Перейти до змісту

Плавать раньше чем ходить


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

1496212.jpg

Начали плавать с дочкой (3,5мес.) в большой ванне.Возникает много вопросов.

Есть у нас в Луцке специалисты-инструкторы?

У кого из форумчан есть опыт?

Кто-то практикует?

Обменяемся опытом.

ЗЫ:уже понял одно,что начинать нужно было с первых недель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться тут .Є спеціальна програма, яка так і називається називається: Плавать раньше, чем ходить. Спочатку розминка, відпрацювання прав у ванні з дорослим, а потім різні вправи плюс спеціальні чепчики, пояски і т.д.

Ми теж свого сина намагались навчити плавати. Починали коли йому було три тижні. Інструктора тоді не було, і ми вчились самотужки по книжці. Поки не відключили на 4 місяці гарячу воду. :) Нагріти у каструлях велику ванну води нереально, а в маленькій не поплаваєш. Взагалі це цілий комплекс вправ і масажу. Потім ми знову намагались почати вчитись плавати, але не вистачило терпіння. Тепер малому 6 років, ходить в басейн і вже плаває. :)

А ще Харківська студія Сім`я від А до Я пропонує відеокасети тут .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться тут .Є спеціальна програма, яка так і називається називається: Плавать раньше, чем ходить. Спочатку розминка, відпрацювання прав у ванні з дорослим, а потім різні вправи плюс спеціальні чепчики, пояски і т.д.

Ми теж свого сина намагались навчити плавати. Починали коли йому було три тижні. Інструктора тоді не було, і ми вчились самотужки по книжці. Поки не відключили на 4 місяці гарячу воду. :closedeyes: Нагріти у каструлях велику ванну води нереально, а в маленькій не поплаваєш. Взагалі це цілий комплекс вправ і масажу. Потім ми знову намагались почати вчитись плавати, але не вистачило терпіння. Тепер малому 6 років, ходить в басейн і вже плаває. :D

А ще Харківська студія Сім`я від А до Я пропонує відеокасети тут .

Я рада, що мій лінк на сайт Олени Данилової в іншій темі не залишився непомічений. :D

Захар, Лена Данилова, авторка однієї з методик раннього розвитку приїжджає в Київ із 12 по 18 травня для проведення семінарів. Один із них - тема плавання на практиці. http://www.danilova.ru/phpbb/viewtopic.php?t=7634513

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...