Перейти до змісту

Питання до знавців Apple IOS


Рекомендовані повідомлення

Маю iPad 2 жінка обновилась до 9.3.5 , працює гірше ніж iPhone 4s , можна якось покарщити роботу даного апарата?, джейлом , чи може відкат прошивки? Порекомендуйте будь ласка.! дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Андрюшці з кожним оновленням телефон стає все шустрішим, а на ІОС все тупішим. М-де...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, SunSeth said:

На Андрюшці з кожним оновленням телефон стає все шустрішим, а на ІОС все тупішим. М-де...

Ню-ню. Накоти 6у андрюшку на якийсь "флагман"-гнусмас 5 річної давності, просто офігієш від шустрості. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре шо сказали, не обновлятиму. 

 

Я думаю яблочніки просто кладуть болт на підтримку ніщебродів старіших дівайсів. 

хоча наприклад 5s на 10.2 особливих глюків не помітив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, yu2007 said:

Ню-ню. Накоти 6у андрюшку на якийсь "флагман"-гнусмас 5 річної давності, просто офігієш від шустрості. 

А ну-ка розкажи на який "флагман"-гнусмас 5 річної давності є офіційний 6 Андроїд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, SunSeth said:

А ну-ка розкажи на який "флагман"-гнусмас 5 річної давності є офіційний 6 Андроїд?

 

Так отож :) 

ТС завів мову про оновлення на передостанню прошивку дівайсів, випушених в 2011 році. В 4с, на якому, як стверджує автор, 9 іос "працює краще", взагалі на борту лише 512 РАМ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, SunSeth said:

@yu2007 прошивка для його девайся офіційна, прилетіла по повітрю?

 

Ти про іПад 2 / іФон 4с? Так, офіційна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, yu2007 said:

 

Ти про іПад 2 / іФон 4с? Так, офіційна.

Ну і де я не правий? 

"На Андрюшці з кожним оновленням телефон стає все шустрішим, а на ІОС все тупішим. М-де..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, SunSeth said:

Ну і де я не правий? 

"На Андрюшці з кожним оновленням телефон стає все шустрішим, а на ІОС все тупішим. М-де..."

На іфонах передостаннього/передпередостаннього/передпередпередостаннього покоління з кожним оновленням аналогічно.

А на корчах 11го року - "ну ізвінітє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, yu2007 said:

На іфонах передостаннього/передпередостаннього/передпередпередостаннього покоління з кожним оновленням аналогічно.

А на корчах 11го року - "ну ізвінітє".

Айданєпєсді. На іПхоне 6 купа жалоб про тормоза і как аткатіцца на болєє ранюю прашівку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, SunSeth said:

Айданєпєсді. На іПхоне 6 купа жалоб про тормоза і как аткатіцца на болєє ранюю прашівку.

 

Ну фсьо, переконав. Андроід - так!, іОС - мудак! І взагалі іфон - тєлєпхон для підоргів. 

 

П.С. Хоча ні, най буде срач.

Як там твій мейзу/ксяомі себе чухає? Дауншифтінг з джихад-галактики-ноута пройшов успішно?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, yu2007 said:

Як там твій мейзу/ксяомі себе чухає? Дауншифтінг з джихад-галактики-ноута пройшов успішно?

Чувак, я просто в ахує як ти все запам"ятовуєш(?), шо де коли як і з ким. о_О В тебе своє життя взагалі трохи є?

І да! тиніпавєріш "дауншифтінг з джихад-галактики-ноута пройшов успішно". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SunSeth said:

Чувак, я просто в ахує як ти все запам"ятовуєш(?), шо де коли як і з ким. о_О В тебе своє життя взагалі трохи є?

І да! тиніпавєріш "дауншифтінг з джихад-галактики-ноута пройшов успішно". 

Чувак, навіть якщо в тебе параноя, це ще не означає, що за тобою ніхто не слідкує :) 

Павєрю, чож не повірити. На відміну від епло/дроїд-трочерів/хейтерів, я нормально ставлюсь до обох систем, які для мене мають і свої недоліки, і свої переваги. 

П.С. Надіслано з мого айфон B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, yu2007 said:

Чувак, навіть якщо в тебе параноя, це ще не означає, що за тобою ніхто не слідкує :) 

Де логіка? 

 

3 minutes ago, yu2007 said:

П.С. Надіслано з мого айфон

Використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 minutes ago, SunSeth said:

Де логіка? 

ХЗ, але так співав один волохатий чувак ще в ті часи, коли перші навантажені гривнею броньовані камази заїжджали до Луцька. Куртом його звали, ти мусів би чути :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...