, він потім прийде, попізже

3,5кгрн це бімба, ще дякую скажуть, і говорять, більше і не треба, та куда вони нах подінуться, претендентів чуть болєє, чєм дох*я, нінравіцца, пшол  на ;)

якщо взяти на всю У, це не зп, це пособіє по бездєлію, і то, маловато будєт ;), ну то х*рня, ми, ж, майже Європа, неграм арабам в Є, і то, більше платять (ой, ніувєрєн :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То їдь до негрів, чого? Будеш ждати, на пляжі  під пальмою, поки не визріє банан beach.gif

 

А взагалі проблема "однорядкових експертів" (с), що всі їм винні. Роботодавці, "бариги", влада. Тіко не я (а нас - за шо?, як варіант:))

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

е, чувак, ти ж брутто, чітай, но нє атвічай, до нєгрів - жду б*я, бєзвізовий рєжим :D

нє, я знайшов вже, нічо нє дєлаю (сплю) і Хкгрн дають, кто нє работаєт,  тот,  подножним кормом питаєцца ;)

 , в общем, на крєдіти хватаєт, і пожрать, і, святе - заквартіру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Harddriver сказал:

А взагалі проблема "однорядкових експертів" (с), що всі їм винні. Роботодавці, "бариги", влада. Тіко не я (а нас - за шо?, як варіант:))

чо винні, просто, нєхватає на них німця, з Аушвіцамі ;), кошерно було б, і я, істінний арієц!

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

сорі, але є питання (бачу переписку потерли)

1. яким чином 

On 14.03.2017 at 10:17, Harddriver сказано:

Трошки знати 1C

 

On 14.03.2017 at 10:17, Harddriver сказано:

Знати якийсь графічний редактор

 

On 14.03.2017 at 10:17, Harddriver сказано:

Базова розуміння в веб

пов'язане між собою? тут або підводні камені є, або я навіть не знаю..

з/п для таких вимог більш ніж адекватна...

як перша робота - то просто клондайк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно... тиж писав

On 17.03.2017 at 16:05, Harddriver сказано:

... На 4000 маю досить претендентів,...

Я без іронії - в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відать там не:
 

Цитувати

Трохи знати...
Базове розуміння...
Трошки знати...
Базова розуміння...
Типова робота енікейника "не бий лежачого"

 

а бажання знайти спеца, який буде затичкою на всі фронти за 4 кіло грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ви так нападаєте, ну є люди які трошки знають все по чуть, от треба такого, а та людина виросте вже сама, а спеців повірте в Луцьку не так легко знайти навіть за гроші.

 

На рахунок зарплати то все відносно, якщо людина "шарить" настроїть все й буду собі байдики бити, та займатись своїми справами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AID Звідки ви такі вумніки беретесь? Тільки Борда стала більш-менш спокійною і толерантною - знов "свіжі сили" ляпнути абищо.

Хто працював комп'ютерником - той знає - відповідаєш за свої компи і все що з ними зв'язано. Термін "затичка" - образливо для всіх компютерників напевно, бо їм якраз всім і треба займатись (бо більше нікому, і саме для цього їх і наймали на роботу)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Harddriver сказано:

@AID Звідки ви такі вумніки беретесь? Тільки Борда стала більш-менш спокійною і толерантною - знов "свіжі сили" ляпнути абищо.

Хто працював комп'ютерником - той знає - відповідаєш за свої компи і все що з ними зв'язано. Термін "затичка" - образливо для всіх компютерників напевно, бо їм якраз всім і треба займатись (бо більше нікому, і саме для цього їх і наймали на роботу)

 

 

толерантний - то значить "мовчи і не вспливай"?

ви озвучили базові вимоги і зп, сказали що маєте купу кандидатів, а в підсумку вакансія вільна. і причину відсіювання прикрили начальством.

от і напрошується висновок - озвучена лише замануха, з якою справиться половина студентів айтішніків 4-го курсу, а в реальності, напевно, ні про які "не бий лежачого" Безліч вільного часу, можна паралельно щось ваяти в вебі, чи адмінити сайтик," не може бути й мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...